19 Nisan 2019 Cuma 09:03

GÜNDEM

Gökhan Pars’Tan ‘’Eyvallah’’!

GÖKHAN PARS’TAN ‘’EYVALLAH’’

Gökhan Pars’Tan ‘’Eyvallah’’!
Gökhan Pars’Tan ‘’Eyvallah’’!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dinleyenleri etkileyen ses rengi ve kendine özgü tarzıyla müzik piyasasında özel bir yer edinen başarılı sanatçı Gökhan Pars bu sefer karşımıza Depro ile yaptığı ‘’Eyvallah’’ düetiyle çıkıyor!

Rap müzik ile kendi tarzını harmanlamayı başaran Gökhan Pars dinleyicilerin beğenisine sunacağı yeni şarkısıyla kendisini yeni bir serüvenin içine bırakıyor.

Şarkının sözlerinde Gökhan Pars ve Depro ortak imzası bulunuyor.Ayrıca şarkının müziği ve düzenlemesinin sahibi Pars’ın kendi özgün tarzı ön plana çıkıyor.

‘’Eyvallah’’ şarkısının klibinin yönetmen koltuğunda ise Onur Özcan oturuyor.

Gökhan Pars Feat. Depro-Eyvallah 19 Nisan Cuma günü Sony Music Media etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında! Şarkının klibi de Sony Music Türkiye YouTube kanalında!

İlginizi Çekebilir

Eugene Kaspersky, Kuril Adaları’Nın Sorunlarına Dikkat Çekiyor

Eugene Kaspersky bir grup çevre gönüllüsü, film yapımcısı ve fotoğrafçıyla birlikte Kuril Adaları’na 12 günlük bir yolculuğa çıktı. Yapılan bu yolculuk ile dünyanın karaya en uzak takımadalarından biri olan tehlike altındaki Kuril Adaları’nın benzersiz ekosistemi ve çevre sorunları hakkında farkındalık yaratılması hedefleniyor.


Uzun Yaz Gecelerinin Enerjisini Zirveye Taşıyan Dokunuş R&V For Trendyol Ss 19 Koleksiyonu

Yılın en uzun ve en renkli günlerinin enerjisiyle hareketlenen etkinlik sezonuyla birlikte özel günlere uygun kıyafet seçme telaşı da artıyor. Moda sektöründe özgün tarzları ve benzersiz çizgileriyle adından söz ettiren tasarımcı ikizler Raisa & Vanessa, Trendyol için özel olarak hazırladıkları , tüm sezonun enerjisini sonuna kadar yansıtan SS 19 koleksiyonuyla tüm arayışlara çözüm sunmak için bir kez daha sahnedeki yerini alıyor.


“Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri” Başlıyor

“Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri” başlıyor


Trendyol.Com’Un Yaz Trendi Tek Parçayla Doğru Kombin Özgürlüğü

Türkiye’de mobil ticaretin lideri olarak başarılı bir grafik çizmeye devam eden trendyol.com , sezon trendlerini en ulaşılabilir halde tüketicisiyle buluşturuyor. En sevilen tasarımlarını yaz enerjisiyle yeniden yorumlayarak herkesi hareketlere özgürlük katan elbiseleriyle tatil döneminin tadını çıkarmaya davet ediyor!


Yaz Gribinden Korunmak İçin 10 Altın Kural

Sıcak yaz günlerinde hastalığı akla getirmeyenleri, 'yaz gribi' pusuda bekliyor. Yazın havadaki ozon miktarının artması nedeniyle hastalık kendini gösteriyor ve kişileri tatilde yakalayabiliyor. Bu nedenle yaz mevsiminde de tedbirli olmak gerekiyor. Burun akıntısı, ses kısıklığı, terleme hatta ateşle ortaya çıkan yaz gribini, klimanın doğru kullanılmaması da tetikliyor. Memorial Antalya Hastanesi Kulak Burun Boğaz Bölümü’nden Op. Dr. Oğuz Yılmaz, yaz gribinden korunmanın yollarını anlattı.


Etiketler: Pars, Gökhan, müzik, Depro, Eyvallah

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.