24 Temmuz 2019 Çarşamba 12:25

GÜNDEM

Güvenlik Sektörüne Katkılarından Dolayı Tepe Savunma’Ya Anlamlı Ödül

Güvenlik sektöründe yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle faaliyetlerini sürdüren Tepe Savunma ve Güvenlik, Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyon Projesi’ne (ÖGNET) verdiği katkılardan dolayı ödüllendirildi. Tepe Savunma ve Güvenlik, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen projenin tanıtım toplantısında teşekkür belgesini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan aldı.

Güvenlik Sektörüne Katkılarından Dolayı  Tepe Savunma’Ya Anlamlı Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teknoloji alanında yaratıcı fikirlerin desteklenerek, katma değerli ürün ve hizmetlere dönüştürülmesi için çalışmalarını sürdüren Tepe Savunma ve Güvenlik, ÖGNET kapsamında özel güvenlik bildirimlerini kolaylaştırmak için proje ekibi ile iş birliği kurarak destekte bulundu. Bu katkılarından dolayı da teşekkür belgesi takdim edildi.

Tepe Savunma ve Güvenlik Hakkında:

1993 yılında Bilkent Holding’e bağlı şirketlerin güvenliğini sağlamak üzere faaliyete başlayan Tepe Savunma ve Güvenlik, şu anda 13 bin personel sayısı ile 500’e yakın kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Banka, sanayi tesisi, iş merkezi, AVM güvenliği yanısıra deniz limanlarının fiziki güvenliğini sağlıyor, para ve değerli eşya nakli işlemlerini yürütüyor. Müşterileri arasında; Akbank, ING Bank, Ziraat Bankası, Arçelik, OMV Petrol Ofisi, İDO, Migros, Aygaz, Ford Otomotiv, Mersin Uluslararası Liman İşletmeleri, TOFAŞ, Türk Ekonomi Bankası, Doğuş Oto, ODEA Bank, Philip Morris, Aras Kargo, US Grup Lojistik Taşımacılık, Panora gibi Türkiye'nin kendi sektörlerinde lider kuruluşları yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Smart Match Uygulaması Yataş’A Altın Örümcek Kazandırdı

Smart Match Uygulaması Yataş’a Altın


Havayı Da Temizleyen Süpürge

FAKİR FILTER PRO


Vodafone, Tcl Plex Akıllı Telefonu Türkiye’De Satışa Sunan İlk Operatör Oldu

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, dünyanın önde gelen mobil teknoloji üreticilerinden TCL Communication’ın kendi adını taşıyan ilk akıllı telefonu TCL PLEX’i Türkiye’de kullanıcılara sunan ilk operatör oldu. Operatör kanalında sadece Vodafone’da satışı yapılacak olan TCL PLEX akıllı telefon, tarifeye ek peşin fiyatına 12 aylık ödemeler ve 6 aylık Ekran Çözümü hediyesi ile birlikte sunuluyor.


Yası Dolu Dolu Yaşamak Travmadan Koruyor!

Yası dolu dolu yaşamak travmadan koruyor!


Türk Mühendisliğini Dünyaya Tanıtan Aksa Jeneratör Eemkon’Da

Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi, bu yıl 14-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti. Sektörü ve akademi dünyasını bir araya getiren, ulusal ve uluslararası kurumlardan konuşmacıların yer aldığı kongrede, AKSA Jeneratör tüm dünyanın kullandığı yenilikçi çözümlerini tanıttı.


Etiketler: Tepe, Savunma, Güvenlik, değerli, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.