19 Nisan 2019 Cuma 12:41

MODA

Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki yatırımlarıyla sürdürülebilir büyümeye odaklanan Gürmen Group’a bir ödül daha…

Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gürmen Group şirketlerinin rekabetçi gücünü artırmaya yönelik finansal dönüşüm çalışmalarına liderlik eden grup CFO’su Ali Öztayıncı, Türkiye’nin en büyük bin şirketinin finansal performansları ve etkinliklerinin değerlendirildiği CFO Summit 2019 araştırmasında “En Etkin 50 CFO” arasında yer aldı.

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki rekabetçi yatırımları ve istihdama katkı sağlayan projeleriyle güçlü büyümesini sürdüren Gürmen Group’un ödüllerine bir yenisi daha eklendi.

Grup şirketlerinden Maspo Enerji A.Ş. dünya enerji ligi olarak kabul edilen RE100’e seçilen ilk Türk şirketi olması ve Bonds and Loans Awards ‘Yılın Proje Finansmanı’ ve ‘Yılın Enerji Projesi Finansmanı’ kategorilerinde ödüller almasının ardından Londra merkezli EMEA Finance tarafından Avrupa Merkez ve Doğu Avrupa Bölgesi’nin En İyi Refinansman ödülü alan olan tek Türk şirketi oldu.

Bu başarıların ardından gruba değer katan ve rekabetçi gücünü artırmaya yönelik finansal dönüşüm çalışmalarına liderlik eden Gürmen Group Şirketleri CFO’su Ali Öztayıncı, Türkiye’nin en büyük bin şirketinin finansal performansları ve etkinliklerinin değerlendirildiği CFO Summit 2019 araştırmasında “En Etkin 50 CFO” arasında yer aldı.

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Ali Öztayıncı, 2015 yılından bu yana Gürmen Group CFO’su olarak görevini sürdürüyor.

“Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sürdürülebilir ve karlı büyümemiz devam edecek”

Gürmen Group Üretim ve Operasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Gür Solmaz, yaptığı değerlendirmede, grup CFO’su Ali Öztayıncı’yı başarısından dolayı kutladı ve şunları söyledi: ”Bu yıl birbiri ardına güzel haberler ve ödüller alıyoruz. Grubumuz tekstil alanında dünya devlerine yaptığı yenilikçi üretimlerle dikkat çekerken moda perakendesinde RAMSEY ve KİP markalarımızla Türkiye dahil yaklaşık 20 ülkede 147 mağazayla sürdürülebilir, karlı büyümesine devam ediyor. Çevreye dost yenilenebilir enerji yatırımlarımızın merkezi Maspo Enerji A.Ş.’nin 2017 yılında faaliyete geçen jeotermal enerji tesisinin kapasitesini bu yılın Ağustos ayında dört katına çıkartarak ‘yenilenebilir enerji’ alanında istikrarlı büyümemizi sürdüreceğiz. Grubumuzun yaşanabilir bir dünya hedefi ile RE100 kapsamına giren ve enerjisini tamamen yenilenebilir kaynaklardan üreten ilk Türk şirketi olması da ayrıca hepimiz için gurur kaynağı oldu.”

İlginizi Çekebilir

Fintech 100 Ödülleri İçin Başvurular Başladı

KPMG Fintech ve H2 Ventures işbirliği ile bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek Fintech 100 Ödülleri için başvurular başladı


Yapay Zeka Ve Homo Sapiens’Lerin Geleceği Da Vinci Tv’De

Da Vinci, akşam saatlerinde televizyon karşısındaki zamanı daha verimli geçirmemiz için, çocuklar dışında, yetişkinlere yönelik de birbirinden ilginç programlar hazırlıyor. Kanalın “Yapay Zeka” programının “Homo Sapiens’lerin Geleceği” bölümünde, yapay zekanın gelişmesiyle birlikte insanla makineyi birbirinden ayıran o ince çizgi ve yapay zekanın kendi kendine düşünebilmeyi öğrenmesiyle ortaya çıkabilecek sorunlar mercek altına alınacak.


Şehir Hayatı Yüzünüzde İz Bırakmasın!

İsveç menşeli kişisel bakım teknolojisi markası FOREO, büyük şehirlerde yaşayan erkeklere taze, canlı ve sağlıklı bir cilt için önerilerde bulunuyor.


Şampiyonlar Hong Kong’Ta Ülkemizi Temsil Edecek

BAU eSports, dünyanın dört bir yanından gelen 12 üniversite takımı ile Hong Kong'ta düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.


Merkel’İn Gizemli Hastalığına Ön Tanı Konuldu

Merkel’in gizemli hastalığına ön tanı konuldu


Etiketler: Gürmen, Group, enerji, finansal, Öztayıncı
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası
Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.