31 Ekim 2019 Perşembe 10:18

GÜNDEM

Gordion Avm’Den Valsli Türkülü 29 Ekim Kutlaması

Gordion AVM, Cumhuriyetimizin 96’ncı yaşını çok renkli bir organizasyonla kutladı. Dans gösterilerinden orkestra eşliğinde marşlar ve türkülere pek çok farklı etkinliğe sahne olan Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, büyük ilgi topladı.

Gordion Avm’Den Valsli Türkülü 29 Ekim Kutlaması
Gordion Avm’Den Valsli Türkülü 29 Ekim Kutlaması
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ANKARA’DA 150'den fazla mağazası ile hizmet veren Gordion Alışveriş Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda çok özel bir etkinliğe imza attı.

Program, Devlet Tiyatroları sanatçısı ve rejisörü Cahit Çağıran tarafından Nutuk’un okunmasıyla başladı. Akabinde Devlet Opera ve Balesi’nden 1 tenor ve 1 soprano sanatçısı seslendirdikleri türkülerle programa renk kattı. Cahit Çağıran da her türkü öncesi hem Cumhuriyet Bayramı’nın ruhuna uygun şiirler okudu hem de türkülerin hikâyesini ziyaretçilerle paylaştı.

Modern Dans Topluluğu sanatçıları eşliğinde söylenen marşlara ve türkülere, seyirciler de büyük coşkuyla eşlik etti. Vals gösterisi ve 10. Yıl Marşı’nın okunmasıyla tamamlanan etkinlik, seyircilerden tam not aldı.

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: Cumhuriyet, Bayramı, Devlet, sanatçısı, Cahit

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.