14 Eylül 2018 Cuma 10:17

MODA

Guardian Glass’Tan Mimari Trendlere Yanıt Veren Yeni Güneş Kontrol Camı Guardian Sunguard® Superneutral™ Sn 63

Guardian Glass, yeni doğal gri görünümlü çift gümüş kaplamalı güneş kontrol camının tanıtımını yaptı. Yeni Guardian SunGuard® SuperNeutral™ (SN) 63, cam cephe ve pencerelerdeki en son mimari trendlere cevap vermekle kalmıyor aynı zamanda geniş bir performans artışı da sunuyor. Bu performans özellikleri, SunGuard SN 63’ü çift ve üçlü yalıtım camında ve cam kaplama yüzeyleri için ideal seçim haline getiriyor:

Guardian Glass’Tan Mimari Trendlere Yanıt Veren Yeni Güneş Kontrol Camı  Guardian Sunguard® Superneutral™ Sn 63
Guardian Glass’Tan Mimari Trendlere Yanıt Veren Yeni Güneş Kontrol Camı  Guardian Sunguard® Superneutral™ Sn 63
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Guardian Glass Europe Ürün Müdürü Nicolas Gouzou: “İç mekân projelerinde, gri renk çok uzun zamandır kasvetli ve iç karartıcı olarak düşünülmüyor. Evler, ofisler ve kamu binalarında artık çok yönlü bir renk olan grinin modaya uygun şekilde kullanımına sıkça rastlıyoruz. Avrupa’daki dış cephe projelerinde de bu trend devam ediyor. Mimarlar, hafif yeşil tonlu cam cephe görünüşünden uzaklaşıp binaya sofistike ve klas bir hava ve görünüş veren doğal gri görünümlü cam çözümlerine yöneliyorlar.”

Tasarım ve mimarlık sektöründeki eğilimleri yakından takip eden Guardian Glass’ın, büyümekte olan bu trende eksiksiz olarak cevap veren bir ürün geliştirdiğini dile getiren Nicolas Gouzou sözlerine şöyle devam ediyor: “Ürünün görünümüne ilaveten performansını geliştirerek çeşitli faydaları aynı anda sunan bir ürün geliştirdik, bu sayede mimarlar binanın dış cephesinin çevre ve iklim koşullarına uyumunu tam olarak gerçekleştirip bina sakinlerine en ideal konforu sunabilecekler.”

SunGuard SN 63’ün temperlenen ve temperlenmeyen modelleri bulunuyor. Guardian Glass, SunGuard kaplamalı güneş kontrol camları ürün çeşitliliğini devamlı olarak geliştirip mimar ve tasarımcıların yenilikçi taleplerini karşılamaya devam ediyor. 23-26 Ekim’de Düsseldorf, Almanya’da gerçekleşecek olan Glasstec Fuarı’nda ziyaretçileri ile buluşmaya hazırlanan Guardian Glass, Salon 10’da yer alacak olan A24 numaralı stantında yeni ürünlerinin tanıtımını da gerçekleştirecek.

(*) Belirtilen performans değerleri 1 adet çift yalıtımlı cam ünitesinde: 6 mm SunGuard SN 63 (2. yüzey kaplaması) çift yalıtımlı camı(IGU) – 16 mm boşluk %90 Argon – 4 mm düz cam; 1 adet uçlu yalıtım camında: 8 mm SunGuard SN63 (2. yüzey kaplaması) üçlü IGU – 16 mm boşluk %90 Argon – 4 mm düz cam – 16 mm boşluk %90 Argon – ClimaGuard Premium2 44.2 (5.yüzey kaplaması) için geçerlidir. Ürünler temsili olup üretim toleranslarına bağlı olarak değişikliklere tabidir.

Resimaltı Bilgisi: Guardian Glass, doğal gri görünümlü ve üstün performanslı çift gümüş kaplamalı güneş kontrol camının tanıtımını yaptı (Photo © Bartosz Makowski).

Guardian Industries Hakkında:

Merkezi Auburn Hills, Michigan’da bulunan Guardian Industries, yaklaşık 18.000 kişiye istihdam sağlayan ve Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Amerika, Afrika, Orta Doğu ve Asya’daki tesislerinde faaliyet gösteren global bir şirkettir. Guardian şirketleri mimari, konut, iç dekorasyon, ulaşım ve teknik cam uygulamaları için yüksek performanslı düz, kaplamalı ve işlenmiş cam ürünlerinin yanı sıra otomotiv ve ticari kamyon sektörü için yüksek kaliteli krom kaplamalı ve boyalı plastik parça üretmektedir. Guardian’ın vizyonu, daha az kaynak kullanarak devamlı yenilikler aracılığı ile müşteriler ve toplum için değer yaratmaktır. Guardian, Koch Industries, Inc.şirketinin tamamına sahip olduğu bir bağlı ortaklıktır. Daha fazla bilgi için guardian.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Under Armour’Dan Konforlu Yaz Ürünleri!

Tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, yaz aylarına uygun rahat ve konforlu ürünleriyle spor tutkunlarının beğenisini kazanıyor.


Pema Ve Continental 18.000’Den Fazla Aracın Lastik Yönetimini Dijitalleştiriyor

Avrupa’da faaliyet gösteren ticari araç kiralama şirketi PEMA ile teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental, 18.000’in üzerinde aracın lastik yönetimini dijitalleştiriyor. Continental’in geliştirdiği, PEMA’nın sistemine entegre edilen dijital filo yönetim sistemi CESAR, araç ve servis bilgilerinin özel bir arayüz üzerinden paylaşılmasını ve düzenli olarak güncellenmesini sağlıyor.


Ucuza Satılan Sahte Ssd Diskler Pahalı Veri Kayıpları Yaşatıyor

SAHTE SSD DİSKLERE DİKKAT!


Bıoderma'dan Lekeye Karşı Güçlü Güneş Koruması Phtoderm Spot Spf 50+...

Lekeye karşı güçlü güneş koruması!


Orhan Gencebay, Yeni Rexona Filminde “Arkadaşlığın Selameti” İçin Uyardı

Ter kokusuyla karşılaşıldığında nefes almamaya çalışma hali,


Etiketler: Guardian, Glass, olarak, için, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.