19 Kasım 2019 Salı 11:19

GÜNDEM

Güneş Gözlüğü Kategorisinde En İyi E Ticaret Platformu Atasun Optik Seçildi

ECHO Awards sonuçlarına göre Güneş Gözlüğü Kategorisinde müşterisine en iyi e-ticaret deneyimini yaşatan marka Atasun Optik oldu.

Güneş Gözlüğü Kategorisinde En İyi E Ticaret Platformu Atasun Optik Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de sektörünün öncü markalarından Atasun Optik, e-ticaret sitelerinin en iyilerinin değerlendirildiği ECHO Awards’de Güneş Gözlüğü Kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Atasun Optik, müşterilerine değer veren, onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformlarının ödüllendirildiği araştırmada güneş gözlüğü kategorisinde “En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan” marka seçildi. Sonuçların halk oylaması ile belirlendiği Marketing Türkiye ve Akadetmetre iş birliği ile gerçekleştirilen ECHO Awards’da, e-ticare­tin en iyileri nihai tüketicilerin değerlen­dirmeleri sonucunda belirlendi. 1200 kişiyle yüz yüze görüşmelerle gerçek­leştirilen değerlendirmede Atasun Optik, güneş gözlüğü kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Müşterilerini her zaman odak noktasında tuttuklarını ve onların hayatını kolaylaştıracak hizmetler sunduklarını belirten Atasun Optik E-Ticaret Uzmanı Gamze Küçük “Fiziksel ve online mağazacılığın iç içe geçtiği son yıllarda müşteri deneyimini geliştirmek için dijital dönüşüm adına yaptığımız yatırımlar ile süreçlerimizi kullanıcı dostu hale getirmeye devam ediyoruz. Müşterilerine değer veren ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformu olarak ödül almamız, bu süreçte başarılı olduğumuzun göstergesi. Perakende markası olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmanın yeni yollarını keşfediyor, onların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda dijital dönüşüm için yatırımlarımızı yapmaya devam ediyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini her zaman en yüksek düzeyde karşılayabilmek. Müşteri artık her aşamada daha hızlı ve güvenilir uygulamalarla ürüne dijital ortamlarda da ulaşmak istiyor. Biz de yatırımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Ahef Aşının Önemi Konusunda Uyarıyor..

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özlem Sezen kızamık aşısının önemine dikkat çekiyor ve aşı olunmaması halinde karşılaşılabilecek durumlar için uyarıyor.


‘Notre Dame’In Kamburu Müzikali’ 16 Aralık Pazartesi Trump Sahne’De

Victor Hugo’nun ölümsüz eseri ‘Notre Dame'in Kamburu Müzikali’, 16 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyicisiyle buluşuyor.


İmamoğlu’Ndan Şoför Esnafına “Çok Yenilikçi İşler Yapacağız”

İMAMOĞLU'NDAN ŞOFÖR ESNAFINA: “ÇOK YENİLİKÇİ İŞLER YAPACAĞIZ”


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Paşabahçe Mağazaları, yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken “Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla en güzel yılbaşı hediyelerine mağazalarda yer vererek hediye seçme telaşını ortadan kaldırıyor. Paşabahçe Mağazaları, yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz zengin ürün çeşidinin yanı sıra geniş fiyat aralığıyla da 7’den 70’e hediye önerileri sunuyor.


Etiketler: Atasun, Optik, e-ticaret, deneyimini, dijital

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.