27 Ekim 2019 Pazar 09:02

GÜNDEM

Herkese Kitap Vakfı Sevdiklerime Kitap Okuyorum

Türkiye’de kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve ihtiyaç sahiplerine kitap iletmek için çalışmalar yapan Herkese Kitap Vakfı şimdi de çocukların annelerine kitap okuması için yeni bir kampanya başlatıyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Çocuklar söyleneni değil gördüğünü yapar” diyen Herkese Kitap Vakfı Kurucu Genel Başkanı Bülent Şenver, “Çocuklara kitap okuma sevgisini evdeki büyükleri aşılar. Annesinin kitap okuduğunu ve kitap okuyarak mutlu olduğunu gören çocuğun okumayı sevme olasılığı yüksektir. Maalesef birçok annenin düzenli kitap okuma alışkanlığı yok. Durum böyle olunca biz de çocuklar annelerine kitap okusun istedik. Çocuklar annelerine kitap okusun diye “Anneme Kitap Okuyorum” kampanyasını başlatıyoruz.

İstanbul Kemerburgaz Macera Parkında, 31 Ekim 2019 Perşembe günü saat 11:00-14.00 arası Liv Hastanesi, Lions, Leo, Rotary, Kadınlar Platformu, Tokat Vakfı ve UKDD Uluslararası Kadınlar Dayanışma Derneği anneleri ve çocuklarının katılımı ile başlayacak “Anneme Kitap Okuyorum” kampanyasında çocuklar annelerine kitap okuyacaklar.

İlginizi Çekebilir

Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


56 Ülkeden 1200 Katılımcı Yatırım İçin İstanbul’Da Buluştu

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin ev sahipliğinde, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğiyle düzenlenen “İslam İşbirliği Teşkilatı Üst Düzey Kamu ve Özel Sektör Yatırım Konferansı” resmi açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ile gerçekleşti.


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


İbb’Den Bm’Nin Aktivizm Kampanyasına Destek

8 ARALIK 2019


Ankara Zülfü Livaneli’Ye Koştu

ANKARA ZÜLFÜ LİVANELİ’YE KOŞTU


Etiketler: kitap, Kitap, annelerine, Çocuklar, Vakfı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.