13 Kasım 2019 Çarşamba 10:01

GÜNDEM

Harris Tweed X Eastpak

Eastpak ve Harris Tweed, zengin miraslarını ve kaliteli işçiliklerini üç klasik Eastpak tasarımını yeniden canlandırarak kutluyor. Vintage yünler ve modern naylonlar İskoç manzaralarından ilham alan renklerden oluşan bir paletle dayanıklı bir Eastpak tuvalinin üzerinde bir araya geliyor.

Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
Harris Tweed X Eastpak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HT PADDED PAK’R

HT Padded Pak’r, gündelik bir sırt çantasının vintage uyarlamasıdır. Harris Tweed’in yünü ve Eastpak’in dayanıklı naylonunun renk uyumu, destekli bir bilgisayar gözü ve dayanıklı materyallerle bir araya getiriliyor. Harris Tweed’in logosu geniş ana bölmenin kenarına eklenirken, ön cepte klasik Eastpak logosu kullanılıyor.

HT FLOID

Modernize edilmiş sırt çantası, birinci sınıf kalitede deri taban, ön taraftaki Eastpak logosu, ve çeşitli detaylar ile tamamlanıyor. Harris Tweed’in logosu, çantanın yan tarafında ve iç kısmında bulunuyor. Dizüstü bilgisayar gözü, su şişesi yeri ve anahtarlığa sahip bu tasarım kentli yaşam tarzı için tasarlandı. Harris Tweed Floid, özel kayışları ile konforu destekleyen bir model olarak karşımıza çıkıyor.

HT SPRINGER

Klasik bel çantası, Harris Tweed'in vintage ruhuyla yeniden tasarlandı. Eastpak logosu, yün kumaş ile tasarlanan çantanın tam ortasında yer alıyor, tam arkasında ise naylon arka panele yerleştirilmiş bir Harris Tweed logosu bulunuyor. Bu renk uyumlu tasarım, ayarlanabilir bir sapa sahiptir. Belli olmayan arka cep de geniş ana bölmeyi tamamlıyor.

Harris Tweed Hebrides'in, şirketin kurulduğu uzak bir Hebrid adası olan Lewis ve Harris adası ile bağlantılı olan benzersiz bir hikayesi var. Harris Tweed, dünyada kendi Parlamento Yasası -1993 Harris Tweed Yasası - tarafından yönetilen tek kumaştır. Bu yasa kullanılan yünün İskoçya Dış Hebridleri'nde boyanmış ve eğrilmiş daha sonra bağımsız dokumacıların evlerinde dokunmuş olması gerektiğini şart koşar. %100 saf ve yerel yün ve iş gücü kullanılarak tamamlanmış kumaş daha sonra, Orb markası ile damgalanır. Harris Tweed'in tanımı, 1993’teki Harris Tweed Yasası ile açıkça ortaya konmuştur ve Harris Tweed Orb Mark’ı İngiltere’de bugüne kadar ulaşmış olan en eski sertifikasyondur.

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

Ecem Telatar

İlginizi Çekebilir

İlber Hoca İbb Kariyer Zirvesi'nde Gençlerle Buluşuyor

İLBER HOCA İBB KARİYER ZİRVESİ'NDE GENÇLERLE BULUŞUYOR


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Erol Evgin'den Görkemli Final

EROL EVGİN’DEN GÖRKEMLİ FİNAL


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Paşabahçe Mağazaları, yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken “Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla en güzel yılbaşı hediyelerine mağazalarda yer vererek hediye seçme telaşını ortadan kaldırıyor. Paşabahçe Mağazaları, yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz zengin ürün çeşidinin yanı sıra geniş fiyat aralığıyla da 7’den 70’e hediye önerileri sunuyor.


Etiketler: Harris, Tweed, Eastpak, logosu, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.