19 Nisan 2019 Cuma 12:41

MODA

Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki yatırımlarıyla sürdürülebilir büyümeye odaklanan Gürmen Group’a bir ödül daha…

Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gürmen Group şirketlerinin rekabetçi gücünü artırmaya yönelik finansal dönüşüm çalışmalarına liderlik eden grup CFO’su Ali Öztayıncı, Türkiye’nin en büyük bin şirketinin finansal performansları ve etkinliklerinin değerlendirildiği CFO Summit 2019 araştırmasında “En Etkin 50 CFO” arasında yer aldı.

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki rekabetçi yatırımları ve istihdama katkı sağlayan projeleriyle güçlü büyümesini sürdüren Gürmen Group’un ödüllerine bir yenisi daha eklendi.

Grup şirketlerinden Maspo Enerji A.Ş. dünya enerji ligi olarak kabul edilen RE100’e seçilen ilk Türk şirketi olması ve Bonds and Loans Awards ‘Yılın Proje Finansmanı’ ve ‘Yılın Enerji Projesi Finansmanı’ kategorilerinde ödüller almasının ardından Londra merkezli EMEA Finance tarafından Avrupa Merkez ve Doğu Avrupa Bölgesi’nin En İyi Refinansman ödülü alan olan tek Türk şirketi oldu.

Bu başarıların ardından gruba değer katan ve rekabetçi gücünü artırmaya yönelik finansal dönüşüm çalışmalarına liderlik eden Gürmen Group Şirketleri CFO’su Ali Öztayıncı, Türkiye’nin en büyük bin şirketinin finansal performansları ve etkinliklerinin değerlendirildiği CFO Summit 2019 araştırmasında “En Etkin 50 CFO” arasında yer aldı.

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Ali Öztayıncı, 2015 yılından bu yana Gürmen Group CFO’su olarak görevini sürdürüyor.

“Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sürdürülebilir ve karlı büyümemiz devam edecek”

Gürmen Group Üretim ve Operasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Gür Solmaz, yaptığı değerlendirmede, grup CFO’su Ali Öztayıncı’yı başarısından dolayı kutladı ve şunları söyledi: ”Bu yıl birbiri ardına güzel haberler ve ödüller alıyoruz. Grubumuz tekstil alanında dünya devlerine yaptığı yenilikçi üretimlerle dikkat çekerken moda perakendesinde RAMSEY ve KİP markalarımızla Türkiye dahil yaklaşık 20 ülkede 147 mağazayla sürdürülebilir, karlı büyümesine devam ediyor. Çevreye dost yenilenebilir enerji yatırımlarımızın merkezi Maspo Enerji A.Ş.’nin 2017 yılında faaliyete geçen jeotermal enerji tesisinin kapasitesini bu yılın Ağustos ayında dört katına çıkartarak ‘yenilenebilir enerji’ alanında istikrarlı büyümemizi sürdüreceğiz. Grubumuzun yaşanabilir bir dünya hedefi ile RE100 kapsamına giren ve enerjisini tamamen yenilenebilir kaynaklardan üreten ilk Türk şirketi olması da ayrıca hepimiz için gurur kaynağı oldu.”

İlginizi Çekebilir

Topuk Dikenine Karşı Topuklu Ayakkabı Giyin

Ayak tabanı ve topuk bölgesinde yer alan ağrıların içinde en sık rastlanan topuk dikeni, hastanın günlük yaşamını ciddi şekilde etkiliyor. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Turhan Özler, topuk dikeninin başlı başına bir sorun olabilmekle beraber altta yatan farklı sağlık sorunlarını gösterebildiğini de söyledi. Günlük yaşam içinde yapılan bazı hataların ağrıların şiddetinin artmasına neden olabileceğine işaret etti.


E Ticaret Eski Sağlığına Kavuşuyor. Mobil Alışveriş Uygulamaları Covıd Durgunluğundan Kurtuluyor

Istanbul, 29 Mayıs, 2020 - COVID-19 salgını yeni bir evreye girerken ve gündelik hayattaki kısıtlamaların gevşemesiyle tüketici alışkanlıkları eski haline dönerken, bu trendi en iyi e-ticaret ve internet alışverişi yansıtıyor. Global app pazarlaması platformu Adjust'ın verileri, tüketiciler COVID öncesi tüketim alışkanlıklarına geri dönerken pazarlamacıların kullanıcı edinimi için dondurdukları reklam harcamasına yeniden başladıklarını gösteriyor.


Videolu Sunexpress’Ten İlk Uçuşlara Özel Su Takı

Covid-19 salgınının yayılımını önlemek amacıyla getirilen kısıtlamaların kaldırılmasının ardından 1 Haziran itibarıyla iç hat uçuşlarına yeniden başlayan SunExpress, ana merkezi Antalya’dan ve aktarma merkezi İzmir’den operasyon düzenleyen ilk havayolu oldu. Havayolu, ilk uçuşarına özel pistte su takı seremonisi düzenledi.


Ms Hastalığı “Benim Ms Serüvenim” Projesiyle Gündeme Taşındı

Dünyada yaklaşık 3.5 milyon, Türkiye’de ise 75 bin kişiyi etkileyen Multipl Skleroz (MS) hastalığı, 30 Mayıs Dünya MS Günü’nde yeniden gündeme taşındı. Türkiye MS Derneği ve Merck Türkiye işbirliği ile “Benim MS Serüvenim” projesi kapsamında gerçekleştirilen online canlı yayınlarla hastalıkla ilgili bilgi paylaşımı yapılarak farkındalık yaratılması hedeflendi.


Huncalıfe’In Kişisel Bakım Ürünleriyle Babanızı Şımartabilirsiniz

HUNCALIFE’IN KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİYLE


Etiketler: Gürmen, Group, enerji, finansal, Öztayıncı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.