16 Mayıs 2019 Perşembe 20:02

GÜNDEM

Hearthstone® Oyuncuları Dalaran Soygunu’Nda Koca Bir Şehri “Çalmaya” Hazırlanıyor

Hearthstone® Oyuncuları Dalaran Soygunu’Nda Koca Bir Şehri “Çalmaya” Hazırlanıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

16.05.2019—Dalaran Muhafızları (The Defenders of Dalaran) tüm Hearthstone oyuncuları için bir yakalama emri çıkarttı (APB)! Blizzard Entertainment’ın büyük başarı kazanmış ücretsiz dijital kart oyunu Hearthstone’un geçtiğimiz ay yayınlanan yepyeni genişleme paketi Rise of Shadows™‘ta milyonlarca oyuncu, kartlarını dünyanın ilk ve tek yüzü olmasa da bıyık bükebilen kriminal dehası Başhırsız Rafaam ve etrafına topladığı kötülükler çetesi League of E.V.I.L’dan yana oynamaya başlamıştı. Bu belalılar çetesi yancılarını (lackeys) iyice eğitip, çevirecekleri entrikaları (schemes) etraflıca belirledikten sonra şimdiye kadarki en çılgın planlarını yürürlüğe soktular ve genişleme paketinin dev boyutlardaki yeni Tek Kişilik Macerası Dalaran Soygunu’nda (The Dalaran Heist) uçan şehir Dalaran’ı komple çalmak için kolları sıvadılar.

Hearthstone’da ilk kez tüm yıl boyunca sürecek bir hikayenin startını da veren Dalaran Soygunu’nda oyuncular, League of E.V.I.L.’a sinsi planlarını gerçekleştirmekte yardımcı olacaklar. Oldukça kapsamlı 5 bölümden oluşan, tekrar oynanabilirliği oldukça yüksek bu zindan görevi deneyiminde zorlu boss kapışmaları, stratejik karar anları ve pek de stratejik yerleştirilememiş bombalar (Dr. Boom sağ olsun) sizleri bekliyor.

“Hearthstone oyuncularının bizden en çok talep ettikleri şeylerden biri de yeniden oynanabilirliği yüksek, eğlenceli tek oyunculu deneyimleriydi. Biz de bunun için kolları sıvadık ve şimdiye kadarki en büyük ve kapsamlı Tek Oyunculu Maceramız Dalaran Soygunu’nu ortaya çıkarttık,” diyen Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerini “Rafaam’ın Dalaran şehrini tamamen çalma planlarını gerçekleştirirken eğlenmek bir yana, oyuncularımızın Dalaran Soygunu’nun beş bölümünde yer alan sürprizlerle karşılaşmaları için sabırsızlanıyoruz,” şeklinde tamamladı.

Dalaran Soygunu’nda, Hearthstone’un oynanabilir kahramanları, yerlerini dokuz yeni anti kahramana bırakıyor. Bu anti kahramanların her biri özel olarak seslendirildiler ve oyuna başlamadan önce kişiselleştirilebilen benzersiz kahraman yetenekleri (Hero Powers) yanında birbirinden farklı deste seçenekleri sunuyorlar. Dolu dolu beş bölümden oluşan Dalaran Soygunu, sizlere sağlam ve yeniden oynanabilirliği yüksek tek kişilik bir deneyime davet ediyor.

Dalaran Soygunu’nun ilk bölümü tamamen ücretsiz. Beş bölümün beşini de açan oyuncular Zayle, Shadow Cloak’ın büyüleyici gücünü ele geçirecek ve tek bir kartla beş League of E.V.I.L. destesine sahip olacak. Tabii kötüler karmasına o kadar yardım ettikten sonra eli boş dönmeyeceksiniz. Bitirdiğiniz her Dalaran Soygunu bölümü için 3 adet Rise of Shadows kart paketi elde edeceksiniz. Beş bölümün tamamını bitirenler ekstra hediyeler de kazanacak.

İlk iki bölümde bizleri nelerin beklediğine hızlıca bir göz atacak olursak:

Hazinenin içine sızabilmek demek etrafta size zafer yolunda avantaj sağlayacak tonla kaynağa erişebilmek demek. Dalaran Bankası'nda her maçtan önce oyuncular oyun sahasında "Cache of Cash" adlı bir eşya bulacaklar; bu eşya kırıldığında oyunculara 2 adet sikke (coin) veriyor.

Bu bölümdeki ilk kahramanımız League of E.V.I.L'ın çömez büyücüsü Rakanishu. Rakanishu hedefinin karşısındaki engelleri bir bir aşarken diğer yandan da standart Mage yeteneği Fireblast'ın yanı sıra yepyeni kahraman yetenekleri (Hero Powers) de elde ediyor. Boss'ları yenmekse gelecekteki zindan görevlerinde kullanılabilecek yeni desteleri açmaya yarıyor.

Her savaştan önce oyun sahasının iki yanında gelişigüzel bir minion belirecek. Bu minion başlangıçta hapis olacak ama maçtaki her turn onu özgürlüğüne bir adım daha yaklaştıracak. Güçlü minion'ların hücrelerinden kaçması zayıf olanlara göre daha uzun sürecek.

Hagatha'nın sağ kolu, yılansı Şaman (Shaman) Vessina, The violet Hold'a giriş yapan herkesin oynayabileceği ilk karaker olarak karşımıza çıkıyor. Vessina dışında bu bölümde bir karakter daha var o da keskin gözlü, keskin dişli gnoll Avcı (Hunter) Ol' Barkeye.

Tüm diğer Dalaran Soygunu anti kahramanları gibi Vessina ve Ol' Barkeye da karşılarına çıkan zorlu görevleri ve engelleri başarıyla geçtikçe adam başı ikişer yeni kahraman yeteneği elde ediyorlar. Yeni deste seçenekleri için ise karakterlerin zorlu boss'ları alt etmeleri gerekiyor.

Detaylı bilgiler için www.riseofshadows.com adresine gidebilir ve ekte yer alan Fact Sheet'e göz atabilirsiniz. Bu çılgın macerada yer almak isteyen herkesi Hearthstone’a bekliyoruz.

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

Hearthstone Hakkında

Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcısıyla Hearthstone, Blizzard Entertainment’ın dünya çapında beğeni kazanmış ücretsiz dijital kart oyunudur ve hem bu tarz oyunlara yeni olanlar hem de deneyimli oyuncular düşünülerek tasarlanmıştır. Oyuncular dokuz farklı kahraman sınıfından birini seçip, kart destelerini Warcraft® evreninin fantastik evreninden gelen çeşitli minion, büyü ve silahlarla kişiselleştirebilirler. Birçok farklı oyun moduna sahip olan Hearthstone’da ister diğer oyunculara karşı ister tek başına mücadele edebilirsiniz. Stratejiye, eğlenceye ve kişisel tercihlere dayalı oynanışıyla Hearthstone, oyunculara heyecanlı ve tatminkar bir oyun deneyimi sunar. Oyun, tüm dünyada Windows®, Mac® ve PC’lerin yanı sıra Windows, iOS, Android™ tabletler ve telefonlar üzerinden oynanabilmektedir.

Blizzard Entertainment, Inc. Hakkında

World of Warcraft®, Hearthstone, Overwatch®, Warcraft, StarCraft®, Diablo®, Heroes of the Storm® gibi dünya çapında başarı elde etmiş markaların yaratıcısı, Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI)’a bağlı premium bir oyun geliştirici ve yayınlayıcı şirket olan Blizzard Entertainment, Inc. (www.blizzard.com), sektöre damga vuran oyunları ile bilinmektedir. Blizzard Entertainment portföyünde, 1 numaraya* yükselmiş toplam 22 oyun ve sayısız Yılın Oyunu ödülü bulunmaktadır. Şirketin çevrimiçi oyun servisi Blizzard Battle.net®, milyonlarca aktif oyuncusuyla dünyadaki en büyük çevrimiçi oyun servislerinden biri konumundadır.

*Satışlar ve/veya indirme sayıları şirket içi kayıtlardan ve dağıtımcı partnerlenden alınmıştır

İleriye Dönük Açıklamalar Hakkında Önemli Not:

İlginizi Çekebilir

Metro Türkiye'den 'Mutfağa Dönüşte' Horeca'ya Özel Ödeme Erteleme İmkânı

Metro Türkiye sağladığı finansal çözümlerle mutfağa dönüş sürecinde de HoReCa’ya destek olmaya devam ediyor.


Sony Semiconductor Solutions Ve Microsoft, Kurumsal Müşteriler İçin Akıllı Kamera Çözümleri Üretmek Üzere İş Birliği Yaptı

İki şirket, video analiz çözümlerini daha erişilebilir hale getirerek daha verimli ticari sonuçlar elde edilmesini sağlamak amacıyla güçlerini birleştiriyor


Groupe Renault 2 Milyar Avro Büyüklüğünde Tasarruf Planını Açıkladı

Boulogne-Billancourt, 29 Mayıs 2020 – Groupe Renault, yıllık sonuçlarını açıkladığı tarihte vaat ettiği gibi, üç yıl içerisinde 2 milyar avrodan fazla tasarruf sağlamayı ve yeni bir rekabetçi yapının temellerini atmayı hedefleyen dönüşüm programını bugün gerçekleştirdiği toplantı ile kamuoyuna açıkladı.


Mesa’Da Yeni Görev Değişiklikleri

İnşaat sektörünün köklü kuruluşu MESA Holding’in lokomotif şirketi, MESA Mesken Sanayii A.Ş’de yapılan yeni görev değişiklikleri ile Mert Boysanoğlu Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği’nden Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Yiğit Boysanoğlu ise Mesa Mesken Sanayii A.Ş. Yönetim Kurulu Danışmanlığı’ndan Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerine getirildiler.


Başkan İmamoğlu Kadıköy’De Önce İtfaiyeyi Ziyaret Etti, Sonra Cuma Namazı Kıldı, Ardından Da Kan Bağışı Yaptı

BAŞKAN İMAMOĞLU KADIKÖY’DE ÖNCE İTFAİYEYİ ZİYARET ETTİ, SONRA CUMA NAMAZI KILDI, ARDINDAN DA KAN BAĞIŞI YAPTI


Etiketler: Dalaran, Hearthstone, Blizzard, Soygunu, oyun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.