9 Eylül 2019 Pazartesi 10:25

GÜNDEM

Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın

Cildimiz ve saçımız mevsim geçişlerinde güçten düşer. Özellikle de sonbahar aylarında... Yazdan kalma solmuş ve kırılmış saçlar yeni hava koşullarının etkisiyle yapraklar gibi dökülmeye başlarken ciltte de kuruma meydana gelir. İşte bu yüzden saçı bilinçli bir bakımla güçlendirmek, cildi ise nemli tutmak, canlı ve taze bir görünüm kazanmamıza yardımcı olur. Herbalife Nutrition Herbal Aloe Bakım Serisi ürünleri, zengin içeriği ile güz bakımı için en büyük destekçiniz…

Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
Herbal Aloe Bakım Serisi İle Sonbahara Hazırlanın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sonbahar geldi… İklimin etkisiyle cildimiz kuruyor ve saçlarımız da yapraklar gibi dökülüyor. Bu dönemde saç ve cilt sorunlarına en iyi çözüm, düzenli bakım, temizlik ve beslenmeden geçiyor. Herbalife Nutrition'ın güçlendirici şampuan ve saç kremi, el ve vücut şampuanı, losyon, sabun ve rahatlatıcı jelden oluşan Herbal Aloe Bakım Serisi bu sonbaharda vazgeçilmeziniz olacak. İçeriğinde sülfat ve paraben bulunmayan seri, herkesin rahatça kullanabildiği bir günlük bakım grubu...

Saçlarınızı güçlendirin

Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan’ın içerdiği mikro proteinler saçı güçlendirir ve sadece tek kullanımda bile saçın daha ipeksi ve pürüzsüz olmasını sağlar üstelik renk koruyucu formüle sahiptir.

Saç tellerini güçlendiren mikroprotein içerikli, Herbal Aloe Saç Kremi ise tek kullanışta saçlarınızı daha yumuşak ve ipeksi hale getirir. Herbal Aloe Saç Kremi'nin etkisini görebilmek için saça masaj yaparak uygulayın ve 3 dakika saçınızda tutun.

Cildiniz kurumasın

Herbal Aloe El ve Vücut Şampuanı cildinizi nazikçe temizlerken nemli bir görünüm kazanmasına da yardımcı oluyor. Serinin El ve Vücut Losyonu, cildinizin nemlenmesini sağlar ve cilt kuruluğunu giderir.

Tertemiz bir cilde kavuşun

Aloe Vera, zeytinyağı, A, C ve E vitaminleri içeren Herbal Aloe El ve Vücut Sabunu ile tertemiz bir cilde kavuşun. Cildi nazikçe temizleyen yapısı ile sonbahara yeni bir başlangıç yapın.

Cildinizi rahatlatın

Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel ile cildinizi nemlendirin ve pürüzsüzleştirin. Herbal aloe Rahatlatıcı Jel, kurumuş cildin rahatlamasına yardımcı olur.

Herbal Aloe Bakım Serisi Fiyatları

Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan 48

Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi 47

Herbal Aloe El ve Vücut Şampanı 48

Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu 47

Herbal Aloe El ve Vücut Sabunu 32

Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel 47

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir. Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser. Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir. Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Clariant’In ‘İş Birliği Senfonisi’ Konseptli Sürdürülebilir Çözümleri Plast Eurasia 2019’Da

Clariant’ın ‘İş Birliği Senfonisi’ konseptli sürdürülebilir çözümleri Plast Eurasia 2019’da


Başkan İmamoğlu, Eminönü Alibeyköy Tramvayı’Nı İnceleyecek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapımı hızla süren Eminönü-Alibeyköy Tramvay Hattı’nda saha gezisi yapacak ve basın mensuplarına çalışmalar hakkında bilgi verecek.


İtalya’Ya Kısa Bir Yolculuk; “Napoliten Konserleri”

İtalya’ya Kısa bir Yolculuk;


Anadolu Sigorta, İtü Çekirdek Girişimcilerine Desteğini Big Bang Sahnesinde Sürdürdü

Anadolu Sigorta’nın paydaşları arasında olduğu, Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi ‘Big Bang Start-up Challenge’’da bu yıl da, en yenilikçi iş fikirleri yarışırken, finale yükselmeye hak kazanan girişimler, fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ve ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte toplam 52 milyon TL’lik ödül, nakit ve yatırım kazandı.


Bacak Damar Tıkanıklıklarında Öncelik İlaç Tedavisinde

En sık, yürürken gelen anı ağrıyla belirti veren bacak damar tıkanıkları, ilk etapta ilaç tedavisiyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Eğer sorun tıbbı tedavi ve yaşam şekli değişikliği ile geçmezse, bu kez balon, stent ve cerrahi gibi yaklaşımlar devreye giriyor.


Etiketler: Herbalife, Herbal, Aloe, Nutrition, Vücut

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.