5 Haziran 2019 Çarşamba 10:32

GÜNDEM

Head&Shoulders, Dünya Çevre Günü’Nü Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişeleri İle Destekliyor!

Kıyılarımızın kirliliğine dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak isteyen Head&Shoulders, marka yüzü Serenay Sarıkaya’nın da desteğiyle geçtiğimiz sene gerçekleştirdiği çeşitli çöptoplama etkinlikleri ile #ÇöpOlmasın hereketini başlattı. Aynı projenin devamı niteliğinde ise Avrupa genelinde yürütülen çalışma ile 100’den fazla STK ve 1000’den fazla gönüllünün yardımlarıyla denizlerden ve okyanuslardan toplanan plastik atıklardan ‘Dünyanın İlk Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişesini üreten Head&Shoulders, bu projesi ile 500 milyondan fazla şişeyi geri dönüşüme kazandırmış oldu.

Head&Shoulders, Dünya Çevre Günü’Nü  Geri Dönüştürülmüş Şampuan Şişeleri İle  Destekliyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın 1 numaralı şampuanı** Head&Shoulders, bu sene de çevre bilincinin oluşturulmasını desteklemeye devam ederek, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’ne desteğini tüm şampuan şişelerinin %25’ini geri dönüştürülmüş plastikten üreterek gösterdi. Yenilenen doğa dostu şampuan şişeleri ile suların kirliliğine dikkat çekerken, plastik atıkların geri dönüşümünü desteklemeye devam ediyor.

Procter&Gamble, arasında Head&Shoulders’ın da olduğu 20 markasında %100 geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir ambalajlar üretmeyi ve ürünlerinin içeriklerini %100 şeffaflıkla tüketicileriyle paylaşmayı taahhüt ediyor. Her yıl yarım milyar saç bakım ürünü şişesini geri kazanılmış plastikten üretmeye başlayan P&G, hali hazırda dünyadaki üretim tesislerinin %80’inde depolama alanlarına “sıfır atık” gönderiyor.

*%20’si denizden toplanan plastikle yapılmıştır.

**Temmuz 2017- Haziran 2018 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamaları

İlginizi Çekebilir

Dış Kulak İltihabından Korunmanın 5 Yolu

Dış kulak iltihabı sık rastlanan bir sorun. Özellikle iyice kurutulmayan ve nemli bırakılan kulak, iltihabın gelişmesine neden olan mikroplar en sevdikleri ortam. İşte bu yüzden banyo ya da yüzme sonrası kulağınızı iyice kurutmayı ihmal etmeyin. Acıbadem Maslak Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Prof. Dr. Elif Aksoy yol açtığı şiddetli ağrı nedeniyle yaşam kalitesini ciddi oranda düşürebilen dış kulak iltihabı hakkında bilgiler verdi, bu enfeksiyonlara karşı korunma yöntemlerini anlattı.


Siemens Ev Aletleri, İstanbul’Da İki Yeni "Deneyim" Mağazası Açtı

Siemens Ev Aletleri, Ankara ve İzmir’den sonra İstanbul’da da yeni nesil "deneyim" mağazalarını hizmete açtı. İstanbul’da en büyük deneyim alanına sahip Skyland İstanbul bünyesindeki HOM Design Center ile aynı anda açılan Vadistanbul mağazası, tüketicilerin Siemens Ev Aletleri’nin zengin ürün çeşitliliğini, tasarımlarını ve teknolojilerini deneyimleme fırsatı sunarken, tüketiciyle birebir teması kolaylaştıran görüşme alanı barındırıyor.


Profilo’Nun Yeni Deneyim Mağazası Bodrum’Da Açıldı

Hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bayi ağını şimdi de yeni deneyim mağazası konseptiyle genişletiyor. Son olarak Profilo ve Çağdaş Holding iş birliği ile Profilo’nun bayi ailesine katılan ilk deneyim mağazası, Bodrumlu müşterilerine farklı bir alışveriş tecrübesi yaşatmaya hazırlanıyor.


Bégum Bdh'dan Geleneksel Düğün Kodlarını Sarsacak Bir Koleksiyon

Şehirli ve modern formların zamansız detaylarla buluştuğu BÉGUM Bridal Design House Sonbahar-Kış 2020 Koleksiyonu, felsefesiyle bir yandan geleneksel düğün kodlarını sarsarken, diğer yandan güzellik ve zerafet tanımlarını yeniliyor.


Oppo, Yeni Reno2 Serisinin Tüm Özelliklerini Londra’Da Tanıttı

OPPO, YENİ RENO2 SERİSİNİN TÜM ÖZELLİKLERİNİ LONDRA’DA TANITTI


Etiketler: geri, HeadShoulders, desteklemeye, devam, Haziran

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.