16 Ocak 2019 Çarşamba 11:09

GÜNDEM

Herbalıfe Formül 1 Shake İle Her Mevsim Formda Kalın

HERBALIFE FORMÜL 1 SHAKE İLE HER MEVSİM FORMDA KALIN

Herbalıfe Formül 1 Shake İle Her Mevsim Formda Kalın
Herbalıfe Formül 1 Shake İle Her Mevsim Formda Kalın
Herbalıfe Formül 1 Shake İle Her Mevsim Formda Kalın
Herbalıfe Formül 1 Shake İle Her Mevsim Formda Kalın
Herbalıfe Formül 1 Shake İle Her Mevsim Formda Kalın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karışımlarıyla isterseniz kilonuzu koruyun isterseniz de ideal kilonuza kolaylıkla kavuşun! Fındık, Vanilya ve Çikolata aroma seçenekleri sunan Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karışımlarıyla fit olmak şimdi her zamankinden daha kolay…

Günlük koşturmaca ve iş hayatının yoğunluğu, bizleri kısa zamanda tüketilen, sağlıksız yiyeceklere yönlendirebiliyor. Bu koşuşturma içerisinde en iyi ihtimalle uzun süre aç kalıp sonraki öğünde yüksek kaloriler alıyoruz. Bu sağlıksız döngü ile kilo artışı ve ideal kilomuzu koruyamamak kaçınılmaz bir hal alıyor. Herbalife Formül 1 Besleyici Shake, günlük olarak alınması önerilen protein ile vitamin ve mineral gibi temel besinlerin bileşiminden oluşan içeriği ile pratik ve lezzetli bir öğün alternatifi sunuyor.

Vitamin ve mineraller bakımından zengin shake

Formülünde B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan Herbalife Formül 1 Shake karışımları, toplam 22 vitamin ve mineral içeriyor.

Formül 1 öğün yerine geçen shake’ler; dengeli bir karbonhidrat, protein, yağ ve lif içeriğine sahip olmalarının yanı sıra, düşük enerjili beslenme düzenlerinde gün içinde bir veya iki öğün yerine geçebiliyor. Bu sayede kalori alımının kontrol altında tutulmasını sağlamak üzere geliştirilen shake’ler, tek kullanımlık paket seçenekleri sayesinde istenilen her yerde pratik bir şekilde hazırlanıp tüketilebiliyor.

İstediğin shake lezzetini yudumla

Vanilya, fındık ve çikolata aromalı olmak üzere üç farklı lezzet seçeneği sunan Herbalife Besleyici Shake’leri hazırlamak için 250 ml yarım yağlı süte iki çorba kaşığı (26 g) toz Formül 1 karıştırmak yeterli.

Her bir kutusu 21 porsiyon içeren Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı’nın önerilen satış fiyatı: 115 TL

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir.

Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser.

Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır.

Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir.

Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir.

Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Ng Hotels’De Unutulmaz Yılbaşı

Yılbaşına özel programlarıyla her yıl misafirlerinin keyif dolu vakit geçirmesini sağlayan NG Hotels, NG Sapanca’da Muazzez Ersoy ve NG Afyon’da Bülent Serttaş ile muhteşem bir yılbaşı gecesine imza atacak.


Narcos'un Yayın Tarihi Belli Oldu, 7 Ocak

10 Aralık 2019


Saturday Night Fever 8 Özel Performansla Nisan’Da Zorlu Psm’De

Zorlu PSM’den Broadway müzikali müjdesi!


İbb İsttelkom'da Kadın Yönetici Sayısı Artıyor

İSTTELKOM'DA KADIN YÖNETİCİ SAYISI ARTIYOR


Hearthstone’Un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons’Da Kadim Bir Ejderha Olmaya Hazır Mısınız

-


Etiketler: Herbalife, Nutrition, Formül, Shake, Besleyici

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.