10 Ekim 2019 Perşembe 10:01

GÜNDEM

Godaddy, Web Tasarımcıların Ve Geliştiricilerin Hizmetlerini Tanıtmasına Yardımcı Olacak İpuçları Paylaştı

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, web tasarımcılar ve web geliştiricilerin hizmetlerini tanıtmasına yardımcı olacak öneriler paylaştı. GoDaddy, web tasarımcılar ve geliştiriciler için ücretsiz üye olabilecekleri GoDaddy Pro Programını sunuyor. Programa üye olanlar, müşterilerinin işlerini tek bir panodan yönetebildikleri gibi GoDaddy ürün ve hizmetlerini indirimli alabiliyor, özel kampanyalardan faydalanabiliyor. GoDaddy, web tasarımcı ve geliştiriciler için “satış” kısmının çok önemli olduğunun bilinciyle işlerini büyütmelerine yardımcı olacak yöntemler paylaştı.

Godaddy, Web Tasarımcıların Ve Geliştiricilerin Hizmetlerini Tanıtmasına Yardımcı Olacak İpuçları Paylaştı
Godaddy, Web Tasarımcıların Ve Geliştiricilerin Hizmetlerini Tanıtmasına Yardımcı Olacak İpuçları Paylaştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

GoDaddy, web tasarımcıları ve geliştiriciler için GoDaddy Pro Programı’nı sunuyor. Programa üye olanlar, müşterilerinin projelerini rahatlıkla, tek bir panodan yönetebilirken özel kampanyalar ve indirimlerden de faydalanabiliyor.

10 Ekim 2019 – Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, web tasarımcılar ve web geliştiricilerin hizmetlerini tanıtmasına yardımcı olacak öneriler paylaştı. GoDaddy, web tasarımcılar ve geliştiriciler için ücretsiz üye olabilecekleri GoDaddy Pro Programını sunuyor. Programa üye olanlar, müşterilerinin işlerini tek bir panodan yönetebildikleri gibi GoDaddy ürün ve hizmetlerini indirimli alabiliyor, özel kampanyalardan faydalanabiliyor. GoDaddy, web tasarımcı ve geliştiriciler için “satış” kısmının çok önemli olduğunun bilinciyle işlerini büyütmelerine yardımcı olacak yöntemler paylaştı.

GoDaddy Türkiye ve MENA Bölge Direktörü Selina Bieber, “GoDaddy olarak Türkiye’deki girişimci ve küçük işletme sahiplerinin işlerini online dünyada büyütmelerine yardımcı olmaya odaklanıyoruz. Bu kategoriye giren, müşterilerine web sitesi hizmetleri veren web tasarımcılar ve web geliştiriciler de bizim için önemli bir grup. GoDaddy Pro programımızı özellikle onlar için geliştirdik. Bu programa üye olarak özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilir, uzman destek ekibimizden Türkçe destek alabilirler,” dedi.

GoDaddy, web tasarımcı ve geliştiricilerin web sitesi kurulum hizmetlerinin tanıtımını nasıl yapabileceklerine dair aşağıdaki dört ipucunu paylaştı:

1. Potansiyel müşteri oluşturun

İlk adım, sunduğunuz hizmetlere ihtiyacı olabilecek potansiyel müşterilere doğru hedeflenmiş mesajlarla ulaşmak. Bir potansiyel müşteri havuzunu web sitenizi, sosyal medya profillerinizi kullanarak, web sitenizde indirilebilir kaynaklar sunarak oluşturabilirsiniz. Web siteniz de dahil olmak üzere bunun için kullandığınız platformların ne yaptığınızı, yaptığınız şeyi iyi bir şekilde yaptığınızı göstermesi de önem taşıyor.

2.Ön görüşme yapın

Bir projeyi tamamlamanızın ardından müşterinizin ödeme yapamayacağını öğrenmek istemezsiniz, değil mi? Potansiyel müşterilerinizle ön görüşme yapmak, ihtiyaçlarını, bütçelerini ve projeyi ne kadar zamanda bitirmenizi beklediklerini öğrenmek önemlidir.

Bütçelerinin ne kadar olduğunu, kuracağınız web sitesi ile ne elde etmeyi beklediklerini, web sitesini ne zaman yayına almak istediklerini öğrenin. Potansiyel müşterilerinizle ilk görüşmenizi telefon üzerinden veya yüz yüze yapabilirsiniz; amacınız, teklifinizi yazmak için kullanabileceğiniz bilgileri elde etmek. Bu kapsamda işlerini tanıtmak için ne tür bir dil kullandıklarını, hedef kitlelerinin kim olduğunu, tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını öğrenmelisiniz. Böylece bu bilgileri teklifinizi yazarken kullanabilirsiniz.

3.Önemli konuları kapsayan bir teklif hazırlayın

Teklifinizi oluştururken öncelikli olarak bu üç konuya odaklanmalısınız:

Amacı, hedef kitleyi, müşterinin ihtiyaçlarını ve çözümleri belirtin: İlk toplantınızda öğrendiklerinizden faydalanarak amacı, hedef kitleyi, müşterinin ihtiyaçlarını onların kullandığı dilde belirtin ve bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak çözümler sunun.

Verdiğiniz bütçe, sunduğunuz çözümlere paralel olsun: Bütçe oluştururken, fiyatlandırmayı yalnızca zaman ve kullanılan kaynaklar olarak değil, müşterinize sunacağınız değer açısından da düşünün. Müşterinizin bütçesini aşmayacağınızı düşündüğünüz çözümlere değil, beklentilerini aşacak çözümlere odaklanın.

Oluşturduğunuz bütçenin, müşterinizin aklındaki bütçeye uygun olması da önemli olduğundan öncesinde bütçe konuşmuş olmanız durumunda onu aşmadan koyulan hedefin ne kadarını başarabileceğinize odaklanın. Ayrıntıları kesin olmayan büyük bir proje ile karşı karşıya olmanız durumunda projeyi farklı evrelere bölebilir, her evreyi ayrı fiyatlandırabilirsiniz. Örneğin, ilk evre web sitesini kurmak, ikinci evre kurulan siteyi arama motorları için optimize etmek olabilir.

4.Teklif sonrası takip yapın

GoDaddy, web tasarımcıların ve geliştiricilerin ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmaları için en önemli noktalardan birinin potansiyel müşterilerle olumlu ilişkiler kurmaları olduğunu, bu ilişkilerin ileride süregelen işlere ve müşteri yorumlarına dönüşebileceğini belirtti. Müşterilerine söz verdiklerini yerine getirerek güven ilişkisi kurabilir, işlerini büyütebilirler.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Hazır Web Sitesi (eski Web Sitesi Mimarı) yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

GoDaddy Hakkında:

GoDaddy dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli tüm araçları ve yardımı sunmaktadır. Dünya çapında 19 milyon müşterisi ile GoDaddy, insanlara fikirlerine isim vermek, profesyonel web sitesi oluşturmak, müşteri çekmek ve işlerini yönetmek konusunda tam destek veren bir teknoloji şirketidir. GoDaddy’nin misyonu, müşterilerine fikir ve projelerini başarıya dönüştürmeleri için gerekli araçları, içgörüyü ve birebir desteği sunmaktır. GoDaddy hakkında daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. GoDaddy’nin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/tr.Godaddy adresinden takip edebilir, GoDaddy’nin Türkçe blogunu https://tr.godaddy.com/blog/ adresinde ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Sevgililer Günü'ne Özel Hafızalardan Silinmeyecek Makyajın İpuçları

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK MAKYAJIN İPUÇLARI


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.


Galatasaray Espor'un Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig'inden İhracı Hakkında

Galatasaray Espor’un 2020 Kış Mevsimi’ne katılım hakkının askıya alınması kararı, tarafların ortak mutabakatıyla devam edecektir. Yeni yönetimle gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde, Galatasaray Espor’un lige katılım devamlılığı konusunda mutabakata varılmış ve Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verilmiştir. Galatasaray Espor’un taahhüt ettiği yükümlülükleri yerine getirmemesi durumunda, 2020 Yaz Mevsimi ile ilgili alınmış karar tekrar tarafımızdan gözden geçirilecektir.


Narcos 5. Bölüm Bölüm Özeti

NARCOS Bölüm 5 Bölüm Özeti


Etiketler: GoDaddy, için, online, işlerini, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.