6 Aralık 2019 Cuma 10:42

GÜNDEM

Groupama Türkiye 95. Yılını Kutluyor!

Groupama’nın Türkiye’de sigortacılığa yön veren hikâyesi, Güven Sigorta’nın kurulduğu 1924 yılından bu yana başarıyla devam ediyor.

Groupama Türkiye 95. Yılını Kutluyor!
Groupama Türkiye 95. Yılını Kutluyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Groupama Türkiye Türk sigortacılık tarihinde 95. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşıyor. 1924 yılından bu yana Güven, Başak ve nihayetinde Groupama markaları altında faaliyetlerini sürdüren şirket, 95 yıldır Türkiye’de sigortacılığa yön vermeye devam ediyor.

Türkiye’deki varlığımızı güçlendirmeye devam edeceğiz!

Groupama’nın Türkiye’deki 95 yıllık varlığının yalnızca sigorta sektörü için değil, ülke ekonomisi açısından da çok önemli olduğunun altını çizen Groupama Sigorta ve Groupama Hayat Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson, “Türkiye’deki hikayemizin başladığı 1924 yılından bu yana 95 yıl geçti. Geçen bu yıllarda ekonomik ve sosyal anlamda değer üreten insanların hikâyesini hep birlikte yazıyoruz. Türkiye’deki varlığımızı çalışanlarımız ve acentelerimiz sayesinde güçlendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Engin tecrübemiz ve köklü geçmişimiz ile geleceğe güvenle bakıyoruz.

Türkiye’deki sigortacılığın potansiyeline ve geleceğine inandıklarını belirten Burlisson, “Uluslararası bilgi birikimimiz ve deneyimimizle ekonomiye, teknolojik gelişmelere, trendlere ve bunların sigortacılığa etkisine hakimiz. Türkiye’deki varlığımızı güçlendirmeyi, gelecek yıllarda da güven ve değer üreterek büyümeyi hedefliyoruz. Engin tecrübemiz ve köklü geçmişimiz ile geleceğe güvenle bakıyoruz.” şeklinde konuştu.

Çalışanlarımıza, acentelerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

Groupama’nın faaliyet gösterdiği her ülkede kişilerin yaşamını güvenle kurmayı misyon edindiğini belirten Philippe-Henri Burlisson, bu hedefin Türkiye için de geçerli olduğunu belirtti ve “Geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de başlıca hedefimiz müşterilerimizin ve dağıtım kanallarımızın ihtiyaç ve taleplerine en iyi şekilde karşılık vererek, tüm paydaşlarımız için referans marka olmaya devam etmektir.” dedi.

Burlisson sözlerini, “Çalışanlarımıza, acentelerimize ve iş ortaklarımıza bu başarı hikâyesinde bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyor, daha nice başarılı çalışmalara imza atarak gelecek hikayemizi hep birlikte yazmayı diliyorum.” şeklinde noktaladı.

İlginizi Çekebilir

İş Ortaklarıyla Buluşan Legrand Grup Türkiye 2019’İn En Çok Satış Yapan Bayileri Ödüllendirdi

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Geleneksel Bayi Toplantısı’nda iş ortaklarıyla bir araya geldi. 200’e yakın iş ortağının katılımı ile Kıbrıs’da gerçekleştirilen toplantılarda; 2019’un en iyi satış yapan bayileri ödüllendirildi. Toplantının asıl gündemini ise Legrand Grup Türkiye’nin 2020 hedefleri ve her markada gerçekleşecek yeni ürün lansmanları oluşturdu.


Prontotour İle Festival Coşkusu!

Yıl boyunca festival coşkusu yaşamaya ne dersiniz? Prontotour’un uzman kadrosunun özel olarak hazırladığı yurt içi festival turları hem keşif hem de eğlence fırsatı sunuyor.


Goodyear, Girişim Sermayesi Fonu Kurdu

Goodyear 2020 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) Goodyear Ventures adı altında yeni bir girişim sermayesi fonu kurduğunu duyurdu. Bu fonla birlikte The Goodyear Tire & Rubber Company’nin önümüzdeki on yıllık dönemde geleceğe yönelik mobilite çözümlerine 100 milyon dolar ayırması hedefleniyor.


Denizbank Depremden Etkilenen Müşterilerinin Kredi Ödemelerini 3 Ay Faizsiz Erteledi Bilgi Notu

DenizBank, Elazığ’da yaşanan deprem felaketinden etkilenen müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlıyor. Bankanın bölgedeki bireysel ve KOBİ müşterilerinin DenizBank’a olan tüm ödemeleri faizsiz 3 ay erteleniyor.


Teknolojinin Kadın Liderleri Ödülleri’Ne Başvurular Başladı

Türkiye’de teknoloji alanında başarı hikâyeleri yaratan kadınları ortaya çıkarmak için Microsoft’un 2016 yılından beri hayata geçirdiği ‘Teknolojinin Kadın Liderleri’ yarışmasının 2020 yılı başvuruları başladı. Yarışmaya katılmak isteyen kadın girişimciler farklı kategorilerle 28 Şubat’a kadar internet sitesinden başvuru yapabilecek.


Etiketler: Türkiye, Groupama, deki, devam, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.