20 Şubat 2019 Çarşamba 11:55

GÜNDEM

Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti

“GULFOOD İNOVASYON ÖDÜLÜ” PINAR CHOCO LABNEH’E

Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti
Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti
Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin yanı sıra Körfez ve Ortadoğu ülkelerinin de lider ve öncü gıda markası Pınar, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü Pınar Choco Labneh ile “En Yenilikçi Süt Ürünleri” kategorisinde 2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü aldı.

Türkiye’nin yanı sıra Körfez ve Ortadoğu ülkelerinin de lider ve öncü gıda markası Pınar, 17-21 Şubat tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen Gulfood Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Bölgenin damak tadına ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak o bölgeye özel ürünler geliştiren Pınar, kısa süre önce bölgede tüketicilerle buluşturduğu ürünü Pınar Choco Labneh ile fuarda “En Yenilikçi Süt Ürünleri” kategorisinde 2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü aldı. On iki farklı kategoride çok sayıda tanınmış markanın katıldığı Gulfood İnovasyon Ödülleri, prestijli endüstri liderlerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirildi.

35 yılı aşkın süredir Körfez bölgesindeki ülkelerde faaliyet gösteren ve Pınar Labne ile liderliğini sürdüren Pınar, dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı Gulfood’a çıkarma yaptı. Bölgenin damak tadına ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak o bölgeye özel ürünler geliştiren Pınar, pazar lideri olmaya devam ediyor. Fuar boyunca standdaki Pınar mutfağında lezzetli Pınar tarifleri hazırlandı.

Pınar Süt AR-GE Merkezi tarafından geliştirilen ve 2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü alan Pınar Choco Labneh enfes çikolata tadı, kadifemsi dokusu, yüksek besin ve enerji değerleriyle, sadece çocuklar için değil tüm aile için mükemmel ve sağlıklı bir alternatif oldu.

2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü aldıkları için mutluluk duyduklarını belirten Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, “Sektörde prestijli “En Yenilikçi Süt Ürünleri” kategorisinde ödülü Pınar Choco Labneh ile Pınar aldı. Alınan ödül, Pınar’ın, tüm aile bireyleri tarafından sevilen, benimsenen, bölgedeki evlere ve mutfaklara yenilikçi ve sağlıklı ürünler getirmeye olan bağlılığını gösteriyor. Tüketicilerimize odaklanarak, sunduğumuz her üründe ödün vermeden kaliteyi koruyarak, ürünleri tüketici ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre uyarlayarak, değer yaratmak için çaba gösteriyoruz. Başarısı ödülle taçlanan Pınar Choco Labneh, bölgede büyük beğeniyle tüketicileri ile buluşuyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Türkiye, Avrupa’Nın Yeni Gemi İnşa Ve Bakım Onarım Üssü Olma Yolunda İlerliyor…

Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun , gemi inşadaihtiyaçları takip edip farklı, katma değeri ve teknolojisi yüksek gemi türlerine yönelerek kriz dönemini aştık, hatta kriz gelişmemiz için fırsat oldu.”dedi. Ülkemizin Avrupa’nın yeni gemi inşa ve bakım onarım üssü olma yolunda ilerlediğine dikkat çeken Uzun, 2019 yılına, kesinleşmiş 83 yeni inşa ve 32 tadilat projesi ile girdiklerini, bakım onarımda da yüksek talebin mevcut olduğunu söyledi.


Düzeltme Ezra&Tuba’Dan Mercedes Benz Fashıon Week’Te Muhteşem Defile!

Alem Dergisi’nin Red Carpet sponsorluğunda gerçekleştirilen defile kırmızı halı töreni ile başladı. Sonrasında yönetmen ve fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın “ASHEKA” koleksiyonu için çektiği moda filmi davetlilerin beğenisine sunuldu. Gecede Estetik International Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur ile Ezra&Tuba’nın hazırladığı fotoğraf sergisi de davetlilerle buluştu.


Togem Der’Den Sıfır Atık İçin ‘Cemre Çarşısı’

Sayın Hanımefendi Emine Erdoğan himayelerinde 2005 yılında Üsküdar'da kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER), sıfır atık projesine destek sağlamak amacıyla 29-20 Mart’ta ‘Cemre Çarşısı’ etkinliği düzenliyor.


Atığı Yönetenler İklimi Değişikliğini Engelleyebilir Mi

Atığı Yönetenler İklimi Değişikliğin Engelleyebilir Mi?


Bülten Özgür Masur, Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’A Disko Ruhunu Taşıdı!

Özgür Masur, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a disko ruhunu taşıdı!


Etiketler: Pınar, Gulfood, Choco, Labneh, İnovasyon

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.