7 Ekim 2019 Pazartesi 08:39

GÜNDEM

Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı

Dünya Hayvanları Koruma Günü Kadıköy Belediyesi’nin Ataşehir’de bulunan Geçici Hayvan Bakımevi’nde düzenlenen bir etkinlikle kutlandı. Etkinlikte konuşan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, “İnsanlar kendini savunup hak arayabilirler ama sokaktaki dostlarımız haklarını arayamazlar. Ben belediye başkanı olarak onların da hakkını korurum” diye konuştu.

Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
Hayvanları Koruma Günü Barınakta Kutlandı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kadıköy Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün Kadıköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi’nde düzenlediği etkinliğe hayvanseverler can dostları ile birlikte katıldı. Bakımevinde 19 yıldır gönüllü hizmet veren Kadıköy Hayvan Dostları Platformu, Kadıköy Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, İstanbul Veteriner Hekimler Odası ve Anadolu Pet - Hill’s firmasının da yer aldığı etkinlikte birbirinden renkli etkinlikler düzenledi.

“HAYVAN BARINAĞINI KAPATMAYACAĞIM”

Etkinlikte konuşma yapan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Kadıköy’de hayvan haklarına yönelik bilinçlendirmeyi arttırmak, satın alma sahiplen kampanyasına ilgiyi çoğaltmak, daha fazla sokak hayvanına hizmet verebilmek amacıyla çalışmalar yürüttüklerini söyleyerek, Merdivenköy’de inşası devam eden Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’nin Kasım ayı sonunda bitirileceğini müjdeledi. Odabaşı “Biz ne kadar özgürsek, ne kadar hakkımız, hukukumuz varsa sokaktaki her canlının da o kadar hakkı, hukuku, özgürlüğü var. İnsanlar kendini savunup hak arayabilirler. Ama sokaktaki dostlarımız hakkını arayamazlar. Ben belediye başkanı olarak onların da hakkını korurum” diye konuştu. Hayvan barınağının kapatılacağına yönelik iddialara Odabaşı, “Hayvan barınağını kapatmak gibi bir düşüncem olmadı, olmayacak” diyerek yanıt verdi.

ÇOCUKLAR HAYVANLARLA İÇ İÇE BİR GÜN GEÇİRDİ

Hayvan barınağının en neşeli misafirleri çocuklar oldu. Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezinde eğitim gören çocuklar, hayvanlar gününe yönelik mini bir gösteri sundu. Sanatçı Ümit Sayın da barınakta düzenlenen etkinlikte sahne alarak, bir şarkısını izleyenlerle paylaştı. Köpek kulübelerini ve duvarları boyayan çocuklar, hayvanlarla iç içe bir gün geçirdi. Kermes stantlarının kurulduğu ve gelirlerinin hayvanlar için harcanacağı etkinlikte Kadıköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Merkezinde gönüllü köpek eğitmeni olarak çalışan Gökçen Yücekaya köpek davranışları hakkında çocuklara ve yetişkinlere yönelik atölye çalışmaları düzenledi.

İlginizi Çekebilir

‘Ölü'n Bizi Ayırana Dek’ 19 Şubat Çarşamba Trump Sahne’De

Hakan Yılmaz'ın yönettiği ve aynı zamanda başrolünü Ebru Cündübeyoğlu ile paylaştığı, konsepti PuCCa’ya ait olan tiyatro oyunu, 19 Şubat Perşembe saat 20:00’de Trump Sahne’de seyircisiyle buluşuyor.


Puma’Nın Mercedes Koleksiyonu Burak Yörük İle Pistleri Sokaklara Taşıyor

Puma, ikonik bir koleksiyona daha imza attı


İşte Galaxy Z Flip’İn Tasarımının Ardındaki Öykü

Samsung geçtiğimiz yıl ilk katlanabilir cihazı Galaxy Fold’u tanıtarak akıllı telefon tasarımını yeniden tanımlamıştı. Katlanabilir akıllı telefon kategorisine yeni bir yön çizen bu telefonda özellikle telefonun açılmasına odaklanılarak “Uygulamaları ve içerikleri daha geniş bir ekranda deneyimleyebilmek için cep telefonumuz açılıp genişlese nasıl olur?” sorusunun yanıtı verilmişti. Şirketin ikinci katlanabilir cihazı Galaxy Z Flip’in tasarımında ise tam ters bir yaklaşımla “Telefonu daha kompakt hale getirmek için katlamaya” odaklandı.


Ozzy Osbourne Dövme Etkinliği Ve Albüm Dinleme Partisine Son 2 Gün!

OZZY OSBOURNE’UN YENİ ALBÜMÜNÜN ŞEREFİNE TATTOOM GALLERY'DE


Cyrpto Talks Buluşmalarının İkincisi 24 Şubat’Ta Yapılacak

Türkiye ve MENA bölgesinin lider yeni medya ve pazarlama şirketlerinden biri olarak konumlanan CC Media House, Crypto Talks adını taşıyan etkinliklerinin ikincisini 24 Şubat 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenleyecek.


Etiketler: Kadıköy, Hayvan, Belediyesi, yönelik, etkinlikte

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.