30 Temmuz 2019 Salı 20:16

GÜNDEM

Hearthstone Grandmasters İkinci Sezonunda Bir Dizi Değişikliğe Gidiyor

30.07.2019 – Hearthstone Espor ekibi bugün yaptıkları bir açıklamayla hem amatör hem de profesyonel oyuncuların yarışabildiği Hearthstone turnuvası Grandmasters’ın ikinci sezonunda bir dizi değişikliğe gidileceğini açıkladı. İlk olarak Specialist formatı, yerini Shield Phase (deste koruma) aşamalı ve üç maç üstünden oynanan bir Conquest formatına bırakacak.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Format Nasıl İşliyor?

Yaşam Kalitesi Değişiklikleri

İkinci Sezon için hem çok özel hem de rekabeti daha da arttıracak bir takvim hazırlamak isteyen Hearthstone ekibi, her bölgenin iki kümesini de yeniden yapılandırma yoluna gidecek. Kümelerinde 1. Sezon sonunda birinci, üçüncü, beşinci ve yedinci sırayı alan oyuncular, bulundukları kümeden çıkarak diğer kümeye geçiş yapacak. Buna ilaveten yaşam kalitesini arttırmak için aşağıdaki değişikliklere gidilecek:

Bu değişikliklerle ilgili daha fazla bilgiyi resmi Kurallar ve Şartlar sayfamızda bulabilirsiniz

Masters Qualifiers ve Masters Tour Değişiklikleri

Mevcut değişim rüzgarları her ne kadar Grandmasters odaklı olsa da Hearthstone Espor ekibi, Masters Qualifiers maçlarına katılan tüm oyunculara dağıtılan bir anket aracılığıyla turnuva formatı, maç takvimi, etkinlik çeşitleri ve etkinlik sıklığı gibi farklı konularda katılımcıların geribildirimlerinden oluşan bir havuz oluşturdu. İkinci sezonun başlamasının ardından bu geribildirimlere dayanarak yapılacak geliştirmelere Masters Qualifiers maçları ve Masters Tour etkinliklerinde yer verileceği belirtiliyor.

Hareketlilik Değişiklikleri

Oyuncular 1. Sezonun ardından Hearthstone Grandmasters kapsamında daha fazla hareketlilik görmek istediklerini belirtmişti. Hearthstone ekibi de hem oyuncular hem de organizasyonlar için Grandmasters turnuvasındaki küme düşme koşullarının daha keskin çizgilere sahip olmasından yana. Birinci sezonda küme düşme yoktu. İkinci sezondaysa en fazla 2 oyuncuyla sınırlı. Grandmasters 2020 turnuvası için sezon boyunca küme düşecek ya da yükselecek oyuncu sayısının artması göz önünde bulundurulacak.

Hearthstone Qualifiers ve Masters Tour maçlarına gelecek olası küme düşme veya yükselme değişiklikleri önümüzdeki günlerde daha detaylı olarak paylaşılacak. Hearthstone Grandmasters, Hearthstone Masters Seul Turu, Hearthstone espor haberleri ve içeriklerini kaçırmamak için bizi Hearthstone Espor websitesi üzerinden ya da Twitter, Facebook, YouTube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

İlginizi Çekebilir

Türk Çift Aya Uzanıyor

Eren ve Fatih Özmen çiftinin sahibi olduğu global havacılık şirketi Sierra Nevada Corporation (SNC), Artemis Ay görevini desteklemek üzere NASA tarafından seçildi ve "Shooting Star" adı verilen kargo modülünün test versiyonunu NASA’nın Kennedy Uzay Merkezi’ne gönderdi.


Evlilik Fuarı 2020 Trendlerini Belirleyecek

EVLİLİK FUARI 2020 TRENDLERİNİ BELİRLEYECEK


Reysaş Lojistik, Filosunu 50 Adet Itoy Ödüllü F Max İle Genişletti

‘Yılın Lojistik Markası’ Reysaş Lojistik, tercihini Uluslararası Yılın Kamyonu (IToY) ödüllü F-MAX’ten yana kullandı…


Adidas’In Marka Elçisi Zeynep Bastık Oldu

Küresel çapta, farklı alanlarda pek çok ünlü isimle iş birliği yapan adidas, Türkiye’de de son zamanların ünlü ve sevilen ismi Zeynep Bastık ile anlaştı.Sporun yaşamları iyi yönde değiştirme gücüne inanan adidas marka elçisi Zeynep Bastık ile önümüzdeki dönemde yeni projelere imza atacak.


Kalkınma Yatırım Bankası’Na 200 Milyon Dolarlık Kredi

Kalkınma Yatırım Bankası ve Asya Altyapı Yatırım Bankası arasında, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın garantisi ile kullanılmak üzere 15 yıl vadeli, 200 milyon dolarlık bir kredi anlaşması imzalandı. Kalkınma Yatırım Bankası söz konusu krediyi enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projelerinin finansmanında değerlendirecek.


Etiketler: Hearthstone, Masters, için, daha, Grandmasters

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.