9 Kasım 2018 Cuma 17:35

GÜNDEM

Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda

Hayatının kontrolünü eline almak isteyenlere özel Hayat Planlayıcı Ajandalar

Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl, yeni yıla girerken kendine yeni bir ajanda seçenlerin işi bu sene daha kolay olacak.

Türkiye'nin ilk planlayıcı markası olan Miya Design, hayat planlayıcı ajandalarının Yılbaşı serisinde, dünyada trend olan renkler, ikonlar ve karakterler bir araya geldi.

200'e yakın kapak seçeneği, isme özel hazırlanabilen çeşitleri, rengarenk sayfaları, hayatın her alanı için tasarlanmış stickerları ile ajanda kullanmayı eğlenceli hale getiren bu planlayıcılar, Yılbaşı'nda hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için düşündüğünüz hediye seçeneklerinin en başında yer alacak.

Hayat Planlayıcı Kullanmanın Faydaları Neler?

'Hayatınızı organize etmenin en eğlenceli yolu' mottosuyla tasarlanan hayat planlayıcılar bir yandan hayal gücünüzü geliştirirken, bir yandan da kendi hayatınıza uzaktan bakma imkanı sunuyor. Rengarenk sayfalar arasında yaşamınızı küçük parçalara bölerek değerlendirirken, olmak istediğiniz size ulaşmanız daha kolay hale geliyor. Bütçe planınızdan alışveriş takibinize, kilo yönetiminizden sevdiklerinizin özel günlerine kadar detaylı bir şekilde plan yapabileceğiniz bu ajandaları kullanmak ve onları süslemek bir zaman sonra kişinin kendisi ile başbaşa kaldığı bir zaman dilimine dönüşüyor ve bir hobi haline geliyor. Hedeflerinize ulaşırken size gereken motivasyonu sağlamalarının yanı sıra günlük rutinlerinizi eğlenceli hale getiren hayat planlayıcı tutkusu hayatlarımızda kalıcı olacağa benziyor.

Miya'nın Yolculuğu

2012 yılında, bir kadın girişimcinin hayatını daha iyi yaşama hayali ile kurduğu e-ticaret markasının ürünleri, bugün hem perakende hem pazar yerlerinde tüketiciye ulaşıyor. Tüm üretimlerini Türkiye'de gerçekleştiren marka, yurtiçi ve yurt dışına ürün satışı yapıyor. Yurtiçinde 200'den fazla satış noktasında bulunan Miya, tüm dünyaya yayılarak sektöründe bir dünya markası olmayı hedefliyor. Kırtasiye perakende sektörünün devleri D&R ve Nezih Kitabevi başta olmak üzere birçok kırtasiye ve mağazada Miya'nın ürünleri bulunuyor.

Dünyada var olan hayat planlayıcı trendini fark ederek ülkemize taşıyan Miya Design'ın kurucusu Burcu Meriç Durak, ürünlerini tasarlarken çocuklardan ilham aldığını ve kullanıcıların ürünlerini kullanırken çocukluklarına dönmelerini ve o zamanki heyecanlarını geri kazanmalarını istiyor. Hayatı tesadüflerle değil de onu kurgulayarak yaşamanın daha zevkli olduğunu vurgulayan Durak, ürünleri ile daha birçok insanın kendi hayatını ele almasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünya Şefleri Crr’De! 7 Büyük Şef 7 Büyük Konser

İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu 2018-2019 konser sezonunda dünyaca ünlü 7 büyük şefi ağırlıyor. Konserler kapsamında; Berlin Senfoni Orkestrası'nın daimi şefi Lior Shambadal, İtalyan Orkestra Şefleri Jocopo Sipari ve Carlo Rizzari, Çek Cumhuriyeti Filarmoni Orkestrası Şefi Alfonso Scarano, Polonya Baltık F. Chopin Filarmoni Orkestrası Şefi Massimilano Caldi, Hakan Şensoy ve BBC Senfoni Orkestrası ile yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Michal Nesterowicz klasik müzik tutkunlarıyla buluşacak. Şefler, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nı yönetecek.


Cıtroën C3 Wrc Sezonu Avustralya Rallisi’Yle Kapatıyor

Citroën’in Dünya Ralli Şampiyonası’nda yarışan takımı Citroën Total Abu Dhabi WRT, 15-18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan ve sezonun son rallisi olan Avustralya Rallisi’ne hazır. Bu rallide Citroën’i Craig Breen – Scott Martin ve Mads Østberg – Torstein Eriksen ekipleri temsil edecek.


Yarının Eğitimi Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Eğitimde başarılı olmuş ülkeleri incelemek amacıyla her yıl bir zirve organize eden Yarının Eğitimi Platformu, profesörler, rektörler, uzmanlar, siyasetçiler ve yazarlar ile eğitim camiasını bir araya getirerek dünyanın eğitim sisteminde izlediği yeni yönelimlerini masaya yatırmaya hazırlanıyor. Sorunların değil, çözümlerin konuşulacağı bu zirvede Güney Kore’den üst düzey eğitim uzmanları ve politika yapıcılar eğitimde başardıkları mucizenin sırlarını paylaşacak


Selma Çilek Çifti “En Sevdiğim Mutfak Meksika”

Selma Çilek Çifti “En Sevdiğim Mutfak Meksika”


Randstad Cirosuyla Dünya Birincisi Oldu

RANDSTAD İNSAN KAYNAKLARI SEKTÖRÜNDE DÜNYA LİDERİ OLDU


Etiketler: daha, Miya, planlayıcı, hayat, olan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.