22 Ekim 2019 Salı 14:09

GÜNDEM

Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın

Sosyal maskeler ve fiziksel maskeler; yıllara yayılan yaşanmışlıklar içerisinde hayatımıza yerleşmiş, güzelliğimizin önünde set gibi duran ritüellerimiz…

Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
Güzelliğinizin Üzerindeki Maskeleri Kaldırın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Maskelerin arkasına saklandığım artık yeter! Ben her halimle güzelim” demek için İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, size özel güzellik koçu gibi çalışan kişiselleştirilmiş cilt bakımı cihazı LUNA 3’ü öneriyor. Benzersiz özellikleriyle LUNA 3, sadece cildinizi derinlemesine temizlemekle kalmıyor, cildinize parlaklık ve sıkılık sağlayacak dört farklı yüz masajı tekniği de sunuyor.

Günlük hayatın beklentileri, farklı mizaç ve anlık psikolojideki insanlar, bazen bizi de olmadığımız biri gibi davranmaya zorlayabiliyor. Örneğin işyerinde birine çok sinirlendiğimizde sakin surat maskemizi takmak zorunda kalıyoruz. Okulda dersinden geçmek zorunda olduğumuz hocamızın verdiği angarya işleri zevkle yapıyor gibi davranabiliyoruz. Bir restoranda ya da gittiğiniz davette beğenmediğimiz bir yemekten, kabalık olmasın diye beğenmiş gibi övgüyle söz edebiliyoruz. Kendimizi yalnız hissettiğimizde, hayat bizi fazlasıyla zorladığında güçlü insan maskemize bürünüp çevremizdekilere “Hayata kafa tutan bir kadın” dedirtebiliyoruz. Bunların her birini yaptığımızda aslında başka rollere bürünüyor, bambaşka suratlar sergiliyoruz. Farklı ortamlarda ve farklı kişilere karşı çeşitli nedenlerle gün içinde defalarca takıp çıkarıyoruz, bu sosyal maskelerimizi…

Bir de cildimizi, yüzümüzdeki kusurları gizlediğimiz maskeler var! Cildimizdeki akneler, yara izleri, lekeler gibi problemleri, cansız, mat görüntüyü makyajın ardına saklıyoruz. Hatta bazıları bu işte o kadar usta ki makyajlı ve makyajsız hali arasında inanılmaz bir fark göze çarpıyor. Belki sağlık nedenlerinden belki de hayatın getirdiği sorunların soldurduğu yüzümüz, iyiymişiz gibi görünsün diye solaryuma gidiyor, bronz tenin arkasına saklanıyoruz. Göz çevremizdeki ince çizgileri, şişlikleri, morlukları gizlemek için ya gözaltı kapatıcılarına sığınıyor ya da gözlüklerin arkasına saklanıyoruz. Alnımızda çıkan sivilceleri saklamak için kahkül kestiriyor, kulaklarımızı ya da elmacık kemiklerimizi beğenmediğimiz için saçlarımızı yüzümüze döküyoruz. Boynumuzdaki kırışıklıkları ya da biraz sarkmaya başlayan gıdımızı gizlemek için fularlar, şallar kullanıyoruz. Oysa doğal güzelliğimizi maskelemek yerine bütünüyle ortaya çıkarmak gerek!

İsveç güzellik teknoloji markası FOREO, en yeni ürünü LUNA 3 ile bütün kadınları içlerinden geldiği gibi olmaya ve doğal güzelliklerini yeniden keşfetmeye çağırıyor. Adeta kişiye özel bir güzellik koçu gibi çalışan LUNA 3, cilt bakımından beklediğiniz tüm faydaları bir cihazda sunabiliyor. Akıllı telefonlara indirilebilen FOREO For You uygulamasıyla senkronize olarak çalışan LUNA 3, bu sayede cildinizin durumunu yakından takip edip, her gün kaydını tutarak, hem gelişim evrenizi görmenize olanak tanıyor hem de en doğru bakımı yapabilmeniz için zemin hazırlıyor. Cildinize sıkılık getirirken, pırıltı katacak dört farklı yüz masajı tekniği sunuyor ve cildinizin gelişimi için bir program hazırlıyor. LUNA 3, bir dakikada yaydığı 8.000 T-Sonic™ titreşimle cildin gözenekleri içine işlemiş kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü deriden arındırarak, derinlemesine bir temizleme sağlıyor. Tıbbi silikon yüzeyiyle diğer plastik yüz temizleme cihazlarına nazaran 35 kat daha hijyenik olan ve bakteri barındırmayan cihaz, önceki versiyonlarına göre yüzde 25 daha geniş temizleme yüzeyi ve yüzde 30 daha uzun temas noktalarına sahip. Bu sayede daha da keyifli ve derinlemesine cilt bakım terapisiyle kullanıcısını şımartıyor. Arka yüzeyinde sunduğu anti-aging etkili sıkılaştırıcı masaj terapileriyle ince çizgi ve kırışıkların görünümünün yumuşatarak yüzünüze dah gençleşmiş ve tazelenmiş bir ifade getirirken, bu esnada kullanacağınız cilt bakım ürünlerinin de cildinizin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor. FOREO LUNA 3, sunduğu SPA ayarındaki cilt bakım terapileriyle, uygulama destekli profesyonel seviye bakımı avucunuzun içine taşıyor.

FOREO LUNA 3 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.599 TL’dir.

FOREO LUNA 3 yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı lansman süresince sadece Trendyol üzerinde satılmaktadır. Tüm FOREO ürün serisini Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve AlwaysFashion e-mağazalarında bulabilirsiniz.

FOREO Hakkında

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. FOREO güzellik endüstrisine sunduğu yepyeni fikir ve tasarımlarla, en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü kendini iyi hisseden iyi de görünür ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’Nin İlk Ve En Büyük Operasyonel Kiralama Markası Avıs Filo 40 Yaşında

Ülkemizde otomotiv, araç kiralama ve araç paylaşım sektörlerinin temellerini atan Otokoç Otomotiv’in bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk ve en büyük operasyonel kiralama markası Avis Filo, 40. yıl dönümünü kutluyor.


Yeni Mevsim Twıst Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu’Yla Kanatlanmaya Hazır!

YENİ MEVSİM TWIST PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU’YLA KANATLANMAYA HAZIR!


Güven Yüreyi “Aldanmam” İle Hikayesine Devam Ediyor!

GÜVEN YÜREYİ “ALDANMAM” İLE HİKAYESİNE DEVAM EDİYOR!


İdo Geleceğe Nefes Olmaya Devam Ediyor

Çevre duyarlılığını farklı projelerle sürdüren İDO, kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımı kapsamında, bu kez çalışanlarını ve ailelerini yeni bir Hatıra Ormanı oluşturmak üzere bir araya getirdi. Arnavutköy’de buluşan çalışanlar ve aileleri hep birlikte 2000 fidan dikti. İlk olarak 2009 yılında, Arnavutköy Fenertepe mevkiinde ilk Hatıra ormanını oluşturan İDO, 10. yıl anısına ikinci Hatıra Ormanı’na yine aynı bölgede Türkiye Denizciler Sendikası ile birlikte oluşturdu.


Machka İlkbahar Yaz 2020 Koleksiyonu İle Güneşi Karşılayan Sofistike Ve Güçlü Tasarımlar

Sezonun büyüsünü gün yüzüne taşıyan naif tasarımlar, Machka İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’yla buluşuyor. Arzum Onan’ın Marka Yüzü olarak karşımıza çıktığı eşsiz bir ustalıkla hazırlanan koleksiyon, kusursuz detaylarıyla sizi güneşe doğru sıcak bir yolculuğa çıkarıyor.


Etiketler: FOREO, LUNA, için, güzellik, gibi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.