9 Kasım 2018 Cuma 17:35

GÜNDEM

Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda

Hayatının kontrolünü eline almak isteyenlere özel Hayat Planlayıcı Ajandalar

Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl, yeni yıla girerken kendine yeni bir ajanda seçenlerin işi bu sene daha kolay olacak.

Türkiye'nin ilk planlayıcı markası olan Miya Design, hayat planlayıcı ajandalarının Yılbaşı serisinde, dünyada trend olan renkler, ikonlar ve karakterler bir araya geldi.

200'e yakın kapak seçeneği, isme özel hazırlanabilen çeşitleri, rengarenk sayfaları, hayatın her alanı için tasarlanmış stickerları ile ajanda kullanmayı eğlenceli hale getiren bu planlayıcılar, Yılbaşı'nda hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için düşündüğünüz hediye seçeneklerinin en başında yer alacak.

Hayat Planlayıcı Kullanmanın Faydaları Neler?

'Hayatınızı organize etmenin en eğlenceli yolu' mottosuyla tasarlanan hayat planlayıcılar bir yandan hayal gücünüzü geliştirirken, bir yandan da kendi hayatınıza uzaktan bakma imkanı sunuyor. Rengarenk sayfalar arasında yaşamınızı küçük parçalara bölerek değerlendirirken, olmak istediğiniz size ulaşmanız daha kolay hale geliyor. Bütçe planınızdan alışveriş takibinize, kilo yönetiminizden sevdiklerinizin özel günlerine kadar detaylı bir şekilde plan yapabileceğiniz bu ajandaları kullanmak ve onları süslemek bir zaman sonra kişinin kendisi ile başbaşa kaldığı bir zaman dilimine dönüşüyor ve bir hobi haline geliyor. Hedeflerinize ulaşırken size gereken motivasyonu sağlamalarının yanı sıra günlük rutinlerinizi eğlenceli hale getiren hayat planlayıcı tutkusu hayatlarımızda kalıcı olacağa benziyor.

Miya'nın Yolculuğu

2012 yılında, bir kadın girişimcinin hayatını daha iyi yaşama hayali ile kurduğu e-ticaret markasının ürünleri, bugün hem perakende hem pazar yerlerinde tüketiciye ulaşıyor. Tüm üretimlerini Türkiye'de gerçekleştiren marka, yurtiçi ve yurt dışına ürün satışı yapıyor. Yurtiçinde 200'den fazla satış noktasında bulunan Miya, tüm dünyaya yayılarak sektöründe bir dünya markası olmayı hedefliyor. Kırtasiye perakende sektörünün devleri D&R ve Nezih Kitabevi başta olmak üzere birçok kırtasiye ve mağazada Miya'nın ürünleri bulunuyor.

Dünyada var olan hayat planlayıcı trendini fark ederek ülkemize taşıyan Miya Design'ın kurucusu Burcu Meriç Durak, ürünlerini tasarlarken çocuklardan ilham aldığını ve kullanıcıların ürünlerini kullanırken çocukluklarına dönmelerini ve o zamanki heyecanlarını geri kazanmalarını istiyor. Hayatı tesadüflerle değil de onu kurgulayarak yaşamanın daha zevkli olduğunu vurgulayan Durak, ürünleri ile daha birçok insanın kendi hayatını ele almasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir

Sir David Attenborough, 49. Dünya Ekonomik Forumu'nda Cambridge Dükü Prens William İle Bir Araya Geldi

Sir David Attenborough, 49. Dünya Ekonomik Forumu’nda (WEF 2019) kariyeri ve yakında gösterime girecek yeni belgeseli Gezegenimiz (Our Planet)'in yanı sıra önemli çevre sorunları ve yeni nesil küresel liderlere tavsiyeleriyle ilgili Cambridge Dükü ile konuştu.


Buzdolabında 9 Kurala Uyun, Sağlığınızdan Olmayın

Genellikle haftalık olarak yapılan mutfak alışverişlerinde alınan ürünlerin birçoğu buzdolabında muhafaza ediliyor. Dolayısıyla hem israfı önlemek, hem besin değerlerini korumak hem de sağlık açısından buzdolabı, hayatımızda çok önemli bir yer tutuyor. Temizliğinden yerleştirme düzenine kadar dikkat edilmesi gereken birçok kural bulunuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Aslıhan Altuntaş, buzdolabı düzeninde uyulması gereken kurallar hakkında önemli bilgiler verdi.


Yıldız Holding Şirketleri Daha İyi Bir Gelecek İçin Çalışıyor

Yıldız Holding ilk sürdürülebilirlik raporunu yayımladı


Adidas Originals’In Cesur Modeli Falcon, Ünlü İsimlerle Modifiye Otomobil Çekimi Gerçekleştirdi

adidas Originals’ın Cesur Modeli Falcon


Pegasus’Tan Yeni Dış Hatlar

Türkiye’nin dijital havayolu Pegasus, her geçen gün uçuş noktalarının sayısını artırmaya devam ediyor. Gaziantep Havalimanı’ndan Erbil Havalimanı’na haftanın iki günü düzenlenecek seferlerin ilki 14 Şubat 2018, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Basra Havalimanı’na haftanın iki günü düzenlenecek seferlerin ilki ise 2 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek. Yeni Gaziantep-Erbil hattının biletleri 99,99 USD’den, Sabiha Gökçen-Basra hattının biletleri ise 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Etiketler: daha, Miya, planlayıcı, hayat, olan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.