20 Şubat 2019 Çarşamba 11:55

GÜNDEM

Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti

“GULFOOD İNOVASYON ÖDÜLÜ” PINAR CHOCO LABNEH’E

Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti
Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti
Gulfood’Da Pınar Rüzgarı Esti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin yanı sıra Körfez ve Ortadoğu ülkelerinin de lider ve öncü gıda markası Pınar, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü Pınar Choco Labneh ile “En Yenilikçi Süt Ürünleri” kategorisinde 2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü aldı.

Türkiye’nin yanı sıra Körfez ve Ortadoğu ülkelerinin de lider ve öncü gıda markası Pınar, 17-21 Şubat tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen Gulfood Fuarı’nda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Bölgenin damak tadına ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak o bölgeye özel ürünler geliştiren Pınar, kısa süre önce bölgede tüketicilerle buluşturduğu ürünü Pınar Choco Labneh ile fuarda “En Yenilikçi Süt Ürünleri” kategorisinde 2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü aldı. On iki farklı kategoride çok sayıda tanınmış markanın katıldığı Gulfood İnovasyon Ödülleri, prestijli endüstri liderlerinden oluşan bir jüri tarafından değerlendirildi.

35 yılı aşkın süredir Körfez bölgesindeki ülkelerde faaliyet gösteren ve Pınar Labne ile liderliğini sürdüren Pınar, dünyanın en büyük gıda ve içecek fuarı Gulfood’a çıkarma yaptı. Bölgenin damak tadına ve kullanım alışkanlıklarına uygun olarak o bölgeye özel ürünler geliştiren Pınar, pazar lideri olmaya devam ediyor. Fuar boyunca standdaki Pınar mutfağında lezzetli Pınar tarifleri hazırlandı.

Pınar Süt AR-GE Merkezi tarafından geliştirilen ve 2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü alan Pınar Choco Labneh enfes çikolata tadı, kadifemsi dokusu, yüksek besin ve enerji değerleriyle, sadece çocuklar için değil tüm aile için mükemmel ve sağlıklı bir alternatif oldu.

2019 Gulfood İnovasyon Ödülü’nü aldıkları için mutluluk duyduklarını belirten Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, “Sektörde prestijli “En Yenilikçi Süt Ürünleri” kategorisinde ödülü Pınar Choco Labneh ile Pınar aldı. Alınan ödül, Pınar’ın, tüm aile bireyleri tarafından sevilen, benimsenen, bölgedeki evlere ve mutfaklara yenilikçi ve sağlıklı ürünler getirmeye olan bağlılığını gösteriyor. Tüketicilerimize odaklanarak, sunduğumuz her üründe ödün vermeden kaliteyi koruyarak, ürünleri tüketici ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına göre uyarlayarak, değer yaratmak için çaba gösteriyoruz. Başarısı ödülle taçlanan Pınar Choco Labneh, bölgede büyük beğeniyle tüketicileri ile buluşuyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’De Profesörlerin %68’İ Erkek, %31’İ Kadın

“YÜKSEKÖĞRETİMDE CİNSİYET EŞİT(SİZ)LİĞİ”


Çam Balında 100 Milyon Dolar İhracat Hedefi

Vitamin ve mineraller açısından çok zengin olan ve Türkiye’nin üretiminde dünya lideri olduğu çam balının daha fazla ihraç edilebilmesi için üretiminin desteklenmesi talep edildi.


Ptt Aş Ve Myk’Dan Mesleki Yeterlilik Protokolü

POSTACILARIN MESLEK STANDARDI BELİRLENİYOR


Karaca İle Çay Keyfinize Diyecek Yok !

Karaca çay severlere sesleniyor “gelin çay keyfini birlikte yaşayalım” diyor. Kimi çaysız çalışamaz kimi çaysız kitap okuyamaz… Dizi izlemek mi? Yanında çaysız asla olmaz.


Lösev İftarına Gomis Süprizi

Türkiye’nin Dört bir yanında Lösemili Çocuklar ve Aileleri Geleneksel LÖSEV İftarlarında Buluştu;


Etiketler: Pınar, Gulfood, Choco, Labneh, İnovasyon

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.