8 Kasım 2019 Cuma 12:35

GÜNDEM

H&M, Kerem Bursin İle Takipçilerini Maceraya Davet Ediyor

H&M, Sonbahar Erkek Koleksiyonu için kendi hikayesiyle ilham veren ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile iş birliğine devam ediyor. Dünya markası, geçtiğimiz Nisan ayında Kerem Bürsin’le gerçekleştirdiği ilk lokal iş birliğini duyurmuştu. Moda severler tarafından büyük beğeniyle takip edilen ve başarıyla sonuçlanan bu iş birliğinin devamını getirmek isteyen H&M, sosyal medya mecralarında yer alacak olan filmin çekimlerini İstanbul’da gerçekleştirdi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

H&M Türkiye, yeni interaktif kampanyasıyla 2019'un en konuşulan işlerinden birine imza atıyor. H&M’in Kerem Bürsin iş birliğiyle hayata geçen yeni film projesi, izleyicilere klasik bir reklam filminin çok ötesine geçen bir deneyim sunuyor. Film serisinde, izleyiciler senaryoya göre seçimler yaparak Kerem Bursin'i yönlendiriyor ve birbirinden çok farklı sonlara ulaşabiliyor. Hmsunar.com adresinden yayınlanan filmde kendi maceralarını seçen izleyiciler, filmin önemli karar anlarında seçimlerde bulunarak hikâyenin akışına etki edebiliyor ve ulaştıkları sonları sosyal medyada paylaşabiliyor.

H&M Sonbahar Erkek Koleksiyonu terzilik mirasıyla, modern kesimler arasındaki mükemmel dengeyi koruyor. H&M Erkek Kış Koleksiyonunda, Kerem tarafından seçilen zamansız dış giyim parçaları, soğuk kış aylarına uygun spor kıyafetleri ve şehir yaşamına uygun çabasız günlük kıyafetler dikkat çekiyor. Modern erkek gardırobunun vazgeçilmez unsurları kapüşonlu montlar, blazer ceketler, dar kesim pantolonlar ve kış aksesuarları ise hem şık hem de çok yönlü.

H&M Erkek koleksiyonu şimdi tüm mağazalarda ve online’da satışta!

Pelin Atay Kuran

İlginizi Çekebilir

Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu

Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu


Kerevitaş Ve Şok Marketler Bıst Sürdürülebilirlik Endeksi’Nde

Yıldız Holding’den BIST Sürdürülebilirlik Endeksi’ne iki yeni şirket


Prematüre Bebeklerin Doğru Ve Düzenli İzlemi Hayati Önem Taşıyor

İstanbul, Kasım 2019 - Her yıl dünyada 15 milyon bebek, prematüre olarak dünyaya geliyor.1 37’nci gebelik haftasını tamamlamadan doğan prematüre bebeklerin, doğdukları ilk andan itibaren özenli bir yaklaşımla izlenmesi ve bakılması gerekiyor. 17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında açıklamalarda bulunan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Yenidoğan Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Eren Özek, özellikle prematüre bebeklerin bakımı ve gelişim süreçlerinin önemine dikkat çekti.


Adidas Originals Teşvikiye No 17’Deki Etkinlikleri Devam Ediyor

adidas Originals TEŞVİKİYE NO:17’deki Etkinlikleri Devam Ediyor


İmamoğlu “Avrupa İyi Olmak İstiyorsa, İstanbul İyi Olmalıdır”

İMAMOĞLU: “AVRUPA İYİ OLMAK İSTİYORSA, İSTANBUL İYİ OLMALIDIR”


Etiketler: Kerem, Erkek, yeni, geçen, izleyiciler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.