23 Mayıs 2019 Perşembe 12:19

GÜNDEM

Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar

Türkiye’nin lider bebek mama markası Hero Baby, organik kavanoz serisi ile gelecek nesillere küçük yaşlardan itibaren sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyor. Türkiye’de organik tarım ile yetiştirilen meyve sebzelerle üretilen organik kavanoz mamaları, bebekleri için ek gıda dönemine geçiş yapan ailelere sağlıklı ve besleyici alternatifler sunuyor.

Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her geçen gün büyüyen organik kavanoz mama serisiyle Hero Baby, ek gıdaya geçen bebeklere sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Organik tarım ile Türk çiftçiler tarafından yetiştirilen sebze ve meyvelerle hazırlanan Hero Baby organik kavanoz mamaları, hiçbir şekilde koruyucu, renklendirici ve ilave şeker* içermiyor. Vakumlama yöntemi ile mamanın havayla teması önlenerek kapatılan kavanozlar, kapağı açılana kadar tazeliğini koruyor.

Kötü beslenme alışkanlıkları sonucunda, obezite ve diyabet gibi hastalıkların ilerleyen yaşlarda görülme riski artabilir. Bu durumun önüne geçmek için bebeklere ve çocuklara mümkün olduğu kadar erken yaşlardan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırılması gerektiğini belirten Hero Baby Pazarlama Müdürü Şirin Işık, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Beslenme alışkanlığı, çok küçük yaşlarda temeli atılan bir konu. Bu konuda ailelerin üzerine büyük görev düşüyor. Aslında tıpkı diğer öğrenilen özellikler gibi, beslenme tercihleri de ilk olarak aileden doğru şekillenmeye başlıyor. Bu noktada ek gıdaya geçiş dönemi, çocuğun ilerleyen yaşları için de büyük önem taşıyor. Çok erken yaşlarda kötü gıdalar ile tanışabilen çocuklar, hayatlarının ilerleyen dönemlerinde de benzer gıdalara yatkın olabiliyorlar. İşte tam olarak bu durumun önüne geçmek için, ailelere gönül rahatlığıyla çocuklarına yedirebilecekleri Hero Baby Organik Kavanoz mamalarını sunuyoruz. Ürünlerimizde kullanılan püreler, tarım ilacı kalıntısına karşı yüzlerce analiz sonucunda ‘temiz’ olduğu kanıtlanan meyve ve sebzeler ile üretiliyor.”

Hero Baby,Türkiye genelinde 140’tan fazla bahçe ile çalışıyor ve bahçe seçiminde endüstriyel bölgelerden, yollardan ve şehir merkezlerinden uzak lokasyonları seçiyor. Bu kapsamda, her yıl 200’den fazla aile çiftçisine özel tarım teknikleri eğitimi veriliken; bahçelerde arılı tarım teşvik ediliyor. Mamaların üretimi ise, Hero Baby’nin Ankara’da bulunan iki adet fabrikasında gerçekleşiyor.

Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları serisinde 8 ürün bulunuyor; Organik Karışık Meyveli, Organik Kayısılı Muzlu, Organik Muzlu Armutlu Yulaflı, Organik Elmalı Şeftalili, Organik Erikli, Organik Elmalı, Organik Şeker İlavesiz Sütlaç ve Organik Kayısılı.

*Türk Gıda Kodeksi gereğince koruyucu ve renklendirici içermez. Doğal olarak şeker içerir.

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero , 1886 yılında İsviçre’de kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 132 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

İlginizi Çekebilir

Gensed Başkanı Halil Demirdağ, Türkiye’Nin Güneş Enerjisi Potansiyeline Dikkat Çekti Basın Açıklaması

GENSED BAŞKANI HALİL DEMİRDAĞ, TÜRKİYE’NİN GÜNEŞ ENERJİSİ POTANSİYELİNE DİKKAT ÇEKTİ


Anne Marie İkinci Kez Regnum Carya Sahnesinde!

James Arthur, Jason Derulo ve yılın konseri Jennifer Lopez performansından sonra bu yıl ki Regnum Live in Concert Serisi’nin son sahne performansında Anne Marie yer alıyor. Eğlenceli şarkıları, sempatik tavırları ve doğallığıyla geçtiğimiz yıl, Regnum Carya sahnesinde dinleyen herkesi büyüleyen 27 yaşındaki İngiliz söz yazarı ve şarkıcı Anne Marie, Regnum Carya’nın bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Live in Concert Serisi’ kapsamında Antalya’da ikinci kez hayranlarıyla buluşacak.


Global Yatırım Holding 2019 İlk Yarı Sonuçları

GYH Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman: Sağlam temellere sahibiz


Çekirdeksiz Kuru Üzüm İhracatı 500 Milyon Doları Aştı

Şehzadeler şehri Manisa’nın ovalarında yetişen, Osmanlı sultanlarının sofralarının baş tacı olan ve ismini Osmanlı padişahlarından alan Sultani çekirdeksiz kuru üzümde, 2018/19 ihraç sezonunun bitmesine sayılı günler kala ihracat rakamı 500 milyon doları aştı.


Columbıa Gömlekleri İle Sahilde Ve Şehirde Maksimum Ferahlık

Balıkların solungaçlarından ilham alan havalandırma kanalları sayesinde sıcak havada daima ferahlık sağlayan Tamiami kadın gömleği üstün Columbia teknolojilerinden Omni Shade ve Omni Wick ile 40 SPF güneş koruması ve yüksek nem kontrolü sunuyor.


Etiketler: Hero, Organik, Baby, mamaları, kavanoz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.