23 Ekim 2019 Çarşamba 13:48

GÜNDEM

Goodyear, Yeni Ultragrip Serisiyle Ödüllü Kış Lastikleri Portföyünü İleriye Taşıdı

23 Ekim 2019

Goodyear, Yeni Ultragrip Serisiyle  Ödüllü Kış Lastikleri Portföyünü İleriye Taşıdı
Goodyear, Yeni Ultragrip Serisiyle  Ödüllü Kış Lastikleri Portföyünü İleriye Taşıdı
Goodyear, Yeni Ultragrip Serisiyle  Ödüllü Kış Lastikleri Portföyünü İleriye Taşıdı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Goodyear, yeni UltraGrip serisiyle müşterilerine kış koşullarında da üstün performans sunuyor.

GOODYEAR, ödüllü kış lastikleri UltraGrip ailesinde yeni nesil ürün gamına geçiş yaptı. UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ veya UltraGrip Cargo lastiklerini kullanan yüksek performans ve standart otomobiller ile ticari araçlar, birinci sınıf kış performansı deneyiminin tadını çıkaracaklar.

Goodyear UltraGrip Performance+ lastikleri iki temel teknolojisi sayesinde yüksek performans araçlarının ıslak, kuru zemin ve kış şartlarındaki performansını artırıyor. Traction Protect Teknolojisi lastiklerin yolun şeklini almasını sağlayan özel bir reçine bileşeni içeriyor, bu sayede frenleme sırasında lastiğin yola tutunma etkisi artıyor. Winter Grip Teknolojisi ile lastik sırtındaki özel bileşenler düşük sıcaklıklarda da esnekliğini koruyarak buzlu ve karlı zeminlerde yol tutuş etkisi en üst seviyeye çıkarılıyor.

UltraGrip 9+ lastikleriyle Goodyear tüketicilerin sert kış koşullarında ortaya çıkan zorlu yol şartlarınını üstesinden en rahat şekilde gelmelerine yardımcı oluyor. Mileage Plus teknolojisi zorlu yol koşullarında lastikleri çatlama ve parça kopmalarına karşı koruyarak daha yüksek kilometre performansı sunuyor. UltraGrip 9+ lastikleri ayrıca Winter Grip Teknolojisi’ne de sahiptir, soğuk havalarda esnekliğini kaybetmeyen özel hamuru sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde üstün yol tutuş performansı sağlanıyor.

UltraGrip Cargo, en zorlu kış koşularında araçlarının yola devam etmesini isteyen ticari araç sahipleri için geliştirildi. Lastik sırt deseni ve hamurunda yapılan iyileştirmeler sayesinde Goodyear’ın hafif ticari araçlar için geliştirdiği bu yeni kış lastiği serisi, karlı zeminlerde olağanüstü fren performansı sunarken, lastiklerin kilometre performansını artırarak toplam masrafların düşürülmesine katkı sağlıyor.

UltraGrip 9+ lastiklerinin ebat seçenekleri 2019 Eylül ayında tamamlandı. UltraGrip Performance+ desenindeki lastikler ise Haziran 2019 itibarıyla piyasaya sürüldü ve Eylül ayı itibarıyla birçok ebatta raflardaki yerine aldı, bütün ürün gamının ise 2020 yılının ortasına kadar tamamlanması planlanıyor.

UltraGrip Cargo lastikleri ise birkaç ebat dışında tamamen kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda, kalan ebatlar ise önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek.

Goodyear hakkında:

Dünyanın en büyük lastik şirketlerinden The Goodyear Tire & Rubber Company'nin, 21 ülkede 47 fabrikası, ABD ve Lüksemburg’da iki inovasyon merkezi ve bünyesinde yaklaşık 64.000 çalışanı bulunmaktadır. The Goodyear Tire & Rubber Company'nin Türkiye'deki iştiraki olarak 1961 yılında kurulan Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.; 2.000’e yaklaşan çalışanı ile Adapazarı ve İzmit fabrikalarında Goodyear, Fulda, Sava, Debica ve Kelly markaları çatısı altında, tüketici lastikleri ve ticari lastikler üretmektedir. İstanbul Sanayi Odası’nın sıralamasında Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirketi arasında yer alan Goodyear Lastikleri T.A.Ş. aynı zamanda Türkiye’nin en büyük ihracatçıları arasındadır. Hisseleri Borsa İstanbul’da “GOODY” sembolüyle işlem gören Goodyear Lastikleri Türk A.Ş.’nin ürünleri ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.goodyear.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İyi Ki Varsın Dedirten Tüm Ürünleriyle Tefal, Yeni Yılda Da Yanınızda!

İYİ Kİ VARSIN DEDİRTEN TÜM ÜRÜNLERİYLE TEFAL,YENİ YILDA DA YANINIZDA!


Es¸ı·t I·s¸e Es¸ı·t Ücret

71. Emmy Ödülleri‘nin ödül alan oyuncularından Michelle Williams, cinsiyet eşitsizliği ve eşit kazanç konusunda Emmy Ödülleri tarihine geçecek bir konuşma yaptı. Ardından da İspanya Futbol Federasyonu ile yaklaşık bir yıldır görüşmeler yapan İspanya Kadınlar 1. Futbol Ligi kulüplerinde oynayan kadın futbolculardan grev kararı geldi. Son dönemde sıkça gündeme gelen eşit işe eşit ücret konusunda toplumsal cinsiyet eşitliği savunucusu, "Eyvah CEO Doğuruyor" kitabının yazarı Murat Yeşildere, açıklamada bulundu.


Plastik Üretimindeki Düşüş Hız Kesti, Sektör Dipten Çıkış Sinyali Verdi

PLASTİK SEKTÖRÜNDEKİ GERİLEME ÜÇÜNCÜ ÇEYREKTE YAVAŞLADI


9 . Uluslararası Suç Ve Ceza Film Festivali Gösterim Takvimi Belli Oldu

Festival Basın Koordinasyonu


Gaye Su Akyol Ve Lalalar, Adidas Originals Tesvikiye'de Bulustu

adidas Originals TEŞVİKİYE NO:17’de


Etiketler: UltraGrip, Goodyear, lastikleri, ticari, performansı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.