1 Mayıs 2019 Çarşamba 11:01

GÜNDEM

Gsk Türkiye, Üçüncü Kez Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında Yer Aldı

GSK Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında üst üste üçüncü kez ödüle layık görüldü. Araştırma sonuçlarına göre GSK Türkiye çalışanlarının yüzde 95’i topluma sağladığı katkıdan dolayı gurur duyduğunu dile getirirken, yüzde 96’sı çalışmalarıyla fark yarattığını hissediyor. GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “Daha sağlıklı bir toplum hayalini birlikte kurduğumuz çalışanlarımızla üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasındayız. 60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için ‘Ben Varım” diyen bir ekiple çalışmanın en büyük ödül olduğuna inanıyorum” dedi.

Gsk Türkiye, Üçüncü Kez Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında Yer Aldı
Gsk Türkiye, Üçüncü Kez Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında Yer Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GSK Türkiye; 5 kıtada, 50 ülkede faaliyet gösteren Great Place to Work Enstitüsü’nün “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında, 500 – 2000 çalışan sayısı kategorisinde “En İyi İşveren” seçildi.

GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için çalışmak bizi her gün daha da heyecanlandırıyor. Bu ödülün, çalışanların kendilerini oldukları gibi rahatça ifade edebilmeleri, işlerini yaparken iyi hissedebilmeleri ve tüm deneyimlerinde öğrenme ve gelişim sürekliliğinin sağlanmasının doğal bir sonucu olduğuna inanıyorum. Bu ortak amaç duygusu, nice 60 yılları da birlikte şekillendirmek için ilham veriyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yurtbay Seramik Cevisama'da "Oleyy!" Dedirtiyor

En yeni koleksiyonlarını 3 - 7 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Valensiya kentindeki Cevisama Fuarı'nda sergileyecek olan Yurtbay Seramik, "Oleyy!" çalışmasıyla serilerini adeta bir matador edasıyla öne çıkarmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış.


Bülten Levı’S® 501 ‘93 Straight

Levi’s®, İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu için ikonikleşen 501® modelini, sokak giyimi tarzına göz kırparak erkekler için 501 ‘93 Straight ile yeniden canlandırıyor. Levi’s®, orijinalliği ve özgünlüğü her siluetin özünde tutarken modanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bu model, 90’ların ikonlarının yanı sıra bugün hala kültürün merkezinde olan birçok kişi tarafından sevilerek giyilen eski bir favori.


Migros’Un Özel Markalı Ürünü M Life’A Avrupa’Dan Büyük Ödül

Migros, Avrupa’nın en saygın süpermarket dergisi European Supermarket Magazine tarafından düzenlenen ve küresel ölçekteki en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olan 2020 Avrupa Özel Markalar Ödülleri’nde birincilik ödülüne layık görüldü.


Bir İkonun Doğuşu; Kempinski "Lady İn Red" 10. Yılını Kutluyor

İstanbul, 24 Ocak 2020; Kempinski Otelleri tarafından tam on yıl önce hayata geçirilen kültürel empatiye sahip, misafir bilgisine ve her bir misafirin ihtiyaçlarını anlamaya dayalı marka simgelerinden biri olan “Lady in Red’’in onuncu yılı dünyadaki tüm Kempinski otellerinde çeşitli aktivitelerle kutlanıyor.


Aksa Elektrik’Ten ‘İyilik Sensiz Olmaz’ Kampanyasına Destek

Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de Aksa Çoruh Elektrik; Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de Aksa Fırat Elektrik şirketleri aracılığıyla yaklaşık 2,1 milyon abonesine elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Elektrik, elektrik faturalarını sosyal destek amaçlı kullanmaya başladı.


Etiketler: Türkiye, için, kıtada, ülkede, faaliyet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.