19 Kasım 2019 Salı 11:19

GÜNDEM

Güneş Gözlüğü Kategorisinde En İyi E Ticaret Platformu Atasun Optik Seçildi

ECHO Awards sonuçlarına göre Güneş Gözlüğü Kategorisinde müşterisine en iyi e-ticaret deneyimini yaşatan marka Atasun Optik oldu.

Güneş Gözlüğü Kategorisinde En İyi E Ticaret Platformu Atasun Optik Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de sektörünün öncü markalarından Atasun Optik, e-ticaret sitelerinin en iyilerinin değerlendirildiği ECHO Awards’de Güneş Gözlüğü Kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Atasun Optik, müşterilerine değer veren, onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformlarının ödüllendirildiği araştırmada güneş gözlüğü kategorisinde “En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan” marka seçildi. Sonuçların halk oylaması ile belirlendiği Marketing Türkiye ve Akadetmetre iş birliği ile gerçekleştirilen ECHO Awards’da, e-ticare­tin en iyileri nihai tüketicilerin değerlen­dirmeleri sonucunda belirlendi. 1200 kişiyle yüz yüze görüşmelerle gerçek­leştirilen değerlendirmede Atasun Optik, güneş gözlüğü kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Müşterilerini her zaman odak noktasında tuttuklarını ve onların hayatını kolaylaştıracak hizmetler sunduklarını belirten Atasun Optik E-Ticaret Uzmanı Gamze Küçük “Fiziksel ve online mağazacılığın iç içe geçtiği son yıllarda müşteri deneyimini geliştirmek için dijital dönüşüm adına yaptığımız yatırımlar ile süreçlerimizi kullanıcı dostu hale getirmeye devam ediyoruz. Müşterilerine değer veren ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformu olarak ödül almamız, bu süreçte başarılı olduğumuzun göstergesi. Perakende markası olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmanın yeni yollarını keşfediyor, onların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda dijital dönüşüm için yatırımlarımızı yapmaya devam ediyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini her zaman en yüksek düzeyde karşılayabilmek. Müşteri artık her aşamada daha hızlı ve güvenilir uygulamalarla ürüne dijital ortamlarda da ulaşmak istiyor. Biz de yatırımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Etiketler: Atasun, Optik, e-ticaret, deneyimini, dijital

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.