16 Mayıs 2019 Perşembe 11:03

GÜNDEM

Happy Meal’Dan 2 Yeni Kitap

2019’da Happy Meal menülerine çocukların çok sevdiği karakterlerin oyuncaklarının yanı sıra kitap seçeneğini de ekleyen McDonald’s Türkiye, 2 yeni çocuk kitabı ile küçük misafirlerinin karşısında. Happy Meal menüsü alan herkes, ünlü İngiliz yazar Cressida Cowell’ın McDonald’s için kaleme aldığı ‘Treetop İkizlerinin Maceraları’ serisinin yeni kitaplarını okuma imkanı bulacak

Happy Meal’Dan 2 Yeni Kitap
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çocukların kişisel gelişimine ve eğitimine katkıda bulunmak için bu yıl Happy Meal menülerinin hediye seçeneklerine çocuk kitapları da ekleyen McDonald’s Türkiye, “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?” adlı çocuk kitabı serisinin yazarı Cressida Cowell’ın McDonald’s için özel olarak kaleme aldığı “Treetop İkizlerinin Maceraları” adlı serinin 2 yeni kitabını hediye seçeneklerine ekledi.

Happy Meal menüsü alan minik misafirler Treetop ailesinin ikiz çocukları Asha ve Alfie ile onların ikiz kardeşleri Tulip ve Ted’ in Jura döneminde geçen heyecanlı serüvenlerine ortak olabilecek. İlk 2 kitabı geçtiğimiz aylarda Happy Meal menüleriyle birlikte misafirlerin beğenisine sunulan seride bilim insanı olan ebeveynlerinin inşa ettiği zaman makinesiyle 200 milyon yıl öncesine giden Treetop ikizlerinin karşılaştıkları dinozorlarla yaşadıkları maceralar anlatılıyor.

Ebeveynlerle kaliteli zaman

Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla Happy Meal menülerinde başlattıkları kampanyadan son derece mutlu olduklarını belirten McDonald’s Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, “Her zaman çocukların mutluluğunu hedefleyen bir marka olduk. Happy Meal menülerinin hediye seçenekleri arasında sunduğumuz kitaplarla çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, kişisel gelişimlerine yardımcı olurken ebeveynleriyle geçirdikleri kaliteli zamana da katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. McDonald’s Türkiye olarak önümüzdeki dönemlerde de benzer konularda sorumluluk alarak sektörümüzde öncü olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Türkiye’de McDonald’s

‘BrandZ En Değerli 100 Küresel Marka’ çalışmasına göre dünyanın en değerli 10’uncu markası olan ve Türkiye’de ilk restoranını 1986 yılında açan McDonald’s, 2005 yılından bu yana Anadolu Grubu (Anadolu Endüstri Holding) çatısı altında faaliyet göstermektedir. McDonald’s, bugün yaklaşık 255 restoranı ve 6000 civarında çalışanı ile yılda 100 milyon kişiye hizmet vermektedir. McDonald’s, sunduğu ürün ve hizmetlerin %98’ini Türkiye’de üretim yapan tedarikçilerden temin etmektedir.

McDCafé McCafé yaklaşık 20 yıl önce Avustralya’da doğmuş bir konsepttir. Dünyada 32 ülkede 1300’den fazla restoranda faaliyet gösteren kahve zinciri McCafé, Türkiye’de McDCafé adıyla 32 McDonald’s restoranında hizmet vermektedir. McDCafé’lerde, Espresso’dan Capuccino’ya, Flatwhite’dan Americano’ya, Latte’den Türk kahvesine, Frappe’den, Smoothie’ye kadar, birçok sıcak ve soğuk içecek seçeneklerinin yanında birbirinden lezzetli kek ve muffin gibi damak zevkine hitap eden yiyecekler de bulunmaktadır.

McDonald’s Çocuk Vakfı Hakkında 1974 yılında ABD’de kurulan günümüzde 64 ülkede faaliyet gösteren RMHC’nin (Ronald McDonald House Charities) bir uzantısı olarak Türkiye’de 2001 yılında faaliyete geçen McDonald’s Çocuk Vakfı’nın misyonu, çocukların sağlığı ve mutluluğu için projeler gerçekleştirmektir. McDonald’s Çocuk Vakfı, bu misyon çerçevesinde bugüne kadar 25 yerleşim merkezindeki 29 sağlık kuruluşunda 51 proje gerçekleştirmiştir. Bu projelerden yararlanan çocuk sayısı 250 bin’e yaklaşmış ve Vakfa 2 milyon doların üzerinde ayni ve nakdi bağış yapılmıştır.

McDonald’s Çocuk Vakfı 2012 yılında gerçekleştirilen Şişli Etfal Hastanesi Gelişimsel Pediatri Servisi’nin inşa ve teşrifi projesi ile RMHC’nin en prestijli ödüllerini kazandı. Şişli Etfal Hastanesi Gelişimsel Pediatri Servisi Projesi kendi kategorisinde ‘En İyi Proje’ ödülünü alırken, RMHC’nin en büyük ödülü olan Kim Hill seyirci ödülüne layık görüldü.

İlginizi Çekebilir

İbb Kültür Sanat Etkinlikleriyle Şimdi Sarıyer’De

İBB, mülkiyetindeki binaları en verimli şekilde kullanmak için adımlar atıyor. Bu kapsamda, Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne bünyesinde faaliyet gösteren Sarıyer Kültür Merkezi, Kültür Daire Başkanlığı’na bağlandı. Bölge halkı ücretsiz kültür sanat etkinliklerinden yararlanmaya başladı.


Machka Zarafeti İle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile buluşturan Machka Sonbahar Kış 2019-2020 Koleksiyonu, yılbaşı davetlerine yüksek dozda ışıltısını yansıtarak göz kamaştırıcı siluetler sunuyor.


Sağlık Kuruluşları Dijital Teknolojilerle Uyumlu Bt Altyapısı Yatırımına Yöneliyor

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY’nin ‘Sağlık Hizmetlerinde Yeni Yaklaşımlar 2019’ raporuna göre; sağlık kuruluşlarının uzun vadeli başarısı büyük veri havuzlarına erişim ile bu verilerden anlamlı değerlendirme ve sonuçlar elde etme yetkinliğine bağlı olacak. Rapor, bununla birlikte yatırımcı ve politika yapıcıların sağlıkta geleceğin teknolojide yattığına inandıklarını ortaya koyuyor.


Küresel Gıda Sisteminin Çevre Ve Toplum Sağlığına Maliyeti 12 Trilyon Dolara Ulaştı

Küresel gıda ve tarım sistemlerinin piyasa değeri 10 trilyon doları bulurken, ekosistemlerde geri dönüşü olmayan zararlar ve kamu sağlığı harcamaları hızla artıyor. BCFN Vakfı'nın 10'uncu kez düzenlediği Uluslararası Gıda ve Beslenme Forumu'nda uzmanlar, çevresel zarardan toplum sağlığına kadar gizli maliyetin 12 trilyon dolara ulaştığına dikkat çekti. Mevcut sistemlerde yapılacak devrimle 5,7 trilyon dolarlık ekonomik getiri sağlanabileceğini belirten uzmanlar, paylaştığı yeni araştırmalarla 2030'a kadar her yıl 4,5 trilyon dolara varan yeni iş fırsatları yaratılabileceğini belirtti.


Bülten Alternatif Bank Diners Club Card İga Lounge’Dan Ücretsiz Yararlanma Fırsatı Sunuyor

Ticaret Sicil No: 521008


Etiketler: McDonald, Türkiye, Happy, Meal, yılında

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.