21 Ağustos 2019 Çarşamba 14:09

GÜNDEM

Güneşin Etkilerini Cildinizden Gül İle Yok Edin Thalia Natural Beauty Bb

Güneşin etkilerini cildinizden gül ile yok edin!

Güneşin Etkilerini Cildinizden Gül İle Yok Edin   Thalia Natural Beauty Bb
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Binlerce yıldır aşkın ve güzelliğin sembolü olan gül, Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu ile yeni bir anlam buluyor. Ürün, içeriğindeki gül suyu sayesinde cildinizin PH değerini korumaya yardımcı olurken, yaz boyunca güneşin olumsuz etkilerine maruz kalan cildinizi neme doyuruyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Gülgiller (rosaceae) familyasından olan gül (rosa), fosil kaynaklara göre 35 milyon yıllık bir geçmişe sahip. Menşei tam olarak bilinmiyor ama genel kanı Orta Asya ve Asya olduğu yönünde. Türkiye’de yabani olarak 23 çeşit gül yetişiyor; en yaygın türünün yabani gül (rosa canina) olduğunu söylemek mümkün. Gül suyu ve gül yağı çıkarılmasına en uygun güller ise pembe olanlar. Ünlü Isparta gülü (rosa damascena) ise gül suyu üretiminin bir numaralı kaynağı.

Antioksidan özelliğe sahip!

Gül, antik çağlardan beri güzelliğe ulaşmanın en çok tercih edilen yollarından biri. Bunun sebebi gülün sadece harika bir görünüme ve kokuya sahip olması değil elbette. Antioksidan ve antibakteriyel gül, cildi gençleştiriyor ve canlandırıyor, harika bir nemlendirici olmasıyla göz dolduruyor. İçeriğindeki doğal yağlarla cilde kolayca nüfuz ediyor, cildi sıkılaştırıp esneklik kazandırıyor, gözeneklerin açılmasını sağlıyor, cildi pürüzsüzleştiriyor. Cildi şişlik, kızarıklık, akne ve egzama gibi enfeksiyonlardan arındırıyor. Kan dolaşımını hızlandırdığı için selülitlere, ayrıca güneş yanıklarına iyi geliyor.

Hoş koku, ipeksi dokunuş ve yoğun etki

Aşkın ve güzelliğin sembolü olan gül, Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda yaratılan Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu ile yeni bir anlam buluyor. Yüzde 100 doğal ve yüzde 100 inovatif ürün, içeriğindeki gül suyu sayesinde cildinizin PH değerini korumaya yardımcı oluyor. Yaz boyunca güneşin olumsuz etkilerine maruz kalan cildinizi neme doyuruyor ve pürüzsüzleştiriyor, sakinleştirip dinlendiriyor. Hoş kokusu ve ipeksi dokusuyla ferahlatan Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu, parafin ve paraben gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor.

Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu 300 ml – 39,99 TL

#thalianatural

Dilek Girgin

Etiketler: Thalia, Natural, Beauty, Midnight, Rose

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.