1 Mayıs 2019 Çarşamba 11:01

GÜNDEM

Gsk Türkiye, Üçüncü Kez Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında Yer Aldı

GSK Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında üst üste üçüncü kez ödüle layık görüldü. Araştırma sonuçlarına göre GSK Türkiye çalışanlarının yüzde 95’i topluma sağladığı katkıdan dolayı gurur duyduğunu dile getirirken, yüzde 96’sı çalışmalarıyla fark yarattığını hissediyor. GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “Daha sağlıklı bir toplum hayalini birlikte kurduğumuz çalışanlarımızla üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasındayız. 60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için ‘Ben Varım” diyen bir ekiple çalışmanın en büyük ödül olduğuna inanıyorum” dedi.

Gsk Türkiye, Üçüncü Kez Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında Yer Aldı
Gsk Türkiye, Üçüncü Kez Türkiye'nin En İyi İşverenleri Arasında Yer Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

GSK Türkiye; 5 kıtada, 50 ülkede faaliyet gösteren Great Place to Work Enstitüsü’nün “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasında, 500 – 2000 çalışan sayısı kategorisinde “En İyi İşveren” seçildi.

GSK Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Selim Giray, “60 yıldan bu yana hayatın her anında iyilik, sağlık için çalışmak bizi her gün daha da heyecanlandırıyor. Bu ödülün, çalışanların kendilerini oldukları gibi rahatça ifade edebilmeleri, işlerini yaparken iyi hissedebilmeleri ve tüm deneyimlerinde öğrenme ve gelişim sürekliliğinin sağlanmasının doğal bir sonucu olduğuna inanıyorum. Bu ortak amaç duygusu, nice 60 yılları da birlikte şekillendirmek için ilham veriyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ariş Pırlanta’Nın Rengarenk Taşlarıyla Kışa Sıcacık Bir Merhaba!

Işıltılı renklerin büyüsü...


Martin Scorsese’Nin Robert De Niro, Al Pacino Ve Joe Pesci’Yi Bir Araya Getirdiği Filmi The Irıshman’Den Yeni Fragman!

Fragmanı izlemek için tıklayın


İmamoğlu, Üniversitelilere “Eğitim Yardımı”Nı Başlatıyor

İMAMOĞLU, ÜNİVERSİTELİLERE “EĞİTİM YARDIMI”NI BAŞLATIYOR


Yurt Dışı Çıkış Harcı Ödeme Kolaylığı Maximum Mobil Ve İşcep’Te

Türkiye İş Bankası, kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıran, basit, hızlı, güvenli ve fark yaratan deneyimler sunan İşCep ve Maximum Mobil uygulamalarına yeni özellikler eklemeye devam ediyor.Sunulan güncel versiyonlar ile hem İşCep’in hem de Maximum Mobil’in mevcut işlem seti içerisine “Yurt Dışı Çıkış Harcı” ödeme imkanı da eklendi.


Ibs, Küresel Sigorta Sektöründe Öne Çıkan Risklere Dikkat Çekti Şirketlerin En Büyük Endişesi Teknoloji

PWC tarafından, sigorta sektöründe öne çıkan küresel riskleri belirlemek amacıyla yapılan Banana Skins Araştırması’nda ilk sırayı teknoloji aldı. Şirketlerin en çok endişe duyduğu riskler sıralamasında teknolojiyi, siber risk, değişim yönetimi, regülasyon, yatırım performansı ve iklim değişikliği riskleri izledi.


Etiketler: Türkiye, için, kıtada, ülkede, faaliyet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.