13 Haziran 2019 Perşembe 16:01

GÜNDEM

Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı

Hem Türkiye’den hem de Kanada’dan

  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
  Hem Türkiye'den Hem De Kanada'dan Mezun Olma Fırsatı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

mezun olma fırsatı

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerine çift diploma ve çift yabancı dil ile yurt dışında mezun olma fırsatı sunuyor.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerine eğitimlerine çift diploma ve çift yabancı dil ile yurt dışında devam etme ve mezun olma fırsatı sunuyor. Canada Schools’un öğrencilerine hem Türkiye’den hem de Kanada’dan mezun olma imkan tanıyan “Çift Diploma” programı kapsamında, Kanada Okulları’na kaydı yapılan bir öğrencinin dosyası, hem Kanada hem de Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı’nda oluşturuluyor. Bu sayede öğrenci eğitiminin herhangi bir aşamasında öğrenimini Kanada’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde, en iyi seviyedeki okullara geçiş yaparak sürdürebiliyor.

Öğrenci, adaptasyon sorunu yaşamıyor

Öğrenciler sağlam bir akademik altyapıya sahip olmalarının yanında, çok iyi seviyede öğrendikleri İngilizce ve Fransızca dilleri ile bu okullarda adaptasyon sorunu yaşamıyorlar. Hem Türkiye’den hem de Kanada’dan mezun olmuş sayılan öğrenciler, Kanada Okulları’nda akademik anlamda tam donanımlı uluslararası bir eğitim alarak çift diploma ile mezun oluyorlar.

Çok kültürlü atmosferde eğitim ve pratik yapma fırsatı

Öğrencilerine, küçük yaşlardan itibaren çok kültürlü ve çok dilli bir atmosferde eğitim alma fırsatı sunan Kanada Okulları’ndaki tüm branş dersleri, İngilizce olarak işleniyor ve her sınıfta bir Kanadalı bir de Türk öğretmen bulunuyor. Öğrenciler, ders dışı zamanlarda da Kanadalı ve Türk öğretmenlerin oluşturduğu çok kültürlü atmosfer sayesinde İngilizce konuşma ve bolca pratik yapma şansı buluyor. Öğretmenler yıl boyunca Kanada’dan gelen uzmanlardan mentorluk alarak kendilerini geliştiriyorlar. Türk öğretmenlerin tamamı İngilizce biliyor ve mümkünse Yüksek Lisan mezunu olmaları tercih ediliyor. Yüksek Lisans mezunu olmayan öğretmenler için çeşitli üniversitelerle anlaşmalar yapılıyor ve öğretmenler bu konuda teşvik ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Pompa Sektöründe Sürdürülebilir Olmanın Yolu “Tasarruflu Ürünler Üretmek”Ten Geçiyor!

Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında açıklamalarda bulunan Masdaf Genel Müdürü Vahdettin YIRTMAÇ, “Pompa sektöründe ve benzer sistemler üreten sektörlerin tamamında sürdürülebilir olmanın yolu “tasarruflu ürünler üretmek”ten geçiyor. Çünkü dünyada toplam elektrik enerjisinin %20 ‘si, endüstriyel elektrik enerjisinin ise ortalama %30’u pompalar tarafından tüketiliyor. Masdaf olarak geliştirdiğimiz “inovatif pompa teknolojileri” ile iş ortaklarımızın işletmelerinde tükettikleri enerjiden %30’a varan oranlarda tasarruf etmelerini sağlıyoruz.” dedi.


Bts World’De Kore Yeni Yılı “Seollal” Kutlaması Başlıyor

BTS WORLD’ün yeni güncellemesi 16 Ocak’ta geliyor


Isıtmada 8 Ülkenin Pazar Lideri Demirdöküm Oldu

Küresel pazardaki iddiasını artırıyor


Minikler Yarıyılda Maceraya Doyacak

Sanattan spora, sağlıktan eğlenceye, gastronomiden modaya kadar sayısız mağaza ve etkinlikle hizmet veren İstMarina AVM, çocukları birbirinden keyifli aktivitelerle buluşturmaya devam ediyor.18-25 Ocak tarihleri boyunca gerçekleşecek olan Slime Fest, renkli atölyeler ile macera dolu bir deneyim yaşatacak.


İtalyan Kemancı Anna Tifu, Tekfen Filarmoni’Yle Şubat Ayında Türkiye’De

Tekfen Filarmoni; 2020 yılında vereceği ilk konserlerde neslinin önde gelen kemancılarından ve aynı zamanda pek çok uluslararası ödülün sahibi İtalyan kemancı Anna Tifu’yu ağırlayacak. Şef Aziz Shokhakimov yönetimindeki konserler; 25, 26, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde Bursa, Eskişehir, Ankara ve İstanbul’da gerçekleşecek.


Etiketler: Kanada, eğitim, mezun, İngilizce, fırsatı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.