22 Mayıs 2020 Cuma 17:04

GÜNDEM

Hewlett Packard Enterprise, Müşterilerin Dağıtım Modellerini Güçlendirecek Hpe Konteyner Platformunu Kullanıma Sundu

Hewlett Packard Enterprise (HPE), Kasım 2019'da tanıtılan HPE Konteyner Platformu’nun genel kullanıma sunulduğunu duyurdu. HPE Konteyner Platformu, sektörün ilk kurumsal konteyner platformu olarak öne çıkıyor.

Hewlett Packard Enterprise, Müşterilerin Dağıtım Modellerini Güçlendirecek Hpe Konteyner Platformunu Kullanıma Sundu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mayıs 2020 - Hewlett Packard Enterprise (HPE), Kasım 2019'da tanıtılan HPE Konteyner Platformu’nu genel kullanıma sundu.

HPE Hybrid IT Kıdemli Başkan Yardımcısı Kumar Sreekanti, “Kurumsal konteyneri benimsemek yenilikçi bir yaklaşım gerektiriyor” dedi. Sreekanti şöyle devam etti; “HPE Konteyner Platform yazılımımız, Kubernetes ile hedeflenen ölçekte uygulama geliştirmeyi hızlandırmak için çevikliği ve hızı beraberinde getiriyor. Müşteriler, konteynerleri fiziksel sunucu üzerinde çalıştırarak, VM'lerde veya bulut ortamında çalışma esnekliğiyle artan verimlilikten ve maliyet avantajından yararlanıyor”.

HPE Türkiye Hibrit BT Kategori Yöneticisi Burak Özgür ise konuya ilişkin şunları söyledi; “Bilişim sektörü olarak büyük bir değişimin eşiğindeyiz ve bu defa değişimin adı konteyner teknolojileri. Hewlett Packard Enterprise olarak müşterilerimizin konteyner teknolojilerinden kaynaklanacak maliyet ve çeviklik kazanımlarını en kısa sürede ve en yüksek geri dönüş oranında faydalanabilmeleri adına “HPE Container Platform” yazılımını duyurduk. Bu yazılım yüzde yüz açık kaynaklı Kubernetes üzerine inşa edilmiş, veri merkezinde, bulut ve uçlarda çalışabilen; hem buluta hazır, hem de geleneksel uygulamaları modernize ederek konteyner mimarisi içerisine entegre etmek için geliştirilmiş bir selfservis platformudur.”

HPE Konteyner Platformu’nun ve fiziksel sunucu konteynerlerin ek avantajları şöyle sıralanıyor:

Ek Kaynaklar

Hewlett Packard Enterprise Hakkında

Hewlett Packard Enterprise, uçlardan buluta platform bazlı hizmetler sunan global bir şirkettir. Kurumlara, verileri nerede olursa olsun, bu verilerden hızla değer yaratmalarına yardımcı olur. Geleceği yeniden öngörerek, insanların iş ve yaşam şekillerini geliştirmek üzere inovasyona odaklanan HPE; özgün ve akıllı teknoloji çözümleriyle tüm bulut ve uçlar arasında kesintisiz deneyim sunar. HPE, müşterilerinin güncel yöntemlerle operasyonel performansını artırarak yeni iş modelleri yaratmasına destek olur. Daha fazla bilgi için: www.hpe.com

İlginizi Çekebilir

Hollywood Starlarının Tercihi Prive Revaux, Son Moda Güneş Gözlüğü Modelleriyle Atasun Optik'te!

ABD merkezli Prive Revaux, dünyanın dört bir yanındaki ünlülerin tercih ettiği ulaşılabilir fiyatlı, yeni ve özel tasarım modellerini Türkiye’de sadece Atasun Optik’te satışa açıyor.


Teknoloji Girişimlerine 200 Milyon Tl Yatırım Yapmayı Hedefleyen Techone Fonu Kuruldu

Teknoloji girişimlerine yatırım yapacak TechOne fonu için Actus ve Tarvenn güçlerini birleştirdi


Körfez Ülkeleri Türk Böreğini Sevdi

Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini dünyanın dört bir yanındaki ülkelere ulaştıran Pınar, Ortadoğu ve Körfez bölgesini Türk mutfağının vazgeçilmezi börekleriyle tanıştırdı. Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, “2020 yılında tüm ihracat pazarlarımızda Pınar markalı börek satışlarımızı yüzde 50 artırmayı hedefliyoruz” dedi.


Four Seasons Hotels Istanbul En Üst Düzey Tedbirler Ve Yeni Düzenlemelerle Yaz Mevsimini Misafirleri İle Karşılıyor

Four Seasons Hotels Istanbul En Üst Düzey Tedbirler ve Yeni Düzenlemelerle Yaz Mevsimini Misafirleri ile Karşılıyor


Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor

Alerjik Rinit Büyük Şehirlerde Yaşayanları Vuruyor


Etiketler: Hewlett, Packard, Enterprise, Konteyner, bulut

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.