16 Ekim 2019 Çarşamba 08:46

GÜNDEM

Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün

Her gün aynı cilt bakım rutinini uyguluyor ancak hayâllerimizdeki cilde sahip olmakta zorlanıyoruz. Aldığımız birçok farklı kozmetik ürünü beklentilerimizi karşılamaya yeterli olmuyor. Birçok klişe rutini takip ediyoruz ama cildimiz istediğimiz gibi pırıltılı ve bakımlı görünmüyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun, size özel güzellik koçunuz olacak uygulama kontrollü yeni yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3 ile ev ortamında bizzat yapacağınız kişiselleştirilmiş mini terapilerle pürüzsüz, sağlıklı ve taze görünen bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
Güzellik Koçunuz Foreo Luna 3 İle Artık Evde De Profesyonel Cilt Bakımı Mümkün
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun piyasaya sunduğu yeni ürünü LUNA 3; evden çıkmadan profesyonel bir cilt bakımını avucunuzun içine getiriyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde cilt tipinize uygun kişiselleştirilmiş bakım ritüelini size öneren LUNA 3, baş ucunuzdan ayrılmayan evdeki güzellik koçunuz olacak.

Yıllardır aynı cilt bakım rutinini uyguluyor ancak farklı sonuçlar elde etmeyi umuyoruz. Peeling, maske, serum, temizleyici ürünler gibi klişeleşmiş uygulamalardan hiç vazgeçmiyoruz. Sabah ve akşam düzenli olarak bu sıradan rutini uygulasak da istediğimiz verimli sonuçları bir türlü elde edemiyor, hayâlimizdeki cilde kavuşamıyoruz. Tam anlamıyla cildimizi temizleyemiyor, gözeneklerin derinine ulaşamıyor, kızarıklık, akne, siyah nokta gibi önemli cilt sorunlarından kurtulamıyoruz. Avucunuzun içindeki güzellik koçunuz FOREO LUNA 3 cildinizdeki tüm değişiklik ve gelişmeleri an be an takip ederek, size ihtiyacınız olan kişiselleştirilmiş bakım rutinini öneriyor.

Evdeki Güzellik Koçunuz LUNA 3 ile Tanışın

Bir spor salonunda tek başına aylarca antrenman yapsanız da beklediğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz, oysa bir kişisel antrenör eşliğinde ve uzman nezaretinde spor yaptığınızda sadece bir ay içerisinde vücudunuzdaki gözle görülebilir değişimi fark edebilirsiniz. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, güzellik teknolojisinde çığır açan son ürünü LUNA 3’ü evdeki kişisel cilt bakım koçunuz olarak hayatınıza yerleştiriyor.

Güzellik koçunuz LUNA 3, sahip olduğu üstün teknoloji ve akılı zeka sayesinde cildinizdeki tüm gelişmeleri takip ederek, tam bir cilt bakım rutini sağlıyor. LUNA 3, cildinizdeki tüm değişimi kaydederek, cilt bakım gelişiminizi planlar ve cildinizi en iyi sonuca ulaştırmaya çalışır. Böylece size özel kişiselleştirilmiş bir cilt bakımı sunarak etkin ve faydalı bir cilt bakım rutinine sahip olmanıza olanak tanır. Uygulama kontrolü ile her zaman size özel güzellik rehberi gibi çalışan LUNA 3, sahip olduğu yenilikçi teknolojisi sayesinde cildinizi her gün yeniden tanımlar, durumu kayıt eder ve gelişimi size gösterebilir. Sadece iki dakikada kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arınmış bir cilt sunan güzellik koçunuz LUNA 3, tıbbî silikondan yumuşacık yüzeyi ve ileri teknoloji sonik gücü ile cildinize yeni bir boyut kazandırıyor. Dakikada 8,000 T-Sonic™ titreşimi ile gözeneklerinizin en derinine ulaşan, LUNA 3, en kısa sürede en yüksek etkiyi cildinize taşır.

16 farklı titreşim yoğunluğu seviyesi ile kişiselleştirilebilen LUNA 3, Normal, Karma ve Hassas ciltler için geliştirilmiş modelleriyle, standart yüz temizleme fırçalarının ulaşamadığı kir ve makyaj kalıntılarına ulaşarak en uç noktaları dahi temizler. FOREO For You uygulaması ile entegre edildiğinde cildinize daha da parlaklık katacak dört farklı yüz masajı tekniği sunuyor ve cildinizin gelişimi için bir program hazırlıyor. Eski sürüm LUNA’lardan %25 daha uzun temas noktalarına ve daha büyük temizleme başlığına sahip olan LUNA 3, standart temizleme cihazlarına göre 35 kat daha hijyeniktir ve bakteri oluşumuna fırsat vermez. Tek bir şarj ile 650 kullanım sunan LUNA 3, uzun zaman boyunca cildinizin talep ettiği tüm ihtiyaçları karşılar. Sıkılaştırıcı anti-aging masajı özelliği sayesinde, hayallerinizdeki cilde bir adım daha yaklaşmanıza olanak tanır. Sahip olduğu yenilikçi teknoloji, eşsiz tasarımı, kişiselleştirilebilir ayarı ile LUNA 3, evinizde tam bir cilt bakım sunarak, rutinlerinizi ritüele dönüştürür.

FOREO LUNA 3 için tavsiye edilen satış fiyatı 1.599 TL’dir.

FOREO LUNA 3 lansman süresince sadece Trendyol üzerinde satılmaktadır. FOREO’nun diğer ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymen, N11, Trendyol, Lidyana, Hepsiburada ve AlwaysFashion e-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında

İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. Bu yaklaşım gerçekten cesaret verici: FOREO yalnızca mevcut tasarımları iyileştirmekle kalmıyor, tüm tasarımlarını ortaya sererek adeta sıfırdan tekrar yaratıyor, ayrıca en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

İlginizi Çekebilir

Rahşan Ecevit, Son Yolculuğuna Uğurlandı

RAHŞAN ECEVİT, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Büyük Bir Devrim

Kaynakların verimli kullanılması ve doğaya duyarlı üretim eksenli “Sürdürülebilirlik” kurumların kamuoyunun dikkati çekmek için üzerinde yoğun mesai harcadığı bir kavram haline geldi.


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


İbb, Tunceli’Ye Su Altı Arama Kurtarma Ekibi Gönderdi

İBB, TUNCELİ’YE SU ALTI ARAMA KURTARMA EKİBİ GÖNDERDİ


Etiketler: LUNA, cilt, güzellik, FOREO, bakım

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.