19 Kasım 2018 Pazartesi 11:47

MODA

Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor

GUESS Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor

  Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor
  Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor
  Guess Moda Tutkunlarını Black Friday Çılgınlığına Bekliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyaca ünlü moda markası GUESS, bir Amerikan geleneği olarak tüm dünyaya yayılan Black Friday alışveriş çılgınlığına Türkiye mağazalarında da katılıyor. 23 Kasım Cuma günü GUESS mağazalarında İlkbahar 2019 koleksiyonu dışındaki tüm ürünlerde %30 indirim uygulanacak. Ayrıca 22, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde de aynı ürünlerde %20 indirim olacak.

Amerikan giyim markası GUESS, Amerikan geleneğini ülkemizde de yaşatarak Black Friday akımına katılıyor. ABD’de Şükran Günü’nün ertesi günü indirimli alışveriş günü olarak kutlanıp tüm dünyaya yayılan Black Friday yani Kara Cuma, bu yıl 23 Kasım’da gerçekleşecek. GUESS mağazalarında da Black Friday günü İlkbahar 2019 koleksiyonu dışındaki tüm ürünlerde %30 indirim uygulanacak. Ayrıca 22, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde de aynı ürünlerde geçerli %20 indirim sunulacak.

Denim, çanta, saat, ayakkabı gibi tüketicilerine sunduğu ürünleriyle birlikte çağdaş giysilerini lifestyle koleksiyonlarla buluşturan GUESS, trendleri yakından takip eden moda tutkunlarını Black Friday indiriminden faydalanmaya bekliyor.

GUESS’in Amerikan ve Avrupalı tarzını yansıtan modern, dikkat çekici tasarımlarını ve kapsül koleksiyonlarını Türkiye’de bulunan 19 mağazasından ve www.guess.com adresinden inceleyebilirsiniz.

GUESS?, Inc. Hakkında

1981’de bir jean şirketi olarak kurulan Guess, başarıyla büyüyerek global lifestyle bir marka haline geldi. Guess,?, Inc., denim, çanta, saat, ayakkabı gibi tüketicilerine sunduğu ürünleriyle birlikte çağdaş giysilerini lifestyle bir koleksiyon olarak tasarlıyor, pazarlıyor, dağıtıyor ve lisans veriyor. Guess? ürünleri, Guess markalı perakende mağazalardan dünyanın önde gelen diğer perakende mağazalarına da gönderiliyor. 4 Ağustos 2018 itibariyle şirketin ABD, Avrupa ve Asya’da operasyonunu direkt olarak yönettiği 1061 perakende mağazası bulunuyor. Şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları da, ek olarak dünya çapında 601 lisanslı perakende satış mağazasının operasyonunu yönetiyor. Aynı şekilde 4 Ağustos 2018 tarihi itibariyle şirketin lisanslı satıcıları ve dağıtımcıları dünya çapında yaklaşık 100 ülkede faaliyet gösteriyor. Daha fazla bilgi için: www.guess.com

İlginizi Çekebilir

“Türkiye Küresel Değer Zincirindeki Yerini Korumalı”

TÜGİAD Ankara Şube Başkanı Zafer Yıldırım ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmelere dair değerlendirmelerde bulundu.


Fenerbahçe, İlk Mobil Espor Oyuncusunu Transfer Etti

1907 Fenerbahçe takımı, Paramanya oyuncusunu transfer etti


Süper Star Ajda Pekkan’La, Süper Bir Yılbaşı Elexus Hotel Kıbrıs

ELEXUS’TA YILBAŞI, 2019’DA DA ÇOK FARKLI


Uygun Bütçeyle Yurt Dışında Okumak

Pek çok öğrencinin hayali olan yurt dışı eğitimi için öğrenciler en düşük maliyetle okumanın yollarını arıyor.


Alişan Ve Buse Varol Bebek Alışverişinde

Ünlü şarkıcı Alişan ve zarif eşi Buse Varol önceki gün İstanbul’un en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM’deydi. Bebeklerini kucaklarına almayı bekleyen gözde çift yılbaşı öncesi mağazaları gezip alışveriş yaptı. Alışveriş sonrası yorgunluk kahvelerini içen çift AVM’den ayrıldı.


Etiketler: GUESS, olarak, Black, Friday, Amerikan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.