27 Aralık 2018 Perşembe 10:21

GÜNDEM

Godaddy, Yılbaşı Alışveriş Sezonunda Sepetini Terk Eden Müşterilerin İlgisini Çekmek Üzerine Dört İpucu Paylaştı

Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, internette satış yapan küçük işletmeler ile satışlarını artırmaya destek olmak için alışveriş sepetlerini terk eden müşterilerin ilgisini çekmek üzerine ipuçları paylaştı. Baymard Institute verilerine göre online alışveriş sepetlerinin satın alma tamamlanmadan bırakılma oranı neredeyse yüzde 70. Yılbaşı alışveriş sezonu kapıdayken GoDaddy küçük işletme sahipleriyle alışveriş sepetlerini terk eden ziyaretçilerini satın alan müşterilere çevirmelerine yardımcı olmak için dört ipucu paylaşıyor.

Godaddy, Yılbaşı Alışveriş Sezonunda Sepetini Terk Eden Müşterilerin İlgisini Çekmek Üzerine Dört İpucu Paylaştı
Godaddy, Yılbaşı Alışveriş Sezonunda Sepetini Terk Eden Müşterilerin İlgisini Çekmek Üzerine Dört İpucu Paylaştı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Simay Yıldız

27 Aralık 2018 – Dünyanın en büyük küçük işletme odaklı teknoloji sağlayıcısı GoDaddy, internette satış yapan küçük işletmeler ile satışlarını artırmaya destek olmak için alışveriş sepetlerini terk eden müşterilerin ilgisini çekmek üzerine ipuçları paylaştı. Baymard Institute verilerine göre online alışveriş sepetlerinin satın alma tamamlanmadan bırakılma oranı neredeyse yüzde 70. Yılbaşı alışveriş sezonu kapıdayken GoDaddy küçük işletme sahipleriyle alışveriş sepetlerini terk eden ziyaretçilerini satın alan müşterilere çevirmelerine yardımcı olmak için dört ipucu paylaşıyor.

GoDaddy MENA ve Türkiye Bölge Direktörü Selina Bieber, “Yılbaşı, işletmelerin internette satış yapması için müthiş bir zaman. Çünkü hem satış artışı potansiyeli, hem de yeni yıla hazırlanırken web sitelerini ve sundukları alışveriş deneyimini gözden geçirmek için müthiş bir fırsat sunuyor. Türkiye’de her 5 tüketiciden 4’ü bir Yılbaşı hediyesi alacağını ve onların da yüzde 39’u alışverişlerini internetten yapacağını söylüyor. Ancak, bu aynı zamanda işletmeler arası rekabetin de yükseldiği bir dönem; bu yüzden sepetlerini doldurduktan sonra müşterilerinizin farklı bir yerden alışveriş yapmaya karar vermeyeceklerinden emin olmak daha da önemli hale geliyor” dedi.

GoDaddy, internette satış yapan küçük işletmelere alışveriş sepetini terk eden ziyaretçileri konusunda yardımcı olmak için dört ipucu paylaştı:

İnsanlar alışveriş sepetlerini birçok sebepten dolayı terk edebilir ve bu sebeplerin hepsi işletmeyle veya web sitesiyle ilgili olmayabilir. Ancak bu ipuçları işletmelerin bu ziyaretçilerin bir kısmını geri getirip alışverişlerini tamamlamalarını sağlamalarına yardımcı olabilir.

GoDaddy, Türkiye’deki küçük işletmeler için online varlıklarını oluşturmalarını sağlayacak, kolay kullanılabilir ve uygun maliyetli dijital araçlar sunuyor. Ürün ve hizmetleri arasında alan adı kaydı ve Web Sitesi Mimarı’nın yanı sıra hosting, Yönetilebilir WordPress, online güvenlik, online pazarlama ile e-posta ve Office üretkenlik araçları yer alıyor. Daha fazla bilgi için https://tr.godaddy.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Naim Yeni Teaser Yayınlandı "Naim Süleymanoğlu’Nun En Uzun Yolculuğu"

Teaser'ı İndirmek İçin Linle Tıklayınız:


İnsan Eliyle Felaket Endüstriyel Ağlardaki Siber Güvenlik Vakalarının Yarısı Çalışan Hatalarından Kaynaklanıyor

Otomasyona rağmen insan faktörü halen endüstriyel süreçleri riske atabiliyor. Çalışanların yaptığı hatalar veya istemeden yapılan hareketler, geçtiğimiz yıl operasyonel teknoloji ve endüstriyel kontrol sistemi (OT/ICS) ağlarını etkileyen vakaların %52’sini oluşturdu. Kaspersky’nin “Endüstriyel Siber Güvenliğin Durumu 2019”[1] adlı raporuna göre bu sorun çok daha geniş ve karmaşık bir durumun bir parçası. Endüstriyel altyapıların giderek daha karmaşık hale gelen yapısı karşısında daha gelişmiş koruma yöntemleri ve beceriler gerekiyor. Ancak kurumlar bu yeni tehditlerle başa çıkabilecek profesyonelleri bulmakta zorlanıyor ve çalışanların konu hakkındaki farkındalığı çok düşük seviyede.


Türkiye'de "Net Tavsiye Skoru" Ölçümü Yapan Şirket Sayısı Hızla Artıyor

Türkiye’de Net Tavsiye Skoru olarak adlandırılan NPS (Net Promoter Score) ölçümü yapan ve bu sayede rekabete farklı bir boyut getiren şirket sayısı hızı bir şekilde artıyor. Rekabetin her geçen gün hızla arttığı piyasa koşullarında müşteri deneyimine odaklanarak rekabette öne çıkmayı ve farklılaşmayı hedefleyen şirketler, "Net Tavsiye Skoru" ölçümüne yöneldi.


Hotels.Com’Dan En İyi Yoga Otelleri

Yaz tatiliniz bitmeden daha fazla "Ohhmmm" için


Oppo’Dan Yeni “Reno2 Serisi” Geliyor

OPPO’DAN YENİ “RENO2 SERİSİ” GELİYOR


Etiketler: alışveriş, için, küçük, GoDaddy, satış

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.