6 Aralık 2019 Cuma 12:42

GÜNDEM

Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı

06.12.2019 – Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün epik finalini gözler önüne serecek yeni genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı. Ejderha Yılı’nın sonuna doğru yol alırken bu genişleme paketiyle gelecek güncellemede bizleri nelerin beklediğine gelin birlikte göz atalım.

Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı
Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Descent of Dragons Canlı Yayını

Hearthstone Tasarımcısı Dean Ayala ve Hearthstone yayıncısı Kripparian, 10 Aralık’ta çıkacak Descent of Dragons genişleme paketinde havada uçuşacak yeni kartlara birlikte göz attı.

Yayın sırasında açıklanan yeni kartlar arasında beş Galakrond kartından bir tanesi ve yeni etki Yakarış (Invoke) ile gelen bir kart da yer almakta.

Videoyu seyretmek için buraya tıklayabilirsiniz. Descent of Dragons’la gelecek tüm kartları incelemek için basın sitemizi ziyaret edin.

Pek Yakında: Yeni Tek Kişilik Macera

Ejderha Yılı hikâyesinin son savaşı, ocak ayında sizlerle buluşacak olan tek kişilik macera Galakrond’un Uyanışı’nda (Galakrond’s Awakening) gerçekleşecek. 35 yeni kartı koleksiyonunuza ekleyin ve tarafınızı seçin. Bu epik savaşta E.V.I.L. güçlerinin ya da en başından beri Rafaam’ın planlarına engel olmaya çalışan kahramanların saflarında yer alabilirsiniz. Seçim sizin!

Galakrond’un Uyanışı hakkında detaylı bilgileri önümüzdeki haftalarda açıklayacağız.

Savaş Meydanları

Hearthstone’un 8 oyunculu otomatik savaş modu Savaş Meydanları’na yeni kahramanlar ve dengeleme değişiklikleri geliyor.

Yeni Kahramanlar – Edwin Vancleef, Sylvanas Windrunner ve Arch-Villain Rafaam savaş alanının tozunu attırmaya hazır! Yeni kahramanlar ve benzersiz kahraman yeteneklerini hemen deneyebilirsiniz!

Dengeleme Değişiklikleri – Lightfang Enforcer (minyon) için bir dengeleme güncellememiz var. Ayrıca şu kahramanlar da dengeleme güncellemelerinden geçecek: Millicent Manastorm, Patchwerk, A.F. Kay, The Rat King, Professor Putricide, Lich Baz’hial ve The Great Akazamzarak.

Detaylı İstatistikler – Detaylı İstatistikler özelliği 10 ya da daha fazla Descent of Dragons kart paketine sahip oyuncular tarafından kullanılabilir durumda. Bu özelliği Savaş Meydanları lobi alanından “More” seçeneğine tıklayarak kullanabilirsiniz.

Tyrande ve Sylvanas Kahramanları Şimdi Sizlerle!

Hearthstone’un oyun içi dükkânı, gezinti ve erişilebilirlik açısından daha verimli olacak şekilde yeniden tasarlandı. 10 Aralık’tan itibaren girebileceğiniz yeni dükkânda sadece sınırlı bir süreliğine yer alacak Sylvanas Windrunner kahramanını ve kart sırtını bulabilirsiniz.

Ayrıca Priest oyuncularının çok uzun zamandır beklediği Tyrande Whisperwind Priest kahramanı ve kart sırtı da ücretsiz olarak oyun içi dükkânda sizlerle!

Güncelleme – Yankı (Echo) Mekaniği

Yankı etkisine sahip kartların kopyalarının bedeli bundan böyle (1)’den daha az olamayacak. 19 Aralık’a kadar aşağıdaki kartların tam Sihir Tozu bedelini geri alabilirsiniz:

Daha detaylı bilgi için blog yazımızı inceleyebilirsiniz: https://playhearthstone.com/en-us/blog/23239986/hearthstone-update-december-5-descent-of-dragons

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

İlginizi Çekebilir

Prometeon’Dan Ağır Vasıtalar İçin Önemli Hatırlatma…

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon, ağır vasıta sürücülerini kış koşullarında yaşanması muhtemel durumlar için uyararak, kış lastiği kullanmaları konusunda önemli tavsiyelerde bulundu.


Teksüt Ara Tatilde Süte Ve Spora Ara Vermeyin!

20 Ocak 2020


Yeni Mevsim Twıst Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu’Yla Kanatlanmaya Hazır!

YENİ MEVSİM TWIST PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU’YLA KANATLANMAYA HAZIR!


Qnb Finansbank 1.250Tl’Ye Varan Emekli Promosyonu Sunuyor

QNB Finansbank, emekli maaşını üç yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 1.250 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sunuyor. Banka ayrıca emekli tanıdıklarının maaşını QNB Finansbank’a yönlendiren müşterilere, yönlendikleri emekli başına 125 TL olmak üzere toplamda 1.250 TL nakit kazanma fırsatı sunuyor. Bu iki kampanya sayesinde bir emekli müşteri toplamda 2.500TL’ye kadar nakit kazanma fırsatı yakalayabilecek.


18. Evlilik Dünyası Fuarı, 31 Bin 500 Ziyaretçi İle Buluştu

‘2020 Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı’,


Etiketler: yeni, Descent, Dragons, Hearthstone, Galakrond

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.