4 Eylül 2017 Pazartesi 13:51

MUTFAK

Hangi Balık Hangi Ayda Tüketilir

Hangi Balık Hangi Ayda Tüketilir
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Balık avı sezonu başladı. Av yasağının sona erdiği 1 Eylül'ün Kurban Bayramı'na denk gelmesi dolayısıyla bu sezon gecikmeli olarak başlasa da denizlerimiz bu yıl bereketli. Sardalya ve istavritten bol, mevsim balıklarından sardalya ise yağlı ve oldukça lezzetli. Balıkçılarda istavritin kilosu 10 TL, hamsi ve mezgit 15 TL, palamutun tanesi ise şimdilik 20 TL den başlıyor, gelecek günlerde palamut ucuzlayabilir. Hangi balık hangi mevsimde yenir, hangi balık hangi ayda yenir işte size balık takvimi.

Aylara Göre Balık-Tüketimi ve Balık-Takvimi

Balıkçılardan aldığımız bilgilere göre havaların güzel oluşu ava yansıyor. Bayram öncesi kasası 120 TL olan Sardalyanın kasası 50 TL ye düşmüş durumda. Balıkçılara göre denizlerimizde sardalyada bolluğu var.

İlginizi Çekebilir

Yeni Samsung Galaxy S10 Akıllı Telefonlar Vodafone Ayrıcalıklarıyla Satışa Çıkıyor

Müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, akıllı telefon pazarının öncü markalarından Samsung'un yeni Galaxy S10 akıllı telefon serisini satışa sunuyor. Merakla beklenen Samsung Galaxy S10 akıllı telefonlara Vodafone’un “Akıl Almaz Değişim Kampanyası” ile 5 bin TL’yi aşan indirimlerle sahip olmak mümkün. S10e modeli ise Vodafone’da peşin fiyatına 6 ayda ödeme fırsatıyla sunuluyor.


Rolls Royce Trent Xwb Motorları 1,5 Milyar Milden Fazla Yol Kat Etti

22 Şubat 2019


Ortadoğu Ülkelerinin Tercihi Türk Meyve Sebze Mamulleri Oldu

Ortadoğu’nun en büyük gıda fuarı olan Dubai Gulfood 2019 Fuarı’nda Türk meyve sebze mamulleri görücüye çıktı. Türk gıda sektörü, 171 firma ile fuarın en büyük katılımcılarından biri olurken, Ortadoğulular, Türk meyve sebze mamullerine hayran kaldı.


Sandoz Dünyanın En İyi İşverenleri Arasına Girdi

Sandoz Türkiye, Top Employers Insitute tarafından başarılı İK uygulamalarıyla Avrupa’da ve Türkiye’de “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü.


Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencilerine Sektörü Tecrübe Etme İmkanı Sunuyor

'Adaleti Birlikte Sağlayalım' sloganıyla yola çıkan öğrenci oluşumu Themis Court Simulations, uluslararası ve ulusal mahkemelerin simülasyonlarını gerçekleştirerek öğrencilerin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor.


Etiketler: Hangi, balık, hangi, Balık, yenir

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.