12 Eylül 2019 Perşembe 18:31

MODA

Gürallar Cam Ambalaj, Dünyaca Ünlü Tasarım Ödülü Red Dot 2019'Un Sahibi Oldu!

GÜRALLAR CAM AMBALAJ, DÜNYACA ÜNLÜ TASARIM ÖDÜLÜ

Gürallar Cam Ambalaj, Dünyaca Ünlü Tasarım Ödülü Red Dot 2019'Un Sahibi Oldu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gürallar Cam Ambalaj, “Mai Dubai” şişesi ile tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Red Dot Ödülü’nün sahibi oldu.

Red Dot; moda ve takı tasarımından, elektronik cihazlara, mutfak eşyalarından mobilyalara kadar uzanan geniş bir alanda, seçkin uluslararası ürün tasarımlarını ödüllendiren tasarım konsepti yarışmasıdır. Her sene dünyanın en seçkin markalarının yeni ve yaratıcı tasarımlarıyla katıldığı yarışma; aynı zamanda endüstriyel tasarımla ilgilenen katılımcıların fikirlerini gerçeğe dönüştürecek iş ortakları bulmalarına da ön ayak olduğu için önem taşımaktadır.

Bu prestijli yarışmanın bu yılki ödül alan tasarımlarından biri ise Dubai’de bulunan Infinity Tower’dan esinlenilerek tasarlanan “Mai Dubai” şişesi olmuştur. 1 Kasım 2019 tarihinde Almanya’nın başkenti Berlin’de gerçekleştirilecek törende GCA da Red Dot Tasarım Ödülünü ülkesine taşımanın gururu ile tören alanında olacak.

Dünyanın en yüksek bükümlü gökdeleni olarak kabul edilen Dubai’deki Infinity Tower, 330 ml ve 750 ml olarak tasarlanan “Mai Dubai” şişesinin esin kaynağı olmuştur. Ergonomik yapısıyla kullanıcısına kolay bir kavrayış sağlarken, tasarımıyla da estetik ve şık bir görsellik sunmaktadır.

“Mai Dubai” şişe tasarımı; kırmızı etiketli kapağı ile güç ve tutku hislerini temsil ederken, bükümlü ve parlak yapısıyla tüm bakışları üzerine toplamaktadır. Tasarımı ile premium cam şişelere yeni bir bakış açısı kazandıran Mai Dubai şişesi; 5 bini aşkın yeni tasarımın arasından sıyrılarak jüri üyelerinden tam puan almayı başarmıştır.

Cam ambalaj tasarımlarının her birini iş ortaklarının ihtiyaç ve memnuniyetine göre özgün bir şekilde tasarlayan Gürallar Cam Ambalaj, alanında uzman mühendisleri ve tasarımcılarıyla, küresel çapta ses getiren yarışmalardan lider dönmeye devam etmektedir. Gürallar Cam Ambalaj, 2017 yılında Galata Kulesi’nden ilham alarak tasarladığı Beyoğlu Gazoz şişesi ile de Red Dot Ödülü’nün sahibi olmuştur.

Ar-Ge ve inovatif yatırımlara her zaman öncelik veren Gürallar Cam Ambalaj, gelişen teknolojiyi, üretim süreciyle birleştirerek; cam ambalaj sektöründe yenilikçi adımlar atmaya devam etmektedir.

GCA GÜRALLAR CAM AMBALAJ HAKKINDA:

Temelini 2015 yılında atan Gürallar Cam Ambalaj (GCA), Gürallar Grubu’nun LAV markasıyla 20 yıla aşkın sofra camı üretiminden edindiği birikim ve deneyimini cam ambalaj sektöründe de yenilikçi bir yaklaşımla hayata geçirmeye devam ediyor. GCA, sadece ülkemizde değil dünya çapında da önemli başarılara imza atarak, uluslararası arenada cam ambalaj sektöründe öncelikli olarak tercih edilen oyunculardan biri olma hedefine hızla yaklaşıyor.

Gürallar Cam Ambalaj dört yıl gibi kısa bir sürede, AR-GE alanında gerçekleştirdiği etkin ve sürdürülebilir çalışmalarıyla ülkemizdeki cam ambalaj sektörünü ileriye taşıyacak projeleri başarıyla yürütüyor. Kaliteli ve güvenli üretim gerçekleştirmenin dışında, çevreye ve insana saygıyı daima ön planda tutmayı, birliktelik oluşturduğu müşterilerini “İş Ortağı” olarak kabul ederek müşterilerine ve ülke ekonomisine değer katmayı görev edinerek faaliyetlerini sürdürüyor.

Tasarımdan satış pazarlama faaliyetlerine kadar tüm süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve BRC/IoP Ürün Güvenliği Yönetim Sistemleri’ne uygun çalışan Gürallar Cam Ambalaj; çevreye saygılı üretimi önemseyen, geri dönüşüm konusuna büyük hassasiyetle yaklaşan, doğayı korumak adına çeşitli projeleri üreten ve uluslararası boyutta yürütülen projelere destek veren, ülkemizdeki cam ambalaj sektörüne yeni bir soluk getiren bir cam ambalaj üreticisidir.

Üretim proseslerinden, kalite kontrol ve paketleme proseslerine kadar her aşamada en son teknolojinin kullanıldığı üretim tesisinde, tüm işlemler otomasyon sistemleri ile yürütülüyor. Daima ileriyi gören ve geleceğe yatırım yapan Gürallar Cam Ambalaj, üretim tesisinin altyapısını birden çok cam üretim fırını ile üretim yapabilecek şekilde tasarlamıştır.

İlginizi Çekebilir

İstanbul Çocuk Maratonu “Dünya Rekoru”Na Sahne Oldu

İstanbul Çocuk Maratonu 22 Eylül Pazar günü Maltepe Sahil Orhangazi Şehir Parkı’nda binlerce küçük koşucuyla yeni bir rekora imza attı. “En Çok Çocukla Dünya Koşma Rekoru” kırıldı.


Hormonlu Gıdalar Genç Erkeklerde Meme Büyümesine Sebep Oluyor

Erkekleri estetik açıdan rahatsız eden ve özgüven problemlerine yol açan meme büyümesi her yaşta ortaya çıkabiliyor. Son zamanlarda hormonlu gıdalar sebebiyle ergen ya da genç erkeklerde meme büyümesine daha sık rastlanıyor. Memorial Ankara Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Ozan Luay Abbas, jinekomasti ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi.


Alper Ve Elena Columbıa Sponsorluğunda Gerçekleşen Utmb’Nin Ptl Etabında Fınısh’E Ulaştı!

Dünyanın en prestijli patika koşusu yarışlarından biri olarak gösterilen UTMB®’de , ultra maraton koşucuları Alper Dalkılıç ve Elena Polyakova, Columbia sponsorluğunda Türkiye’yi temsil ederek PTL etabında Finish’e ulaştı!


Ergenlik Döneminde Yeme Bozukluğunun 15 Önemli Sinyali!

Takıntılı bir şekilde kalori mi sayıyor? Her yemek sonrasında banyoda çok uzun süre kalıyor mu? Kilosunda kısa sürede büyük bir değişim oldu mu? Sürekli bedeni hakkında olumsuz şeyler mi söylüyor? Yemekleri çok küçük porsiyonlar halinde tüketiyor veya öğün mü atlıyor? Son zamanlarda egzersiz yapmada aşırıya mı kaçıyor? Ergenlik çağındaki çocuğunuzda bu belirtilerden bazıları varsa, dikkat! Acıbadem Altunizade Hastanesi Çocuk ve Adolesan Sağlığı Polikliniği ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu bu değişimlerin ergenlerde görülme sıklığı giderek artan yeme bozukluğunun habercisi olabileceği uyarısında bulunuyor!


Migros Çalışanları, Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevirdi

Avrupa Hareketlilik Haftası İstanbul’da kutlandı


Etiketler: Gürallar, Ambalaj, Dubai, ambalaj, üretim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.