16 Ocak 2019 Çarşamba 12:44

GÜNDEM

"Günde İki Öğün Hastalıklardan Uzak Tutuyor"

SPOR ALIŞKANLIKLARINA YAKLAŞIMI DEĞİŞTİREN ADRES

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yoga, pilates, personel training alanında hizmet vererek spor alışkanlıklarında değişiklik yaratmayı amaçlayan Loop Workout, Ankara’nın seçkin isimlerinin katıldığı seminer programı ile açıldı.

Stüdyo sahipleri Derya Açıkbaş ve Deniz Açıkbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış, alanında uzman isimlerin verdiği seminerler ile Başkent camiasına tanıtıldı. Beril Çavuşoğlu ile yoga etkinliği ile başlayan seminer programında; Çavuşoğlu, yoganın vücut üzerindeki etkilerinden bahsederek, düşünce gücünün yaşam üzerindeki etkilerine değindi. Fatma Arpacıoğlu ile Transformal Nefes seansı ile devam eden etkinlikte Arpacığlu doğru nefesin yaşam üzerindeki önemine vurgu yaptı. “Yarım nefes alarak eksik yaşamaktansa, dolu nefes alarak dolu dolu yaşamak istemez misiniz?” diyen Arpacıoğlu doğru nefes alma taktiklerini gösterdi.

İki öğün tek parça vurgusu

Bütünsellik ilkesinden yola çıkarak sağlıklı beslenmeye ve bedensel analizlere dair önemli notlar paylaşan Antrenör Rıdvan Kır, insan vücudunun yaradılış gereği 30-35 yaşları arasında sinyal vermeye başladığını söyledi. Kır “Testi kırıldıktan sonra değil öncesinde önlem almak gerek. Öğle yemeği vücut için çok zararlı. İki öğün ve tek parça yemek yiyin. Nişasta ile proteini birleştirmeyin. Süt içecek değil yemektir. Tek başına doyurucu olduğunu unutmayın” vurgusu yaptı. Etkinlik, Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci ile 2019 Çin Astrolojisi semineri ile devam etti, Feng Shui felsefesinin yaşam üzerindeki etkilerini anlatan Demirci, 2019 yılının domuz yılı olduğunu söyledi. 2019 yılının para sıkıntısı getireceğini anlatan Demirci “Kuzey bölgesinde aşk vardır. Her ne yapıyorsanız niyetle yapın. Bekârsanız aşk köşesi oluşturun. ‘Benimle birlikte olması için yapıyorum’ niyetiyle yapın” dedi.

Kırmızıdan uzak durun

Aldea Füsun Dağlı 2019 enerjilerimiz konulu konuşmasında, kırmızıdan uzak durulması gerektiğini söyledi. Kırmızının ya denge bozduğunu ya da enerji verdiğini söyleyen Dağlı “Çocuklarda üstte değil, ayakkabı ya da pantolonda kırmızı tercih edin. Tükettiğiniz suya da çok dikkat edin. Ateşi hisseder hissetmez, suyun altına girin. Su içmek de duş almak da çok rahatlatır” vurgusu yaptı. Etkinlik, Astrolog Aylin Yıldız ile 2019 astroloji sohbeti ile son buldu. Yıldız, doğum haritasının, doğum saatinin önemine vurgu yaparak yükselen burç önemi yaptı.

İlginizi Çekebilir

Bnp Paribas Cardif Türkiye’Deki Faaliyetlerinde 10. Yılını İş Ortakları İle Birlikte Kutladı

35 ülkede 100 milyonu aşkın insanın yaşamını koruyan BNP Paribas Cardif, Türkiye’deki faaliyetlerinde geride bıraktığı 10. yılını kutladı. BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir, “10 yıllık yolculuğumuzda Türkiye’nin en büyük sigorta platformu olmayı seçtik” ifadesini kullandı.


Apollo 11, 50 Yıl Önce Bugün Ay’A İnmişti. Ay Yürüyüşünde Astronotları Koruyan Teknoloji Neydi

İnsanlığın büyük adımının üzerinden 50 yıl geçti:


Minex Fuarı’Nın Başına Talih Kuşu Kondu Minex Fuarı’Nın Başına Talih Kuşu Kondu

“Hayatımız Maden” sloganıyla üretmeye ve Türkiye’ye katma değer sağlamaya devam eden Madencilik sektöründe, MINEX Madencilik, Doğal Kaynaklar ve Teknolojileri Fuarı’nın Ticaret Bakanlığı’nın yurtiçinde düzenlenen ve destek verdiği fuarlar listesine almasının mutluluğu yaşanıyor.


Overwatch 2019 Summer Games Başladı!

17.07.2019 – Overwatch’ta yaz, Summer Games (Yaz Oyunları) ile devam ediyor. Bu yıl Weekly Challenges (Haftalık Görevler) adı verilen etkinlikle oyunların startını veren geliştiriciler oyuncuların yeni ödüllerin yanı sıra geçmiş etkinliklerin favori kozmetik eşyalarını da kazanma şansı elde edeceklerini belirtiyorlar. Böylece kaçırdığınız için hayıflandığınız ve hep istediğiniz bu eşyalara sahip olabileceksiniz. 5 Ağustos’a kadar sürecek Summer Games’te eğlence hiç bitmeyecek.


Kuveyt Türk’Ün Teknoloji Şirketi Architecht En Hızlı Büyüyen Bilişim Şirketi

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Ar-Ge merkezlerinde geliştirilen ürün ve hizmetlerin ulusal ve uluslararası arenada pazarlanması hedefiyle kurulan teknoloji şirketi Architecht Bilişim, kısa sürede Türkiye'nin ilk 500 bilişim şirketinin arasına adını yazdırmayı başardı. Çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Architecht Bilişim, BThaber tarafından bu yıl 20.’si düzenlenen Bilişim 500’de, “Son Yılda En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi” ödülünü almaya hak kazandı.


Etiketler: 2019, üzerindeki, yaptı, yaşam, nefes

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.