19 Nisan 2019 Cuma 12:41

MODA

Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki yatırımlarıyla sürdürülebilir büyümeye odaklanan Gürmen Group’a bir ödül daha…

Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
Gürmen Group’Un Güçlü Finansal Yönetim Stratejisine Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gürmen Group şirketlerinin rekabetçi gücünü artırmaya yönelik finansal dönüşüm çalışmalarına liderlik eden grup CFO’su Ali Öztayıncı, Türkiye’nin en büyük bin şirketinin finansal performansları ve etkinliklerinin değerlendirildiği CFO Summit 2019 araştırmasında “En Etkin 50 CFO” arasında yer aldı.

Tekstil ve moda perakendesi, enerji, tarım, bilgi teknolojileri gibi farklı sektörlerdeki rekabetçi yatırımları ve istihdama katkı sağlayan projeleriyle güçlü büyümesini sürdüren Gürmen Group’un ödüllerine bir yenisi daha eklendi.

Grup şirketlerinden Maspo Enerji A.Ş. dünya enerji ligi olarak kabul edilen RE100’e seçilen ilk Türk şirketi olması ve Bonds and Loans Awards ‘Yılın Proje Finansmanı’ ve ‘Yılın Enerji Projesi Finansmanı’ kategorilerinde ödüller almasının ardından Londra merkezli EMEA Finance tarafından Avrupa Merkez ve Doğu Avrupa Bölgesi’nin En İyi Refinansman ödülü alan olan tek Türk şirketi oldu.

Bu başarıların ardından gruba değer katan ve rekabetçi gücünü artırmaya yönelik finansal dönüşüm çalışmalarına liderlik eden Gürmen Group Şirketleri CFO’su Ali Öztayıncı, Türkiye’nin en büyük bin şirketinin finansal performansları ve etkinliklerinin değerlendirildiği CFO Summit 2019 araştırmasında “En Etkin 50 CFO” arasında yer aldı.

Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Ali Öztayıncı, 2015 yılından bu yana Gürmen Group CFO’su olarak görevini sürdürüyor.

“Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sürdürülebilir ve karlı büyümemiz devam edecek”

Gürmen Group Üretim ve Operasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Gür Solmaz, yaptığı değerlendirmede, grup CFO’su Ali Öztayıncı’yı başarısından dolayı kutladı ve şunları söyledi: ”Bu yıl birbiri ardına güzel haberler ve ödüller alıyoruz. Grubumuz tekstil alanında dünya devlerine yaptığı yenilikçi üretimlerle dikkat çekerken moda perakendesinde RAMSEY ve KİP markalarımızla Türkiye dahil yaklaşık 20 ülkede 147 mağazayla sürdürülebilir, karlı büyümesine devam ediyor. Çevreye dost yenilenebilir enerji yatırımlarımızın merkezi Maspo Enerji A.Ş.’nin 2017 yılında faaliyete geçen jeotermal enerji tesisinin kapasitesini bu yılın Ağustos ayında dört katına çıkartarak ‘yenilenebilir enerji’ alanında istikrarlı büyümemizi sürdüreceğiz. Grubumuzun yaşanabilir bir dünya hedefi ile RE100 kapsamına giren ve enerjisini tamamen yenilenebilir kaynaklardan üreten ilk Türk şirketi olması da ayrıca hepimiz için gurur kaynağı oldu.”

İlginizi Çekebilir

Ramazan’A Özel Bütçe Dostu İndirimler

Günlük rutinlerimizin değiştiği ramazan ayında alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. Ramazan ayında internetten gerçekleştirilen alışverişlerin iftar ile sahur arasında arttığı belirtiliyor. Ramazan dönemini; bayram öncesi ihtiyaçları karşılamak için fırsata dönüştürmeyi hedefleyen firmalar yüzde 50’ye varan indirim kampanyalarıyla dikkat çekiyor.


P&G Ve Migros’Tan Cüneyt Özdemir’İn Sesinden ‘Minik Sporcular’ Belgeseli

P&G ve Migros, Özel Olimpiyatlar Türkiye Derneği ile iş birliğinin 15. yılına özel ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile birlikte bir mini belgesel hazırladı.


Çalışanlar Sosyal Medya Paylaşımlarını Patronlarından Gizliyor

Çalışanların %90’ı her gün pek çok kez internete giriyor. Bu da onların iş günlerinde (ve ötesinde) özel ve çalışma yaşamlarını ayrı tutmasını zorlaştırıyor. Kasperksy Lab tarafından hazırlanan Global Gizlilik Raporu’na göre, Türkiye’de tüketicilerin yaklaşık üçte biri (%35) sosyal medyadaki paylaşımlarını patronlarından gizlemeyi tercih ediyor. İş yerindeki bu gizlilik iş arkadaşlarına da uzanıyor. Türkiye’de kullanıcıların %60’ı paylaşımlarını birlikte çalıştıkları kişilerin de görmesini istemiyor.


Enza Home Gravity Plus İle Yaşam Alanlarına Modern Bir Dokunuş

Konforlu ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Gravity Plus Koltuk Takımı ile şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Gravity Plus, çağdaş hatlardaki formu ve detaylarındaki kusursuz dokunuşlarla yaşam alanlarında kendine vazgeçilmez bir yer ediniyor.


Dünya Yetimleri İçin Dünyanın Dört Bir Yanında Sofralar Kuruldu

Ankara Basın Ofisi


Etiketler: Gürmen, Group, enerji, finansal, Öztayıncı

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.