13 Haziran 2019 Perşembe 16:01

GÜNDEM

Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı

Hem Türkiye’den hem de Kanada’dan

  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

mezun olma fırsatı

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerine çift diploma ve çift yabancı dil ile yurt dışında mezun olma fırsatı sunuyor.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerine eğitimlerine çift diploma ve çift yabancı dil ile yurt dışında devam etme ve mezun olma fırsatı sunuyor. Canada Schools’un öğrencilerine hem Türkiye’den hem de Kanada’dan mezun olma imkan tanıyan “Çift Diploma” programı kapsamında, Kanada Okulları’na kaydı yapılan bir öğrencinin dosyası, hem Kanada hem de Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı’nda oluşturuluyor. Bu sayede öğrenci eğitiminin herhangi bir aşamasında öğrenimini Kanada’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde, en iyi seviyedeki okullara geçiş yaparak sürdürebiliyor.

Öğrenci, adaptasyon sorunu yaşamıyor

Öğrenciler sağlam bir akademik altyapıya sahip olmalarının yanında, çok iyi seviyede öğrendikleri İngilizce ve Fransızca dilleri ile bu okullarda adaptasyon sorunu yaşamıyorlar. Hem Türkiye’den hem de Kanada’dan mezun olmuş sayılan öğrenciler, Kanada Okulları’nda akademik anlamda tam donanımlı uluslararası bir eğitim alarak çift diploma ile mezun oluyorlar.

Çok kültürlü atmosferde eğitim ve pratik yapma fırsatı

Öğrencilerine, küçük yaşlardan itibaren çok kültürlü ve çok dilli bir atmosferde eğitim alma fırsatı sunan Kanada Okulları’ndaki tüm branş dersleri, İngilizce olarak işleniyor ve her sınıfta bir Kanadalı bir de Türk öğretmen bulunuyor. Öğrenciler, ders dışı zamanlarda da Kanadalı ve Türk öğretmenlerin oluşturduğu çok kültürlü atmosfer sayesinde İngilizce konuşma ve bolca pratik yapma şansı buluyor. Öğretmenler yıl boyunca Kanada’dan gelen uzmanlardan mentorluk alarak kendilerini geliştiriyorlar. Türk öğretmenlerin tamamı İngilizce biliyor ve mümkünse Yüksek Lisan mezunu olmaları tercih ediliyor. Yüksek Lisans mezunu olmayan öğretmenler için çeşitli üniversitelerle anlaşmalar yapılıyor ve öğretmenler bu konuda teşvik ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Sıcak Havalara Siemens’Ten Wi Fi Özellikli Çözüm

Siemens Ev Aletleri’nin Wi-Fi bağlantısı sayesinde uzaktan kontrol edilebilen A++ enerji sınıfı klimaları, mevsim ne olursa olsun kısa sürede evlerde istenilen iklimi yaratılmasına imkan verirken, evdeki havayı daima temiz tutuyor.


So Chıc…’Ten Twınkle Koleksiyonu

Özgün tarzıyla takı modasına yön veren So CHIC..., koruyucu olduğuna inanılan nazar boncuğuna yepyeni bir stil kazandırdı. Koleksiyon, şehirli kadınlara mistik ve zarif bir şıklık vadediyor.


Tiktok’Un Düzenlediği Kampanyası, 51 Buçuk Milyondan Fazla Görüntülendi

TikTok’un Real Madrid’i karşılamak için düzenlediği #HoşgeldinRealMadrid kampanyası, 51 buçuk milyondan fazla görüntülendi


Enkazdan Çıkan Rekortmen Ufuk Koçak İlk Kitabını Sualtında İmzaladı

Alışverişten çok daha fazlası bekleyenlerin İstanbul’daki tek adresi Emaar bünyesinde bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 17 Temmuz’da, Dünya Serbest Dalış¸ Rekortmeni Ufuk Koçak’ın imza gününe ev sahipliği yaptı. Koçak, Marmara Depremi enkazından dalış rekortmenliğine


Kadıköy’Ün İlk Uluslararası Festivali, Sinema Günleri İle Başlıyor

Kadıköy Belediyesi, Kadıköy’ün ilk uluslararası festivali “KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali”ni hayata geçiriyor. Festival, geniş yelpazedeki sanat etkinlerinin ve farklı disiplinlerin bir araya gelmesiyle Kadıköy’e yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.


Etiketler: Kanada, eğitim, mezun, İngilizce, fırsatı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.