10 Aralık 2019 Salı 10:56

GÜNDEM

Görüntülü Haber Şişli Belediyesi’Nden Başarılı Gençlere Destek

Şişli Belediyesi ile PERA Güzel Sanat Lisesi işbirliğiyle Arda Mert Tulum’un “Yarın okul var di mi” isimli karikatür sergisi 9 Aralık Pazartesi günü açıldı. Açılışa Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, PERA Güzel Sanat Lisesi Müdürü Halil Şahin, öğretmenleri, ailesi ve arkadaşları katıldı.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Açılış konuşmasını yapan Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, “Göreve başladığım zaman şunu söylemiştim. Benim ön planda olmamdan çok Şişli’de başarılı gençlerin ön planda olmasını istiyorum. Şişli’nin birçok yerinde billboardlarda da farklı alanlarda başarılı çocuklarımızın tanıtımlarını görmüşsünüzdür. Belediye olarak çocuklarımızı desteklemeye ve başarılarından dolayı onurlandırmaya devam edeceğiz. Çocuklarımıza, gençlerimize her zaman kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Halen Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde 12.sınıf Resim Bölümü öğrencisi olan genç sanatçı Arda Mert Tulum ilk karikatürünü 13 yaşında yayınladı. Bir süre amatör çalışmaları yayınlandıktan sonra Leman dergisinde hem yazdı hem de çizdi. Kısa bir süre sonra Mikrop dergisinde profesyonel olarak çizmeye başladı. Şu anda Kafa Dergisi ve Kafa Çocuk dergisinde çizmeye devam ediyor.

Arda Mert Tulum’un eserleri 19 Ocak 2020 tarihine kadar Şişli Belediyesi Başkanlık Binası Sanat Galerisi’nde sergilenecek.

Adres: Merkez Mah. Darülaceze Cad. No:8 Şişli

Şişli Belediyesi Medya Müdürlüğü

İlginizi Çekebilir

Boyner’Den Sektörde Bir İlk Mağazadan Eve Paket Teslimatı

Boyner’den sektörde bir ilk…


Godaddy, Girişimcilere Verdiği Desteğin Bir Yansıması Olan “Go” İsimli Yeni Logosunu Açıkladı

Dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin online dünyada başarılı olması için gerekli araç ve yardımı sunan GoDaddy, dünyanın dört bir yanındaki, girişimci olarak kendi yolunu çizen kişi ve kuruluşlara sağladığı desteği temsil eden yeni logosunu yayınladı.


Antalyaspor'un Yeni Transferi Sinan Gümüş Sağlık Kontrolünden Geçti!

Antalyaspor'un bugünkülerine bağlanan Sinan Gümüş, Memorial Antalya Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.


Kışın Sağlıklı Kalmanızı Sağlayacak Öneriler

Kış hastalıklarının artış göstermesi ile birlikte pek çok kişi soğuktan korunmak için dışarı çıkamıyor, kalabalık ortamlarda bulunmak istemiyor ve insanlarla temastan kaçınıyor. Kışı hastalanmadan atlatmak için ise bağışıklık sistemini güçlendirmek gerekiyor. Memorial Ataşehir Hastanesi İç Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Pınar Balcı, kuvvetli bir bağışıklık sistemi için dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.


Bulung Lojistik Araçları Michelin Güvencesinde

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin, Viyana merkezli lojistik şirketi Bulung Lojistik şirketi ile işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği ile Bulung Lojistik’in araç filo lastik yönetimi, verimliliği, güvenliği ve bakımını Michelin üstlenecek.


Etiketler: Şişli, dergisinde, Belediye, zaman, planda

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.