27 Haziran 2019 Perşembe 10:10

GÜNDEM

Herbalıfe Nutrıtıon Herbal Aloe Konsantre İçecek İle Yazın Su Tüketiminizi Artırın

Günde 2 litre su içmekte zorlanıyor musunuz?

Herbalıfe Nutrıtıon Herbal Aloe Konsantre İçecek İle Yazın Su Tüketiminizi Artırın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sıcaklarla birlikte vücudun artan sıvı ihtiyacını karşılamak için bol su içmek şart. Peki ya su tüketmekte zorlanıyorsanız? Herbalife Nutrition, su ile arası iyi olmayanlara Herbal Aloe Konsantre İçecek ile çözüm sunuyor. Herbal Aloe Konsantre İçecek, vücudun günlük ihtiyacı kadar suyu tüketmekte zorlananlar için, ferahlatıcı narenciye aroması ile suya farklı bir lezzet katıyor.

Su yaşamak için oksijenden sonra en gereksinim duyduğumuz madde... Yetişkin bir insan vücudunun yaklaşık yüzde 60’ı sudan oluşuyor. Vücudumuz haftalarca besinsiz kalabilirken, susuzluğa ancak birkaç gün dayanabiliyor. Özellikle yaz aylarında hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte vücudumuz terleyerek sıvı kaybediyor. Ayrıca fiziksel aktiviteyle beraber, proteinli ve tuzlu besinler tükettiğimizde kaybettiğimiz sıvı miktarı daha da artıyor. O nedenle yılın bu döneminde yeterli miktarda su tüketimi büyük önem taşıyor.

Sıcak havalarda vücut ağırlığına bağlı olarak günde ortalama 2-3 litre su tüketmek gerekiyor. Su tüketmekte zorlananlar için bu miktarlardaki bir hedefi tutturabilmek oldukça zor. Herbal Aloe Konsantre İçecek, günlük koşturma içinde yeterli miktarda su içemeyenler veya suyun tadını sevmeyenler için lezzetli bir alternatif sunuyor. Herbal Aloe Konsantre İçecek, Aloe Vera yaprağından elde edilen ferahlatıcı narenciye aroması ile suyunuza lezzet katıyor.

Suyunuz artık daha lezzetli

Bir bardak suya yalnızca birkaç damla Herbal Aloe Konsantre İçecek ekleyerek suyunuzu daha lezzetli ve ferah hale getirebilirsiniz. Ayrıca çantanıza atıp her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün olan Herbal Aloe Konsantre İçecek’i, günün her saatinde ve her yerde rahatça tüketilebilirsiniz.

Herbal Aloe Konsantre İçecek'in (473ml) tavsiye edilen satış fiyatı 110 TL.

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir. Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser. Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir. Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Crr’De Kazakistan’In Bağımsızlığına Özel Sanat Gösterisi

Kazakistan’ın bağımsızlığının 28. yılı; Kazakistan Büyükelçiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve TÜRKSOY Vakfı tarafından 16 Aralık akşamı Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda gerçekleşecek etkinlikle kutlanacak.


Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Etiketler: Herbalife, Nutrition, Aloe, için, Herbal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.