6 Mayıs 2019 Pazartesi 10:55

GÜNDEM

Herbalife24 Serisi İle Spor Performansınız Hiç Düşmesin

Herbalife Nutrition’ın, hayatında spor olan herkes için geliştirdiği Herbalife24 (H24) sporcu beslenmesi ürünleri; egzersiz öncesinde, sırasında ve sonrasında tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılıyor. H24 serisi, Formül 1 Sport, Prolong ,Rebuild Endurance, Rebuild Strength ve CR7 Drive olmak üzere 5 farklı sporcu beslenmesi ürünü ile sporda tam beslenme desteği sağlıyor.

Herbalife24 Serisi İle Spor Performansınız Hiç Düşmesin
Herbalife24 Serisi İle Spor Performansınız Hiç Düşmesin
Herbalife24 Serisi İle Spor Performansınız Hiç Düşmesin
Herbalife24 Serisi İle Spor Performansınız Hiç Düşmesin
Herbalife24 Serisi İle Spor Performansınız Hiç Düşmesin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Aktif spor yapan kişilerin kendilerini daha enerjik hissedebilmeleri, daha yüksek performans gösterebilmeleri için özel beslenme desteklerine ihtiyacı bulunuyor. Herbalife Nutrition’ın düzenli egzersiz yapan, vücut geliştiren, spor salonuna giden ya da profesyonel spor yapan herkes için geliştirdiği H24 serisi sporcu beslenmesi ürünleri, gerekli karbonhidrat, protein, elekrolit ihtiyaçlarını karşılıyor. H24 serisi doğal bileşenlerden oluşması nedeniyle toksik kimyasallar içermiyor. İçeriğinde yapay renklendirici ve tatlandırıcı da bulunmayan H24, uluslararası gıda otoriteleri tarafından onaylanmış besin maddelerinden oluşuyor.

Protein dengesini Formül 1 Sport ile koruyun

Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak için formüle edilen Formül 1 Sport, 18 gram süt proteini içeriyor. Kullanımı oldukta pratik olan, vanilya aromalı Formül 1 Sport’un içeriğinde C, E vitaminleri, demir ve kalsiyum bulunuyor. Bir kutusunda 20 porsiyon bulunan Formül 1 Sport’un bir porsiyonu ise 219 kalori içeriyor. Ürünün önerilen satış fiyatı: 139 TL.

Karbonhidrat, sıvı ve elektrolitleri Prolong ile geri alın

Sporda kaybedilen karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konması için geliştirilen Prolong spor içeceği tozu, yüksek C ve B vitaminleri, 7 gram peynir altı suyu proteini, 20,86 mmol/L elektrolit içeriyor. Karbonhidrat ile zenginleştirilen Prolong, limonlu tadı ile egzersiz sırasında da rahatlıkla tüketilebiliyor. Bir kutusunda 15 porsiyon bulunan Prolong’un 1 porsiyonu 225 kalori içeriyor. Ürünün önerilen satış fiyatı: 164 TL.

Spor sonrası kullanım için zengin protein takviyesi Rebuilt Strenght

Anaerobik egzersiz sonrasında kullanım için proteince zenginleştirilmiş spor gıdası, H24 Rebuild Strength, demir kaynağıdır. 1 porsiyonunda 190 kalori bulunan ürün çikolata aroması ile farklı bir lezzet de sunuyor. Ürünün önerilen satış fiyatı: 226 TL.

Spor sonrası azalan karbonhidrat ve elektrolitleri Rebuild Endurance ile yerine koyun

Aerobik egzersiz sonrasında vücutta eksilen karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilen Rebuild Endurance, her porsiyonda 36 gram özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10 gram yüksek kaliteli süt proteini içeriyor. C, E, B1 ve B2 vitaminleri ile demir açısından zengin olan ürün, renklendirici ve tatlandırıcı içermiyor. 4 kaşık tozun 500 ml su ile karıştırılmasıyla elde edilen izotonik sporcu içeceği, vanilya aromasıyla lezzet sunuyor. Ürünün önerilen satış fiyatı: 196 TL.

Profesyonel sporcular için Ronaldo’nun tercihi: CR7 Drive

HerbalifeNutrition ’ın dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun performansını geliştirmek amacıyla yıldız futbolcuyla geliştirdiği CR7 Drive, profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılıyor. Futbol, sabit bisiklet, koşu ya da kalp ritmini önemli ölçüde artıran diğer sporlar ve dayanıklılık gerektiren birçok aktivite için uygun bir sporcu içeceği olarak üretilen yeni CR7 Drive, karbonhidat ve elektrolit içeriyor. 2 ölçü kaşığı (27 g) ürünün 500 ml su ile karıştırılmasıyla elde edilen bu spor içeceği, uzun süreli dayanıklılık egzersizlerinde performansın korunmasına katkı sağlıyor ve fiziksel egzersiz sırasında su emilimini artırıyor. Ürünün önerilen satış fiyatı: 66 TL.

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser.

Herbalife Nutrition'ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Ayrıca, Herbalife Nutrition tüm dünyada 190'dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenmektedir. Herbalife Nutrition'ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası'nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2017 yılında yaklaşık 4,4 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Daha fazla bilgi için Herbalife.com veya Herbalife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti. Herbalife Nutrition ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Şirket, Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ve merkezi Belçika Brüksel’de bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği IADSA’nın Türkiye Temsilcisi’dir. Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Eset Eset, Samanlıktaki İğneyi Teknolojiyle Buluyor

Siber Güvenlik Kuruluşu ESET, antivirüs endüstrisinde bir ilke imza atmış ve iki yıl önce bilgisayarların önyükleme kodlarını barındıran UEFI bölümünü taramaya başlamıştı. ESET Güvenlik Uzmanları, milyonlarca kodu içeren bu bölümdeki zararlı yazılımları ayıklayabilmek için makine öğrenimi yoluyla yeni tespit modelleri geliştiriyor.


Bu Belirtiler Romatizmal Hastalık Habercisi Olabilir!

“Artrit yani bilinen adıyla iltihaplı eklem romatizması; ortalama olarak her 4 kişiden 1'inde var olan, en yaygın sakatlık nedenidir. Klinik saha çalışmalarına göre artrit; bireyler arasında hem işyerinde sakatlığın, hem de kronik ağrının önde gelen bir sebeplerindendir” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Barış Gündoğdu, açıkladı.


Nba Heyecanı 23 Ekim’De Başlıyor

NBA 2019/20 SEZONU S SPORT VE SPORT PLUS’TA İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR


Bu Önerilerle Aracınız Güvende.

Bu önerilerle aracınız güvende!


Anadolu Ateşi Dans Okulu Trump Avm’De Açıldı

Genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı, Türkiye’nin neredeyse her yöresinden derlenmiş yüzlerce halk dansı ve müziğini içinde barındıran özgün bir proje olan Anadolu Ateşi, her yaş grubundan geniş kitleleri müzik ve dans ile buluşturmaya devam ediyor. Bunun için dans okulları açan Anadolu Ateşi yeni şubesini Trump AVM’de açtı.


Etiketler: Herbalife, Nutrition, için, spor, içeriyor

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.