16 Ekim 2019 Çarşamba 15:53

GÜNDEM

Harris Tweed X Eastpak

Eastpak ve Harris Tweed, zengin miraslarını ve kaliteli işçiliklerini üç klasik Eastpak tasarımını yeniden canlandırarak kutluyor. Vintage yünler ve modern naylonlar İskoç manzaralarından ilham alan renklerden oluşan bir paletle dayanıklı bir Eastpak tuvalinin üzerinde bir araya geliyor.

Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HT PADDED PAK’R

HT Padded Pak’r, gündelik bir sırt çantasının vintage uyarlamasıdır. Harris Tweed’in yünü ve Eastpak’in dayanıklı naylonunun renk uyumu, destekli bir bilgisayar gözü ve dayanıklı materyallerle bir araya getiriliyor. Harris Tweed’in logosu geniş ana bölmenin kenarına eklenirken, ön cepte klasik Eastpak logosu kullanılıyor.

HT FLOID

Modernize edilmiş sırt çantası, birinci sınıf kalitede deri taban, ön taraftaki Eastpak logosu, ve çeşitli detaylar ile tamamlanıyor. Harris Tweed’in logosu, çantanın yan tarafında ve iç kısmında bulunuyor. Dizüstü bilgisayar gözü, su şişesi yeri ve anahtarlığa sahip bu tasarım kentli yaşam tarzı için tasarlandı. Harris Tweed Floid, özel kayışları ile konforu destekleyen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

HT SPRINGER

Klasik bel çantası, Harris Tweed'in vintage ruhuyla yeniden tasarlandı. Eastpak logosu, yün kumaş ile tasarlanan çantanın tam ortasında yer alıyor, tam arkasında ise naylon arka panele yerleştirilmiş bir Harris Tweed logosu bulunuyor. Bu renk uyumlu tasarım, ayarlanabilir bir sapa sahiptir. Belli olmayan arka cep de geniş ana bölmeyi tamamlıyor.

Harris Tweed Hebrides'in, şirketin kurulduğu uzak bir Hebrid adası olan Lewis ve Harris adası ile bağlantılı olan benzersiz bir hikayesi var. Harris Tweed, dünyada kendi Parlamento Yasası -1993 Harris Tweed Yasası - tarafından yönetilen tek kumaştır. Bu yasa kullanılan yünün İskoçya Dış Hebridleri'nde boyanmış ve eğrilmiş daha sonra bağımsız dokumacıların evlerinde dokunmuş olması gerektiğini şart koşar. %100 saf ve yerel yün ve iş gücü kullanılarak tamamlanmış kumaş daha sonra, Orb markası ile damgalanır. Harris Tweed'in tanımı, 1993’teki Harris Tweed Yasası ile açıkça ortaya konmuştur ve Harris Tweed Orb Mark’ı İngiltere’de bugüne kadar ulaşmış olan en eski sertifikasyondur.

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

Ecem Telatar

İlginizi Çekebilir

Gaye Su Akyol Ve Lalalar, Adidas Originals Tesvikiye'de Bulustu

adidas Originals TEŞVİKİYE NO:17’de


“Hedefimiz 1.5 Milyon Ton Sertifikalı Tohum İle Dünya Tohum Sektöründe İlk 5’Te Yer Almak”

Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, kapsamında Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ)ve Tarım Gazetecileri ve Yazarları Derneği (TAGYAD) iş birliğinde gerçekleşen ve 21 ülkeden, 35 tarım gazetecisinin katıldığı “Avrupa ve Balkan Ülkeleri Tarım Gazetecileri Forumu”nda Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Savaş Akcan, “Hedefimiz 2023 yılında 1.5 milyon ton sertifikalı tohum üreterek, dünya tohum sektöründe ilk 5’te yer almaktır.’ dedi.


Kayseri Gastronomi Turizmi Çalıştayı Yoğun İlgiyle Başladı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 16-17 Kasım tarihlerinde düzenlenecek «Kayseri Gastronomi Turizmi Çalıştayı» başladı. Cumartesi sabahı Radisson Blu Hotel’de açılışı yapılan çalıştay, kentin gastronomi turizminde yükselen bir destinasyon olması adına hayata geçirilen ilk adım oldu. İki gün sürecek ve halka açık olan etkinliğin ilk gününde, ünlü kasap Cüneyt Asan’ın pastırma şovu ile şef Murat Bozok ve Hülya Tiritoğlu’nun “Kayseri Mutfağı” atölyesi büyük ilgi gördü. Eyüp Kemal Sevinç, Yunus Emre Akkor, Ebru Baybara Demir gibi ülkemizin gastronomi alanında en önemli şeflerinin ve birbirinden değerli panelistlerin söz aldığı oturumlar ilgiyle dinlendi.


Uğur Yücel İstanbul'da Yine Kapalı Gişe

UĞUR YÜCEL TURNEDE


Amsterdam Ve Viyana’Da Tarkan Sevgisi Konser Görüntüleri

“Sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım.”


Etiketler: Harris, Tweed, Eastpak, logosu, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.