14 Eylül 2018 Cuma 10:17

MODA

Guardian Glass’Tan Mimari Trendlere Yanıt Veren Yeni Güneş Kontrol Camı Guardian Sunguard® Superneutral™ Sn 63

Guardian Glass, yeni doğal gri görünümlü çift gümüş kaplamalı güneş kontrol camının tanıtımını yaptı. Yeni Guardian SunGuard® SuperNeutral™ (SN) 63, cam cephe ve pencerelerdeki en son mimari trendlere cevap vermekle kalmıyor aynı zamanda geniş bir performans artışı da sunuyor. Bu performans özellikleri, SunGuard SN 63’ü çift ve üçlü yalıtım camında ve cam kaplama yüzeyleri için ideal seçim haline getiriyor:

Guardian Glass’Tan Mimari Trendlere Yanıt Veren Yeni Güneş Kontrol Camı  Guardian Sunguard® Superneutral™ Sn 63
Guardian Glass’Tan Mimari Trendlere Yanıt Veren Yeni Güneş Kontrol Camı  Guardian Sunguard® Superneutral™ Sn 63
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Guardian Glass Europe Ürün Müdürü Nicolas Gouzou: “İç mekân projelerinde, gri renk çok uzun zamandır kasvetli ve iç karartıcı olarak düşünülmüyor. Evler, ofisler ve kamu binalarında artık çok yönlü bir renk olan grinin modaya uygun şekilde kullanımına sıkça rastlıyoruz. Avrupa’daki dış cephe projelerinde de bu trend devam ediyor. Mimarlar, hafif yeşil tonlu cam cephe görünüşünden uzaklaşıp binaya sofistike ve klas bir hava ve görünüş veren doğal gri görünümlü cam çözümlerine yöneliyorlar.”

Tasarım ve mimarlık sektöründeki eğilimleri yakından takip eden Guardian Glass’ın, büyümekte olan bu trende eksiksiz olarak cevap veren bir ürün geliştirdiğini dile getiren Nicolas Gouzou sözlerine şöyle devam ediyor: “Ürünün görünümüne ilaveten performansını geliştirerek çeşitli faydaları aynı anda sunan bir ürün geliştirdik, bu sayede mimarlar binanın dış cephesinin çevre ve iklim koşullarına uyumunu tam olarak gerçekleştirip bina sakinlerine en ideal konforu sunabilecekler.”

SunGuard SN 63’ün temperlenen ve temperlenmeyen modelleri bulunuyor. Guardian Glass, SunGuard kaplamalı güneş kontrol camları ürün çeşitliliğini devamlı olarak geliştirip mimar ve tasarımcıların yenilikçi taleplerini karşılamaya devam ediyor. 23-26 Ekim’de Düsseldorf, Almanya’da gerçekleşecek olan Glasstec Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanan Guardian Glass, Salon 10’da yer alacak olan A24 numaralı stantında yeni ürünlerinin tanıtımını da gerçekleştirecek.

(*) Belirtilen performans değerleri 1 adet çift yalıtımlı cam ünitesinde: 6 mm SunGuard SN 63 (2. yüzey kaplaması) çift yalıtımlı camı(IGU) – 16 mm boşluk %90 Argon – 4 mm düz cam; 1 adet uçlu yalıtım camında: 8 mm SunGuard SN63 (2. yüzey kaplaması) üçlü IGU – 16 mm boşluk %90 Argon – 4 mm düz cam – 16 mm boşluk %90 Argon – ClimaGuard Premium2 44.2 (5.yüzey kaplaması) için geçerlidir. Ürünler temsili olup üretim toleranslarına bağlı olarak değişikliklere tabidir.

Resimaltı Bilgisi: Guardian Glass, doğal gri görünümlü ve üstün performanslı çift gümüş kaplamalı güneş kontrol camının tanıtımını yaptı (Photo © Bartosz Makowski).

Guardian Industries Hakkında:

Merkezi Auburn Hills, Michigan’da bulunan Guardian Industries, yaklaşık 18.000 kişiye istihdam sağlayan ve Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya’daki tesislerinde faaliyet gösteren global bir şirkettir. Guardian şirketleri mimari, konut, iç dekorasyon, ulaşım ve teknik cam uygulamaları için yüksek performanslı düz, kaplamalı ve işlenmiş cam ürünlerinin yanı sıra otomotiv ve ticari kamyon sektörü için yüksek kaliteli krom kaplamalı ve boyalı plastik parça üretmektedir. Guardian’ın vizyonu, daha az kaynak kullanarak devamlı yenilikler aracılığı ile müşteriler ve toplum için değer yaratmaktır. Guardian, Koch Industries, Inc.şirketinin tamamına sahip olduğu bir bağlı ortaklıktır. Daha fazla bilgi için guardian.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ingenico’Dan Kaçırılmayacak Full Kasko Kampanyası

YazarkasaPOSlarının donanım zenginliği ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Ingenico, müşterilerinden gelen talepleri dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda müşterilerinin talepleri üzerine kasko kampanyasını yeniden hayata geçiren Ingenico, kampanyayı sadece seyyar yazarkasalar için değil, masaüstü yazarkasalar için de geçerli olacak şekilde başlattı.


“Trakya’Da Hayatın Enerjisi” Fotoğraf Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) tarafından düzenlenen “Trakya’da Hayatın Enerjisi” konulu Fotoğraf Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri verildi.


Borsan Elektrik Sektörünün Uluslararası Buluşmasında Yerini Alıyor

19 Kasım 2018


Kışın Seyahat Güvenliği İçin N11.Com’Dan Kar Zinciri Ve Antifriz Fırsatları

E-ticaret platformu n11.com, kış ayları gelmeden seyahat güvenliği için hazırlıklarını tamamlamak isteyenler için kar zinciri ve antifrizler farklı seçenek ve fiyat alternatifleriyle satışa sunuyor. Kış aylarında aniden bastıran kar yağışına hazırlıklı olmak için araçlarında kar zincirini hazır tutmak isteyen sürücüler için n11.com’un Otomotiv & Motosiklet kategorisinde farklı model ve marka alternatifleriyle satışa sunuluyor.


Cibali Sohbetleri Rezan Has Müzesi’Nde Devam Ediyor

Cibali Sohbetleri


Etiketler: Guardian, Glass, olarak, için, olan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.