24 Mayıs 2019 Cuma 10:14

GÜNDEM

Godaddy, Web Sitesi Mimarı Planlarına Ssl Sertifikası Dâhil Ediyor

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Sitesi Mimarı planlarına SSL sertifikalarını dâhil ettiğini açıkladı. GoDaddy, Chrome 68’in piyasaya sürülmesiyle Temmuz 2018’den bu yana Google Chrome’un SSL Sertifikası ile koruma altına alınmayan web sitelerini “Güvenli Değil” olarak işaretlediğini vurguladı. Bir SSL Sertifikası, iki taraf arasında alınıp verilen değerli bilgilerin korunması için kullanılıyor ve online varlığınızı oluşturmak için bir web sitesi kurarken alınması gereken öncelikli güvenlik ölçüleri arasında yer alıyor.

Godaddy, Web Sitesi Mimarı Planlarına Ssl Sertifikası Dâhil Ediyor
Godaddy, Web Sitesi Mimarı Planlarına Ssl Sertifikası Dâhil Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

GoDaddy, küçük işletmeler ve girişimcilerin online yolculuklarına güvenli bir şekilde başlamasına yardımcı olmak için Web Sitesi Mimarı paketlerine SSL Sertifikalarını dâhil etti.

24 Mayıs 2019 – Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, Web Sitesi Mimarı planlarına SSL sertifikalarını dâhil ettiğini açıkladı. GoDaddy, Chrome 68’in piyasaya sürülmesiyle Temmuz 2018’den bu yana Google Chrome’un SSL Sertifikası ile koruma altına alınmayan web sitelerini “Güvenli Değil” olarak işaretlediğini vurguladı. Bir SSL Sertifikası, iki taraf arasında alınıp verilen değerli bilgilerin korunması için kullanılıyor ve online varlığınızı oluşturmak için bir web sitesi kurarken alınması gereken öncelikli güvenlik ölçüleri arasında yer alıyor.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, “Bugün, bir SSL sertifikasına sahip olması Google’ın web sitenizi veya blogunuzu güvenli bir web sitesi olarak görmesi için anahtar. Online güvenliğin önemi artmaya devam ederken, teknoloji şirketleri aktif bir şekilde SSL sertifikalarının web sitelerini ve müşterilerini nasıl koruduğunu vurguluyor. SSL sertifikası olmayan bir web sitesi ‘güvenli değil’ olarak işaretleniyor ve bu da arama motoru sonuçlarındaki performansını etkileyebilir. GoDaddy’nin Web Sitesi Mimarı, küçük işletmeler ve girişimcilerin online dünyaya ilk adımı kolay ve uygun maliyetli bir şekilde atabilmesi için tasarlandı. Biz de web sitelerinin daha en baştan güvenli olmasını istiyoruz ve bu doğrultuda SSL sertifikalarını tüm Web Sitesi Mimarı planlarımıza otomatik olarak dâhil ettik,” dedi.

SSL nedir, ne işe yarar?

SSL, ziyaretçinin internet tarayıcısı ve web sunucusu arasında güvenli, şifreli bir bağlantı kurar. Bu güvenli oturumu kurmak için, SSL’nin “el sıkışma” işlemi sahne arkasında gerçekleşir, böylece ziyaretçinin alışveriş ya da sitede gezinme deneyimi kesintiye uğramaz.

SSL Sertifikalarının ne olduğu, nasıl işlediği ve mevcut farklı türleri konusunda daha fazla bilgi için GoDaddy’nin Türkçe Blogunu ziyaret edebilirsiniz: https://tr.godaddy.com/blog/ssl-nedir-ne-ise-yarar/

GoDaddy’nin Web Sitesi Mimarı planları hakkında daha fazla bilgi için Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://tr.godaddy.com/websites/website-builder?isc=cardigan

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Web Sitesi Mimarı’nın yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Renault Mais Contact Center World Dünya Finallerinde 4 Ödül Aldı

Renault MAİS, çağrı merkezi sektörünün en prestijli organizasyonu olan Contact Center World yarışması dünya finallerinde 4 ödüle layık görüldü.


İstanbul Blockchain Okulu'ndan Uzmanlık Eğitimleri Devam Ediyor

İstanbul Blockchain Okulu’ndan Uzmanlık Eğitimleri Devam Ediyor


Dıor J’Adore’Dan Masalsı Davet & Görseller

Yeni yıla girerken DIOR The Ritz Carlton’da rüya gibi bir davete imza attı. Monsieur Dior’un uğurlu rakamı 8’den ve kadın silüetinden ilham alan mutlak kadınsılığın simgesi Dior J’adore 20.yılını 2020’ye girerken bir davetle kutladı.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 10 16 Aralık Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Atasay'dan Güçlü Mücevherlerle Zamansız Stil

#TAKSANAYAKISANI


Etiketler: için, GoDaddy, online, Sitesi, Mimarı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.