8 Kasım 2019 Cuma 17:03

GÜNDEM

H&M, Kerem Bursin İle Takipçilerini Maceraya Davet Ediyor

H&M, Sonbahar Erkek Koleksiyonu için kendi hikayesiyle ilham veren ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile iş birliğine devam ediyor. Dünya markası, geçtiğimiz Nisan ayında Kerem Bürsin’le gerçekleştirdiği ilk lokal iş birliğini duyurmuştu. Moda severler tarafından büyük beğeniyle takip edilen ve başarıyla sonuçlanan bu iş birliğinin devamını getirmek isteyen H&M, sosyal medya mecralarında yer alacak olan filmin çekimlerini İstanbul’da gerçekleştirdi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

H&M Türkiye, yeni interaktif kampanyasıyla 2019'un en konuşulan işlerinden birine imza atıyor. H&M’in Kerem Bürsin iş birliğiyle hayata geçen yeni film projesi, izleyicilere klasik bir reklam filminin çok ötesine geçen bir deneyim sunuyor. Film serisinde, izleyiciler senaryoya göre seçimler yaparak Kerem Bursin'i yönlendiriyor ve birbirinden çok farklı sonlara ulaşabiliyor. Hmsunar.com adresinden yayınlanan filmde kendi maceralarını seçen izleyiciler, filmin önemli karar anlarında seçimlerde bulunarak hikâyenin akışına etki edebiliyor ve ulaştıkları sonları sosyal medyada paylaşabiliyor.

H&M Sonbahar Erkek Koleksiyonu terzilik mirasıyla, modern kesimler arasındaki mükemmel dengeyi koruyor. H&M Erkek Kış Koleksiyonunda, Kerem tarafından seçilen zamansız dış giyim parçaları, soğuk kış aylarına uygun spor kıyafetleri ve şehir yaşamına uygun çabasız günlük kıyafetler dikkat çekiyor. Modern erkek gardırobunun vazgeçilmez unsurları kapüşonlu montlar, blazer ceketler, dar kesim pantolonlar ve kış aksesuarları ise hem şık hem de çok yönlü.

H&M Erkek koleksiyonu şimdi tüm mağazalarda ve online’da satışta!

Pelin Atay Kuran

İlginizi Çekebilir

İş Bankası Grubu’Ndan Türk Kızılay’In Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 Milyon Tl Katkı

İş Bankası Grubu’ndan Türk Kızılay’ın Başlattığı Yardım Kampanyasına 5 milyon TL Katkı


Türk Telekom Elazığ İçin Seferber Oldu

Sabit ve ankesörlü telefonlar ücretsiz kullanıma açıldı


Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


Kadıköy Depremin Ardından Yaraları Birlikte Sarıyor

Kadıköylüler, Elazığ ve Malatya’yı vuran 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Kadıköy Belediyesi’nin başlattığı “Kadıköy Paylaşıyor” yardım kampanyasına katkıda bulunmak için Kadıköy Belediyesi’nin Hasanpaşa’da bulunan binasına akın etti.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Kerem, Erkek, yeni, geçen, izleyiciler

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.