23 Mayıs 2019 Perşembe 12:19

GÜNDEM

Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar

Türkiye’nin lider bebek mama markası Hero Baby, organik kavanoz serisi ile gelecek nesillere küçük yaşlardan itibaren sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyor. Türkiye’de organik tarım ile yetiştirilen meyve sebzelerle üretilen organik kavanoz mamaları, bebekleri için ek gıda dönemine geçiş yapan ailelere sağlıklı ve besleyici alternatifler sunuyor.

Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her geçen gün büyüyen organik kavanoz mama serisiyle Hero Baby, ek gıdaya geçen bebeklere sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Organik tarım ile Türk çiftçiler tarafından yetiştirilen sebze ve meyvelerle hazırlanan Hero Baby organik kavanoz mamaları, hiçbir şekilde koruyucu, renklendirici ve ilave şeker* içermiyor. Vakumlama yöntemi ile mamanın havayla teması önlenerek kapatılan kavanozlar, kapağı açılana kadar tazeliğini koruyor.

Kötü beslenme alışkanlıkları sonucunda, obezite ve diyabet gibi hastalıkların ilerleyen yaşlarda görülme riski artabilir. Bu durumun önüne geçmek için bebeklere ve çocuklara mümkün olduğu kadar erken yaşlardan sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırılması gerektiğini belirten Hero Baby Pazarlama Müdürü Şirin Işık, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Beslenme alışkanlığı, çok küçük yaşlarda temeli atılan bir konu. Bu konuda ailelerin üzerine büyük görev düşüyor. Aslında tıpkı diğer öğrenilen özellikler gibi, beslenme tercihleri de ilk olarak aileden doğru şekillenmeye başlıyor. Bu noktada ek gıdaya geçiş dönemi, çocuğun ilerleyen yaşları için de büyük önem taşıyor. Çok erken yaşlarda kötü gıdalar ile tanışabilen çocuklar, hayatlarının ilerleyen dönemlerinde de benzer gıdalara yatkın olabiliyorlar. İşte tam olarak bu durumun önüne geçmek için, ailelere gönül rahatlığıyla çocuklarına yedirebilecekleri Hero Baby Organik Kavanoz mamalarını sunuyoruz. Ürünlerimizde kullanılan püreler, tarım ilacı kalıntısına karşı yüzlerce analiz sonucunda ‘temiz’ olduğu kanıtlanan meyve ve sebzeler ile üretiliyor.”

Hero Baby,Türkiye genelinde 140’tan fazla bahçe ile çalışıyor ve bahçe seçiminde endüstriyel bölgelerden, yollardan ve şehir merkezlerinden uzak lokasyonları seçiyor. Bu kapsamda, her yıl 200’den fazla aile çiftçisine özel tarım teknikleri eğitimi veriliken; bahçelerde arılı tarım teşvik ediliyor. Mamaların üretimi ise, Hero Baby’nin Ankara’da bulunan iki adet fabrikasında gerçekleşiyor.

Hero Baby Organik Kavanoz Mamaları serisinde 8 ürün bulunuyor; Organik Karışık Meyveli, Organik Kayısılı Muzlu, Organik Muzlu Armutlu Yulaflı, Organik Elmalı Şeftalili, Organik Erikli, Organik Elmalı, Organik Şeker İlavesiz Sütlaç ve Organik Kayısılı.

*Türk Gıda Kodeksi gereğince koruyucu ve renklendirici içermez. Doğal olarak şeker içerir.

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero , 1886 yılında İsviçre’de kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 132 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

İlginizi Çekebilir

Tegv Çocukları Atasun Optik İçin Tasarladı!

Atasun Optik, destekçisi olduğu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile yeni bir projeye imza attı. TEGV’de eğitim desteği alan çocukların çizdiği resimleri güneş gözlüğü kılıflarına taşıyan Atasun Optik, elde edilecek gelirin tamamını TEGV’e bağışlayacak.


Larısa And Pumpkın’In Yeni Mermer Desenli Top Havuzu Keşfedilmeyi Bekliyor

MERMER DESENİNİN DOĞAL DOKUSU VE MİNİMAL HAVASI


Sony Yeni Fe 200 600Mm F5.6 6.3 G Oss Süper Telefoto Zoom Lensin Çıkışını Duyurdu

Sony, genişleyen full-frame FE lens yelpazesinin en son üyesi yeni FE 200-600mm F5.6-6.3 G OSS süper telefoto zoom lensi (model SEL200600G) tanıttı.


Temsa’Dan Romanya’Ya 46,5 Milyon Euro’Luk Büyük Satış

Bugüne kadar 15 bine yakın aracı dünyanın 66 ülkesinde yollara çıkan TEMSA, Romanya’da büyük bir ihale kazandı. Romanya İç İşleri Bakanlığı’nın düzenlediği ihalede birinci olan TEMSA, bu ülkeye toplam 326 adet LD12 SB model otobüs ihraç edecek.


İstanbul Yaşam Maliyetinde Dünyada 154’Üncü Sırada

MERCER TARAFINDAN HER YIL GERÇEKLEŞTİRİLEN YAŞAM MALİYETİ ARAŞTIRMASI’NIN 2019 SONUÇLARI AÇIKLANDI. BU SENE 25’İNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLEN ARAŞTIRMAYA GÖRE 154’ÜNCÜ SIRADA YER ALAN İSTANBUL, MOBİL (EXPAT) ÇALIŞANLAR İÇİN CAZİP BİR MERKEZ OLMAYI SÜRDÜRÜYOR


Etiketler: Hero, Organik, Baby, mamaları, kavanoz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.