5 Haziran 2019 Çarşamba 10:32

GÜNDEM

Head&Shoulders, Dünya Çevre Günü’Nü Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişeleri İle Destekliyor!

Kıyılarımızın kirliliğine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak isteyen Head&Shoulders, marka yüzü Serenay Sarıkaya’nın da desteğiyle geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği çeşitli çöptoplama etkinlikleri ile #ÇöpOlmasın hereketini başlattı. Aynı projenin devamı niteliğinde ise Avrupa genelinde yürütülen çalışma ile 100’den fazla STK ve 1000’den fazla gönüllünün yardımlarıyla denizlerden ve okyanuslardan toplanan plastik atıklardan ‘Dünyanın İlk Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişesini üreten Head&Shoulders, bu projesi ile 500 milyondan fazla şişeyi geri dönüşüme kazandırmış oldu.

Head&Shoulders, Dünya Çevre Günü’Nü  Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişeleri İle  Destekliyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın 1 numaralı şampuanı** Head&Shoulders, bu sene de çevre bilincinin oluşturulmasını desteklemeye devam ederek, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne desteğini tüm şampuan şişelerinin %25’ini geri dönüştürülmüş plastikten üreterek gösterdi. Yenilenen doğa dostu şampuan şişeleri ile suların kirliliğine dikkat çekerken, plastik atıkların geri dönüşümünü desteklemeye devam ediyor.

Procter&Gamble, arasında Head&Shoulders’ın da olduğu 20 markasında %100 geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir ambalajlar üretmeyi ve ürünlerinin içeriklerini %100 şeffaflıkla tüketicileriyle paylaşmayı taahhüt ediyor. Her yıl yarım milyar saç bakım ürünü şişesini geri kazanılmış plastikten üretmeye başlayan P&G, hali hazırda dünyadaki üretim tesislerinin %80’inde depolama alanlarına “sıfır atık” gönderiyor.

*%20’si denizden toplanan plastikle yapılmıştır.

**Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

İlginizi Çekebilir

Video Dünyanın En İyi Dijital Bankası Akbank!

Türkiye’den ilk kez bir banka “Euromoney Mükemmellik Ödülleri” kapsamında “Dünyanın En İyi Dijital Bankası” seçildi. Akbank ayrıca 13. kez “Türkiye’nin En İyi Bankası” unvanını da aldı. Konuya ilişkin bülten, görseller ve videoları ekte bilginize sunarız.


Sigorta Denetleme Ve Düzenleme Kurumu Sddk Kuruluyor

Sektörü farklı bir lige taşıyacak


Düzeltme Lincoln Electric Türkiye’Den Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri Inverter 255 Ultra Ve Inverter 405 Ultra

Geliştirdiği ürünlerle kaynak sektöründe adından sıkça bahsettiren Lincoln Electric Türkiye, elektrik olmayan ortamlarda bile jeneratör ile kaynak yapılmasına olanak veren Inverter 255 Ultra ve Inverter 405 Ultra kaynak makinelerini sunuyor. Lincoln Electric Türkiye’nin Inverter 405 Ultra kaynak makinesi sınıfının en güçlü kaynak makinesi olarak ön plana çıkarken iki makinenin de sınıflarının en iyi kaynak performansına sahip olmaları dikkat çekiyor. Makineler aynı zamanda sınıflarının en güvenli ve taşıması en kolay kaynak makineleri olarak kabul ediliyor.


Çocuğunuzu 3 Yaşından Önce Ekranlarla Tanıştırmayın

Çocuklarda ekran bağımlılığını önlemenin 8 yolu


The Penınsula Hotels İle Hong Kong’U Lüks Bir Tramvayda Keşfedin!

THE PENINSULA HOTELS MİSAFİRLERİ HONG KONG’U LÜKS BİR TRAMVAYDA KEŞFEDİYOR!


Etiketler: geri, HeadShoulders, desteklemeye, devam, Haziran

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.