5 Ağustos 2019 Pazartesi 15:46

GÜNDEM

Happn Burçların “En"Lerini Açıkladı!

Türkiye’de 3.7 milyondan fazla kullanıcısı bulunan mobil tanışma uygulaması happn, burçların “en”lerini belirledi. Uygulama üzerinde hem dünyada hem de Türkiye’de en fazla “Beğeni” gönderen burç Oğlak oldu.

Happn Burçların “En
Happn Burçların “En
Happn Burçların “En
Happn Burçların “En
Happn Burçların “En
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Peki, en çapkın burç hangisi? Popülerlik sıralamasında en üstte hangi burçlar var? İşte tüm burçların öne çıktığı özellikler…

EN TUTKULU BURÇ BOĞA

EN FAZLA BEĞENİ GÖNDEREN OĞLAK

Uygulama üzerinde gönderilen “Beğeni” sayılarına bakıldığında hem dünya genelinde hem de Türkiye’de “Crush”ını bulmaya en hevesli burç Oğlak. Dünya genelinde gönderdiği “Beğeni”lerle şansını artırmak isteyenler arasında ikinci ve üçüncü sırada Balık ve Koç burçları bulunurken, Türkiye’de ise sıralama Koç ve Balık olarak devam ediyor. En az “Beğeni” göndererek listenin son sırasında yer alan burçlar ise Türkiye’de İkizler, dünya genelinde Yengeç burcu.

ŞEYTAN TÜYÜ YENGEÇ BURCUNDA

Uygulama üzerindeki “Crush" verilerine göre geçtiğimiz yılın dünya genelinde en şanslı burcu Balık burcu oldu. “Beğeni” yolladığı kişilerden geri “Beğeni” alarak karşılık bulan burçlar arasında ikinci sırada Koç burcunu Yay burcu takip etti. Türkiye’de ise listenin en tepesine Yengeç burcu yerleşti. Yengeç burcunu takip eden burçlar ise sırasıyla Başak ve Terazi. Hem Türkiye hem de dünya genelinde “Beğeni” gönderenler listesinin zirvesinde yer alan Oğlak burcu ise, gönderdiği “Beğeni”lerin aksine en az “Crush" sayısını yakalayan burç oldu.

happn hakkında:

happn, gerçek zamanlı konum belirleme özelliği ile yolunuzun kesiştiği kişilerle tanışmanızı sağlayan ilk mobil tanışma uygulamasıdır. 50’yi aşkın şehirde aktif durumda olan Paris menşeli Fransız uygulama 70 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılmaktadır. 2015 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteren happn’ın Türkiye’de 3,700,000 kullanıcısı bulunmaktadır. happn, App Store, Play Store ve Windows Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için www.happn.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

happn’ı Instagram ve Facebook üzerinden de takip edebilirsiniz. #MakeItHappn

İlginizi Çekebilir

Duba'nin Çılgın Kanal Projesi 735 Milyon Dolara Maloldu

Duba'nin çılgın kanal projesi 735 milyon dolara maloldu


İbb’Den Çocuklara Özel “Ormanda Bilim Akademisi”

İBB’DEN ÇOCUKLARA ÖZEL “ORMANDA BİLİM AKADEMİSİ”


Kobi’Lerin İlk Tercihi Sodexo

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 26 ilde faaliyet gösteren KOBİ’ler üzerinde gerçekleştirdiği Türkiye Yemek Kartı Pazar Araştırması’nı tamamladı. Araştırma sonuçlarına göre Sodexo; KOBİ’ler arasında en fazla tercih edilen ve yüzde 81,4 ile bilinirliği en yüksek yemek kartı oldu.


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Harley Davidson Footwear’In Yol Arkadaşı Fatma Turgut Boyner’De Sevenleriyle Buluşuyor

HARLEY-DAVIDSON FOOTWEAR’IN YOL ARKADAŞI


Etiketler: Türkiye, burcu, Beğeni, genelinde, happn

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.