13 Haziran 2019 Perşembe 16:01

GÜNDEM

Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı

Hem Türkiye’den hem de Kanada’dan

  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

mezun olma fırsatı

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerine çift diploma ve çift yabancı dil ile yurt dışında mezun olma fırsatı sunuyor.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerine eğitimlerine çift diploma ve çift yabancı dil ile yurt dışında devam etme ve mezun olma fırsatı sunuyor. Canada Schools’un öğrencilerine hem Türkiye’den hem de Kanada’dan mezun olma imkan tanıyan “Çift Diploma” programı kapsamında, Kanada Okulları’na kaydı yapılan bir öğrencinin dosyası, hem Kanada hem de Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı’nda oluşturuluyor. Bu sayede öğrenci eğitiminin herhangi bir aşamasında öğrenimini Kanada’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde, en iyi seviyedeki okullara geçiş yaparak sürdürebiliyor.

Öğrenci, adaptasyon sorunu yaşamıyor

Öğrenciler sağlam bir akademik altyapıya sahip olmalarının yanında, çok iyi seviyede öğrendikleri İngilizce ve Fransızca dilleri ile bu okullarda adaptasyon sorunu yaşamıyorlar. Hem Türkiye’den hem de Kanada’dan mezun olmuş sayılan öğrenciler, Kanada Okulları’nda akademik anlamda tam donanımlı uluslararası bir eğitim alarak çift diploma ile mezun oluyorlar.

Çok kültürlü atmosferde eğitim ve pratik yapma fırsatı

Öğrencilerine, küçük yaşlardan itibaren çok kültürlü ve çok dilli bir atmosferde eğitim alma fırsatı sunan Kanada Okulları’ndaki tüm branş dersleri, İngilizce olarak işleniyor ve her sınıfta bir Kanadalı bir de Türk öğretmen bulunuyor. Öğrenciler, ders dışı zamanlarda da Kanadalı ve Türk öğretmenlerin oluşturduğu çok kültürlü atmosfer sayesinde İngilizce konuşma ve bolca pratik yapma şansı buluyor. Öğretmenler yıl boyunca Kanada’dan gelen uzmanlardan mentorluk alarak kendilerini geliştiriyorlar. Türk öğretmenlerin tamamı İngilizce biliyor ve mümkünse Yüksek Lisan mezunu olmaları tercih ediliyor. Yüksek Lisans mezunu olmayan öğretmenler için çeşitli üniversitelerle anlaşmalar yapılıyor ve öğretmenler bu konuda teşvik ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Netflix İmzalı Kraliyet Dizisi The Crown’Un 3. Sezon Resmi Fragmanı Paylaşıldı

The Crown’un 3. sezonu Kraliçe Elizabeth (Olivia Colman) ve ailesinin Britanya’nın hızlı değişimi karşısında verdiği mücadeleyi konu alıyor. Soğuk savaş paranoyası, ihtişam ve uzay çağının başlangıcı; 1960’ların çoşkusu ve 1970’lerin bitmek bilmeyen karmaşası…Elizabeth ve Kraliyet ailesi; daha özgür ve daha çalkantılı olan bu yeni dünyaya adapte olmak zorundadır. Peter Morgan tarafından kaleme alınan The Crown’da bu sezon Prenses Margaret’i Helena Bonham Carter, Edinburgh Dükü’nü Tobias Edinburgh Menzies, Prens Charles’ı Josh O'Connor, Prenses Anne’i Erin Doherty, Lord Snowdon’u Ben Daniels, Başbakan Harold Wilson’u Jason Watkins ve Lord Mountbatten’i Charles Dance canlandırıyor.


Sektörün En Ağır Fuarı Bursa’Da Başlıyor

Sektörün En Ağır Fuarı Bursa’da Başlıyor


Tavuk Dünyası’Ndan İzmir’E 12. Restoran Yatırımı

Yeni şubesini Hilltown AVM’ye açan


Spor Ve Teknoloji Alanında Dünyada Bir İlk Boğaziçi Üniversitesi Ve Galatasaray Spor Kulübü Teknopark Kuruyor

21 Ekim 2019


İdrar Kaçıranlar Doktora Gitmeyi 3 Yıl Bekliyor

Türkiye’de kadınların en büyük problemlerinden bir tanesi idrar kaçırma. Bu konuda şehir şehir gezen ve ilk olarak İstanbul’da buluşan Hayatı Kaçırmayanlar Kulübü Ankara’da da büyük bir ilgiyle karşılandı. Canped'in ana sponsorluğunda Keçiören Belediyesi'nin ev sahipliğinde Nergis Kumbasar'ın sunumu ve Kontinans Derneği'nin bilimsel öncülüğünde düzenlenen seminerde Prof. Dr. Tufan Tarcan, idrar kaçırma sorunu yaşayanların şikayetlerinin başlamasıyla doktora gitmesi arasında 3 yıl geçtiğine vurgu yaptı.


Etiketler: Kanada, eğitim, mezun, İngilizce, fırsatı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.