16 Ekim 2019 Çarşamba 15:53

GÜNDEM

Harris Tweed X Eastpak

Eastpak ve Harris Tweed, zengin miraslarını ve kaliteli işçiliklerini üç klasik Eastpak tasarımını yeniden canlandırarak kutluyor. Vintage yünler ve modern naylonlar İskoç manzaralarından ilham alan renklerden oluşan bir paletle dayanıklı bir Eastpak tuvalinin üzerinde bir araya geliyor.

Harris Tweed  X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HT PADDED PAK’R

HT Padded Pak’r, gündelik bir sırt çantasının vintage uyarlamasıdır. Harris Tweed’in yünü ve Eastpak’in dayanıklı naylonunun renk uyumu, destekli bir bilgisayar gözü ve dayanıklı materyallerle bir araya getiriliyor. Harris Tweed’in logosu geniş ana bölmenin kenarına eklenirken, ön cepte klasik Eastpak logosu kullanılıyor.

HT FLOID

Modernize edilmiş sırt çantası, birinci sınıf kalitede deri taban, ön taraftaki Eastpak logosu, ve çeşitli detaylar ile tamamlanıyor. Harris Tweed’in logosu, çantanın yan tarafında ve iç kısmında bulunuyor. Dizüstü bilgisayar gözü, su şişesi yeri ve anahtarlığa sahip bu tasarım kentli yaşam tarzı için tasarlandı. Harris Tweed Floid, özel kayışları ile konforu destekleyen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

HT SPRINGER

Klasik bel çantası, Harris Tweed'in vintage ruhuyla yeniden tasarlandı. Eastpak logosu, yün kumaş ile tasarlanan çantanın tam ortasında yer alıyor, tam arkasında ise naylon arka panele yerleştirilmiş bir Harris Tweed logosu bulunuyor. Bu renk uyumlu tasarım, ayarlanabilir bir sapa sahiptir. Belli olmayan arka cep de geniş ana bölmeyi tamamlıyor.

Harris Tweed Hebrides'in, şirketin kurulduğu uzak bir Hebrid adası olan Lewis ve Harris adası ile bağlantılı olan benzersiz bir hikayesi var. Harris Tweed, dünyada kendi Parlamento Yasası -1993 Harris Tweed Yasası - tarafından yönetilen tek kumaştır. Bu yasa kullanılan yünün İskoçya Dış Hebridleri'nde boyanmış ve eğrilmiş daha sonra bağımsız dokumacıların evlerinde dokunmuş olması gerektiğini şart koşar. %100 saf ve yerel yün ve iş gücü kullanılarak tamamlanmış kumaş daha sonra, Orb markası ile damgalanır. Harris Tweed'in tanımı, 1993’teki Harris Tweed Yasası ile açıkça ortaya konmuştur ve Harris Tweed Orb Mark’ı İngiltere’de bugüne kadar ulaşmış olan en eski sertifikasyondur.

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

Ecem Telatar

İlginizi Çekebilir

Saran Portekiz Ligi 4 Haziran’Da Başlıyor Karşılaşmalar S Sport2 Ekranlarında Ve S Sport Plus’Ta!

Mayıs ayında Bundesliga’nın sahalara geri dönmesinin ardından, Kovid-19 salgını sebebiyle askıya alınan Danimarka Ligi ve Portekiz Ligi de kaldığı yerden devam ediyor. Her iki ligin Türkiye’deki yayın hakları sahibi olan S Sport veS Sport2 karşılaşmaları canlı olarak futbolseverlerle buluşturmaya devam edecek. Maçlar ayrıca S Sport Plus uygulaması üzerinden de izlenebilecek.


Yıldız Holding’E Ait Eserin Müzayede Geliri Sağlık Çalışanlarına Aktarılacak

Yıldız Holding, Covid-19 salgınına karşı özveriyle mücadele eden sağlık çalışanları yararına düzenlenen online müzayedeye destek verdi. Yıldız Holding koleksiyonunda yer alan sanatçı Ekrem Yalçındağ'a ait ‘Kontrastlar’ adlı eser, müzayedede satışa sunuldu. Eser, geliri İstanbul Tıp Fakültesi Vakfı’na bağışlanacak online müzayedede 44 bin TL’ye alıcı buldu.


Sigarayı Bırakmada “Dedi” Yöntemi!

Sigara kullanımının Covid-19 hastalığının şiddetini artırdığını belirten uzmanlar, özellikle sigarayı bırakmada bu dönemin bir fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiğini vurguluyor.


İbb Bilim Kurulu Uyardı Toplu Ulaşımdaki Tedbirler Devam Edecek

TOPLU ULAŞIMDAKİ TEDBİRLER DEVAM EDECEK


İmamoğlu, Kiptaş Ucuz Konut Tanıtımında Konuştu “Hedef Sağlık Çalışanı Ve Dar Gelirli”

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Silivri 4. Etap Konutları’nın tanıtım programına katıldı. İBB Saraçhane yerleşkesinde gerçekleştirilen programda İmamoğlu, “Bu özel projeye başvurmak için özellikle, şimdiye kadar konut sahibi olamamış vatandaşlarımızı ve Covid -19’la mücadelede ön cephede savaşan ve kendilerine çok şey borçlu olduğumuz sağlık çalışanlarımızı davet ediyorum.”


Etiketler: Harris, Tweed, Eastpak, logosu, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.