20 Ekim 2014 Pazartesi 00:45

ASTROLOJİ

Hangi Burçta Güneş Tutulması Meydana Geliyor

Hangi Burçta Güneş Tutulması Meydana Geliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Güneş tutulması yaşamımızdaki başlangıçları ortaya koyar. Güneş tutulmalarının etkisi yaşamımızda bir çok fırsatı da beraberinde getirir. Akrep burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması meydana gelirken gökyüzü hareketleri ne durumda olacak ve burçları nasıl etkileyecek ....

Merkür Terazi burcunda geri hareketini sürdürüyor olurken, Uranüs Koç burcunda geri hareketini devam ettiriyor olacak. Uranüs ile Merkür arasındaki gergin açı, çok güçlü bir enerjinin açığa çıkmasına sebep olabilir.Akrep burcunda meydana gelen tutulma,miras,hukuki konular, alacak verecek ve borçlar ,hisse senetleri , borsa gibi konuları gündemimize getirecek.

Bu evre tansiyon yükselebilir.Merkür'ün geri hareketi iletişim sıkıntılarına ve yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Unutmayın,Güneş tutulmaları fırsat zamanlarını ortaya koymaktadır. Yoğun enerjiyi olumlu şekilde değerlendirirseniz yaşamınıza dair büyük bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarınızı bu linkten okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Gizemli Şarkıcı Lin Pesto’Nun Merakla Beklenen İlk İstanbul Konseri 30 Ekim’De, Zorlu Psm – %100 Studio’Da!

Yeni sezonunda yıldız isimleri bir bir programına katan Zorlu PSM, genç ve yeni isimleri de sahnelerinde ağırlayarak desteklemeye devam ediyor...


Acı Şeker Diyabet!

Batıgöz Sağlık Grubu


3D Deneyimi Taç İle Genç Odalarında

Gençlerin enerjisinden aldığı ilhamla koleksiyonlar hazırlayan TAÇ, inovatif yeniliklerle gençlerin dünyasına özel tasarımlar sunmaya devam ediyor. TAÇ Genç Modası Koleksiyonu’nda yer alan Let’s Social Nevresim Takımı, sosyal medyanın ikonik sembollerini 3D gözlüklerle nevresim takımı üzerinde canlandırıyor.


Akbank Konut Kredisi Faizi %1,17!

Avantajlı ürün ve hizmetleri ile müşterilerine farklı çözümler sağlayan Akbank, konut kredisinde kredi tutarından bağımsız %1,17’den başlayan faiz oranları sunuyor. Üstelik Akbank müşterileri talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçeneklerinden de faydalanabiliyor.


Cepteteb Mobil Bankacılıkta Batı Avrupa’Nın En İyisi Seçildi

Global Finance’den CEPTETEB’e “Batı Avrupa’daki En İyi Mobil Bankacılık” Ödülü


Etiketler: eylem calp

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.