9 Kasım 2018 Cuma 17:35

GÜNDEM

Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda

Hayatının kontrolünü eline almak isteyenlere özel Hayat Planlayıcı Ajandalar

Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
Hayalleri Gerçek Yapan Ajanda
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl, yeni yıla girerken kendine yeni bir ajanda seçenlerin işi bu sene daha kolay olacak.

Türkiye'nin ilk planlayıcı markası olan Miya Design, hayat planlayıcı ajandalarının Yılbaşı serisinde, dünyada trend olan renkler, ikonlar ve karakterler bir araya geldi.

200'e yakın kapak seçeneği, isme özel hazırlanabilen çeşitleri, rengarenk sayfaları, hayatın her alanı için tasarlanmış stickerları ile ajanda kullanmayı eğlenceli hale getiren bu planlayıcılar, Yılbaşı'nda hem kendiniz, hem de sevdikleriniz için düşündüğünüz hediye seçeneklerinin en başında yer alacak.

Hayat Planlayıcı Kullanmanın Faydaları Neler?

'Hayatınızı organize etmenin en eğlenceli yolu' mottosuyla tasarlanan hayat planlayıcılar bir yandan hayal gücünüzü geliştirirken, bir yandan da kendi hayatınıza uzaktan bakma imkanı sunuyor. Rengarenk sayfalar arasında yaşamınızı küçük parçalara bölerek değerlendirirken, olmak istediğiniz size ulaşmanız daha kolay hale geliyor. Bütçe planınızdan alışveriş takibinize, kilo yönetiminizden sevdiklerinizin özel günlerine kadar detaylı bir şekilde plan yapabileceğiniz bu ajandaları kullanmak ve onları süslemek bir zaman sonra kişinin kendisi ile başbaşa kaldığı bir zaman dilimine dönüşüyor ve bir hobi haline geliyor. Hedeflerinize ulaşırken size gereken motivasyonu sağlamalarının yanı sıra günlük rutinlerinizi eğlenceli hale getiren hayat planlayıcı tutkusu hayatlarımızda kalıcı olacağa benziyor.

Miya'nın Yolculuğu

2012 yılında, bir kadın girişimcinin hayatını daha iyi yaşama hayali ile kurduğu e-ticaret markasının ürünleri, bugün hem perakende hem pazar yerlerinde tüketiciye ulaşıyor. Tüm üretimlerini Türkiye'de gerçekleştiren marka, yurtiçi ve yurt dışına ürün satışı yapıyor. Yurtiçinde 200'den fazla satış noktasında bulunan Miya, tüm dünyaya yayılarak sektöründe bir dünya markası olmayı hedefliyor. Kırtasiye perakende sektörünün devleri D&R ve Nezih Kitabevi başta olmak üzere birçok kırtasiye ve mağazada Miya'nın ürünleri bulunuyor.

Dünyada var olan hayat planlayıcı trendini fark ederek ülkemize taşıyan Miya Design'ın kurucusu Burcu Meriç Durak, ürünlerini tasarlarken çocuklardan ilham aldığını ve kullanıcıların ürünlerini kullanırken çocukluklarına dönmelerini ve o zamanki heyecanlarını geri kazanmalarını istiyor. Hayatı tesadüflerle değil de onu kurgulayarak yaşamanın daha zevkli olduğunu vurgulayan Durak, ürünleri ile daha birçok insanın kendi hayatını ele almasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir

Eşini Dostunu Al Mediamarkt’A Gel, 4 Al 3 Öde

MediaMarkt evini döşeyenlere kaçırılmaz teklif


Sanal Gerçeklik, Gerçek Tutku Bmw’Nin Yeni Modelleri Vr Deneyimi İle Meraklılarıyla Buluşuyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, başta Yeni BMW 3 Serisi’ olmak üzere Yeni BMW X5 , Yeni BMW X7, Yeni BMW 8 Serisi ve Yeni BMW Z4 modellerinin Türkiye’deki ilk gösterimini VR deneyimi ile sanal ortamda gerçekleştiriyor. 21 Nisan’a kadar Zorlu AVM’de yer alan sanal gerçekliğin geldiği en üstün teknoloji ile donatılan BMW VR Deneyimi Noktası’nda BMW’nin en yeni modelleri farklı bir deneyimle incelenebiliyor.


Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Cibali Tütün Fabrikası’Nda Çalışmış Müzisyenler Cibali Sohbetlerinde Ele Alındı

Sosyal ve ekonomik tarihimizin tanıklarından Cibali Tütün ve Sigara Fabrikası’nın hikâyesi, mirasının koruyucusu Kadir Has Üniversitesi içinde yer alan Rezan Has Müzesi’nde bir panel dizisi ile anlatılmaya devam ediyor.


Arçelik’Ten İklim Değişikliğine Dikkat Çeken Bir Adım Daha Bu Kez Hedef Everest

Arçelik’ten İklim Değişikliğine Dikkat Çeken


Etiketler: daha, Miya, planlayıcı, hayat, olan

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.