19 Kasım 2018 Pazartesi 11:47

MODA

Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor

GUESS Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor

  Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor
  Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor
  Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü moda markası GUESS, bir Amerikan geleneği olarak tüm dünyaya yayılan Black Friday alışveriş çılgınlığına Türkiye mağazalarında da katılıyor. 23 Kasım Cuma günü GUESS mağazalarında İlkbahar 2019 koleksiyonu dışındaki tüm ürünlerde %30 indirim uygulanacak. Ayrıca 22, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde de aynı ürünlerde %20 indirim olacak.

Amerikan giyim markası GUESS, Amerikan geleneğini ülkemizde de yaşatarak Black Friday akımına katılıyor. ABD’de Şükran Günü’nün ertesi günü indirimli alışveriş günü olarak kutlanıp tüm dünyaya yayılan Black Friday yani Kara Cuma, bu yıl 23 Kasım’da gerçekleşecek. GUESS mağazalarında da Black Friday günü İlkbahar 2019 koleksiyonu dışındaki tüm ürünlerde %30 indirim uygulanacak. Ayrıca 22, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde de aynı ürünlerde geçerli %20 indirim sunulacak.

Denim, çanta, saat, ayakkabı gibi tüketicilerine sunduğu ürünleriyle birlikte çağdaş giysilerini lifestyle koleksiyonlarla buluşturan GUESS, trendleri yakından takip eden moda tutkunlarını Black Friday indiriminden faydalanmaya bekliyor.

GUESS’in Amerikan ve Avrupalı tarzını yansıtan modern, dikkat çekici tasarımlarını ve kapsül koleksiyonlarını Türkiye’de bulunan 19 mağazasından ve www.guess.com adresinden inceleyebilirsiniz.

GUESS?, Inc. Hakkında

1981’de bir jean şirketi olarak kurulan Guess, başarıyla büyüyerek global lifestyle bir marka haline geldi. Guess,?, Inc., denim, çanta, saat, ayakkabı gibi tüketicilerine sunduğu ürünleriyle birlikte çağdaş giysilerini lifestyle bir koleksiyon olarak tasarlıyor, pazarlıyor, dağıtıyor ve lisans veriyor. Guess? ürünleri, Guess markalı perakende mağazalardan dünyanın önde gelen diğer perakende mağazalarına da gönderiliyor. 4 Ağustos 2018 itibariyle şirketin ABD, Avrupa ve Asya’da operasyonunu direkt olarak yönettiği 1061 perakende mağazası bulunuyor. Şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları da, ek olarak dünya çapında 601 lisanslı perakende satış mağazasının operasyonunu yönetiyor. Aynı şekilde 4 Ağustos 2018 tarihi itibariyle şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları dünya çapında yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Daha fazla bilgi için: www.guess.com

İlginizi Çekebilir

Düzeltme! Ege Endüstri’Ye Taysad’Dan Patent Ödülü

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv yan sanayi sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Endüstri, Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği TAYSAD 2018 Başarı Ödülleri kapsamında Patent kategorisinde üçüncülük ödülünü kazandı.


Şişli’De 23 Nisan Coşkusu

Şişli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dopdolu bir program hazırladı. Şişli Atatürk Evi’nin önünden saat 15.00’de yürüyüşle başlayacak olan program, daha sonra Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleşecek etkinliklerle devam edecek. Atölyeler ve gösterilerin yer aldığı 23 Nisan şenliğinde çocuklar bayramlarını doyasıya eğlenerek kutlayacaklar.


Teknik Hizmetler Sektörünün Tüm Paydaşları İstanbul’Da Buluşuyor

Sektörü dönüştürmek, iyileştirmek ve insan emeğini yüceltmek amacıyla 2010 yılından bu yana çalışmalar yürüten ProAsist, geçen yılki Çözüm Ortakları Toplantısı’nın artından bu yıl da Değer Ortakları Toplantısı düzenliyor. Sektörü tek çatı altında toplayacak ProAsist Çözüm Platformu’nun tanıtımının da yapılacağı toplantıda Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın katılımcı yer alacak.


Eşini Dostunu Al Mediamarkt’A Gel, 4 Al 3 Öde

MediaMarkt evini döşeyenlere kaçırılmaz teklif


Sanal Gerçeklik, Gerçek Tutku Bmw’Nin Yeni Modelleri Vr Deneyimi İle Meraklılarıyla Buluşuyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, başta Yeni BMW 3 Serisi’ olmak üzere Yeni BMW X5 , Yeni BMW X7, Yeni BMW 8 Serisi ve Yeni BMW Z4 modellerinin Türkiye’deki ilk gösterimini VR deneyimi ile sanal ortamda gerçekleştiriyor. 21 Nisan’a kadar Zorlu AVM’de yer alan sanal gerçekliğin geldiği en üstün teknoloji ile donatılan BMW VR Deneyimi Noktası’nda BMW’nin en yeni modelleri farklı bir deneyimle incelenebiliyor.


Etiketler: GUESS, olarak, Black, Friday, Amerikan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.