14 Kasım 2019 Perşembe 10:44

GÜNDEM

Hayatın Yapı Taşı Bulundu!

Yaşamın temel yapı taşlarından biri olan peptitler, yüksek teknoloji içeren teknikler ile Dielen Laboratuvarları’nda ayrıştırılarak kollajen peptitler haline getiriliyor ve vücutta hedef noktaya fayda odaklı ulaşması sağlanıyor.

Hayatın Yapı Taşı Bulundu!
Hayatın Yapı Taşı Bulundu!
Hayatın Yapı Taşı Bulundu!
Hayatın Yapı Taşı Bulundu!
Hayatın Yapı Taşı Bulundu!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İnsan vücudundaki en yaygın protein olan kollajen; vücudumuzun toplam protein kütlesinin yaklaşık % 30’unu ve bağ dokusunun % 80’ini oluşturur. Bağ dokusu, deri, eklemler gibi birçok organın yapısını oluşumunda önemli rol oynayan kollajenin vücutta eksikliğinin olması halinde ise ciltte yaşlanma, eklemlerde tahriş gibi birçok sorunun oluşmasına neden olduğu bilinmektedir. Kollajen çeşitli iç ve dış nedenlerle 30’lu yaşlardan itibaren vücutta azalır, hidrolize kollajen takviyeleriyle bu eksiklik yavaşlatılabilir ve sorunlar azaltılabilir. Son yıllarda standart hidrolize kollajenden çok aktif peptitlerin hedef dokulara daha rahat ulaştığı ve daha iyi sonuçlar verdiği bulunmuştur.

Dielen Laboratuvarları’nda yüksek teknoloji ile üretilen aktif peptitleri içeren Peptiline ailesi farklı peptit zincirleri sayesinde bedene farklı şekillerde destek olur. Hücreye aktif peptit desteği sağlayan Peptiline, bağırsakta çözünen enterik kaplı tablet ve kapsüllerden oluştuğu için mide asidinden etkilenmeden bağırsağa ulaşır ve yüksek emilime sahiptir.

Peptiline’nın içeriğinde bulunan kollajen yapının, aktif peptit zincirleri şeklinde ayrılmış olması hedef bölgeye yönelik direkt ve hızlı fayda sağlar.

İlginizi Çekebilir

Tütün Ürünleri Diş Etine Zarar Veriyor!

“Sigara içenlerde diş eti hastalığı görülme oranı, içmeyenlere göre 4 kat daha fazla izlenmektedir. Diğer tütün ürünlerin de; diş eti ve çevre dokular üzerinde olumsuz etkiler oluşturduğu bilinmelidir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi Periodontoloji Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Süheyla Kaya, açıkladı.


Kahve Dünyası Dünya Türk Kahvesi Günü’Nü Misafirleriyle Birlikte Kutladı

Türk kahvesi geleneğini yaşatmak ve bu önemli değeri korumak için çalışan Kahve Dünyası, “5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü”nde herkesi mağazalarına davet etti. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık’ta Kahve Dünyası mağazalarını ziyaret edenlere Türk kahvesi geleneksel ikramlarla birlikte sunuldu.


Kibar Ve Nazik Görünümlerine Aldanmayın!

Kibar ve nazik görünümlerine aldanmayın!


Perakende Günleri 2019’A Rekor Katılım

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri 2019, Paul Dwyer ve Eren Dwyer’in kapanış konseri ile sona erdi. Perakende Günleri bu sene 7543 kişi ile rekor bir katılıma ulaştı.


Altınyıldız Classics’Ten Kosova’Da İlk Mağaza

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, yurt dışı atılımlarını sürdürüyor. Balkan ülkelerinden Kosova’nın tarihi şehri Prizren’de ilk mağazasını ABI Çarshia AVM’de açan Altınyıldız Classics, yeni konseptiyle 210 metrekarelik alanda hizmet vermeye başladı.


Etiketler: aktif, kollajen, Peptiline, peptit, protein

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.