10 Haziran 2019 Pazartesi 10:49

GÜNDEM

Gülsha Hayat Dolu Bir Cilt İçin!

Narin Rosa Damascena güllerinden doğan eşsiz cilt bakım markası gülsha,merakla beklenen ve seçili Sephora mağazalarında yerini alan yeni ürünü Gül Özlü Gençlik Kremi ile hayat dolu bir cilt sunuyor.

Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
Gülsha  Hayat Dolu Bir Cilt İçin!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Cilt bakımına önem veren ve doğanın gücüne inananların tercihi gülsha, en yeni cilt bakım inavosyonu olan Gül Özlü Gençlik Kremi'yle hayat dolu ciltlere imzasını atmaya hazır.

Seçili Sephora mağazalarında satışa sunulan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, içeriğindeki yoğun esansiyel gül yağı, tam gül suyu, hyaluronik asit, peptit ve diğer aktifler ile; cildi dolgunlaştırmaya, yatıştırmaya ve aydınlatmaya destek olmak için bütünsel bir çözüm sunuyor. Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki esansiyel gül yağı ile güçlendirilmiş kremimiz, kolay emilen hafif formülü ile cilde anında nüfuz eder ve cildin nemlenmesine yardımcı olur. Su fazı tamamen gülsha Tam Gül Suyundan oluşan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, değerli Rosa Damascena çiçeğinin tüm vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerini içerir.

İnce çizgileri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olan krem aynı zamanda daha sıkı bir cilt görünümüne destek olur. Cildi yatıştırmasına destek olurken hasarlı cilt bariyerinin yenilemesine ve ciltteki lekelerin görünümünü azaltarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Dört ton Rosa Damascena gül çiçeğinin yaşam enerjisini barındıran gül esansiyel yağı 320 mhz değeri ile dünyadaki en yüksek titreşime sahip maddedir.Yoğun oranda esansiyel gül yağı içeren gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi uygulama sonrası enerjinizi yükselterek daha sağlıklı, genç görünümlü ve hayat dolu bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

%98.84 doğal kaynaklı olan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, ecocert sertifikali bileşenler içermektedir.

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi Fiyatı: 390 TL

gülsha Gül Özlü Gençlik Kremini deneyimlemek için Kanyon, İstinye Park, Akasya, Demirören ve Nişantaşı Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Sephora Kanyon AVM: Esentepe, Büyükdere Cd. No:185 Kat:-2 Levent-İstanbul Tel:0212403 03 35 Sephora İstinyePark AVM Pınar mah. İstinye Bayırı Cad. 34460 İstinye – İstanbul Tel: (0212) 345 60 35 Sephora Akasya Ankara Devlet Yolu Haydarpaşa Yönü 4.km Çeçen Sokak AKASYA AVM - Zemin KatAcıbadem, Üsküdar / Ist. Sephora Demirören İstiklal Mağazası Hüseyin Ağa Mah. İstiklal Cad. 34421 Beyoglu – İstanbul Tel : (0212) 292 90 29 Sephora Nişantaşı Harbiye Mahallesi, Teşvikiye Caddesi, Çevre Apt. No.35/1 Nişantaşı / Şişli / İstanbul Tel: 0212 401 22 70

effect bcw

Çiğdem Yakar / Medya İlişkileri Direktörü

Gülsha Hakkında

Gül, bu topraklara özgü en eski güzellik sırrı... 130 senedir Isparta'da el hasadı geleneğiyle toplanan Rosa Damascena gülleri, gülsha ile cildimize güzellik katmaya devam ediyor.

Dünyada sadece bir kaç yerde, Türkiye'de ise Isparta bölgesinde yetişen, tüm görkemiyle yılda sadece bir kez hasat veren Rosa Damascena gülleri gülsha markasıyla cilt bakımının eşsiz parçası oluyor. Rosa Damascena esansiyel yağının aktif maddelerini içeren etkili ve doğal cilt bakım serisi sunan gülsha; 'gül'ü, günlük bakım ritüeli haline getiriyor.

Sırrı doğallıktan gelen gülsha, cilt bakımında gülün adı oluyor. gülsha markasının yaratıcısı; 50 yıldan uzun bir süreyi gülün şifa sırlarını keşfetmeye adayan ailesinin üçüncü jenerasyon temsilcisi Gülşah Gürkan. Gülün benzersiz faydaları hakkında edindiği tecrübeyi, özel bir cilt bakım serisine aktarmaya karar veren, en iyi Fransız cilt bakım uzmanları ile işbirliği yaparak bu bilgi birikimini bilimsel yeniliklerle harmanlayan Gülşah Gürkan, 2011 yılında gülsha markasına hayat verdi.

Her cilt tipine ve yaşa uygun olarak geliştirilen gülsha ürünleri, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar,alkol, SLS, sentetik renklendiriciler ya da parfüm içermiyor. gülsha cilt bakım serisi 400’ün üzerinde eczanede, duty free mağazalarında ve ABD’den Çin’e 1000’in üstünde satış noktasında yer alıyor.

Gül hasatı turlarının da başlamasına öncü olan gülsha, her geçen gün güzellikte doğallık arayanların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

İlginizi Çekebilir

Divanev Çarpıcı Tasarımlarıyla İmob Fuarına Katılacak

Yataş Grup'un özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla mobilya, dekorasyon ve uyku dünyasında yeni bir tarzı temsil eden markası Divanev, 21-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 16. Uluslararası Mobilya Fuarı’na (İMOB) katılacak.


Türkiye’De Gıda İsrafının 300 Milyarı Geçtiği Tahmin Ediliyor!..

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenen 'Hotel-Restoran-Cafe (HO-RE-CA) sektörünün en büyük buluşması 31.Hotel Equipment ve 27. Food Product fuarlarında, turizm ve gıda sektörünün en önemli sorunlarından biri olan “Gıda İsrafı”na dikkat çekildi.


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Kale Banyo 'Smart' Felsefesiyle, Hijyen Ve Tasarrufu Bir Aradasunuyor

KALE BANYO ‘SMART’ FELSEFESİYLE, HİJYEN VE TASARRUFU BİR ARADA SUNUYOR


Etiketler: gülsha, cilt, Özlü, Gençlik, bakım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.