6 Mart 2019 Çarşamba 11:00

MODA

Hey Gidi Günler 90'Lar Her Yerde

HEY GİDİ GÜNLER: 90’LAR HER YERDE

Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

90’lı yılların özlemiyle yanıp tutuşanlar için ‘90’ların Moda Dokuz Trendi’ rehberiyle hazırladık. Zaman tünelinde yolcuğa çıkıyoruz…

Friend’s seyredip Rachel olmayı ve New York’a taşınmayı hayal ettiğimiz yıllardı.Titanic’i izlerken iç geçirdiğimiz, Pulp Fiction’ı gördükten sonra cool’luğun kitabını yazabileceğimizi sandığımız, Cem Özer ve Okan Bayülgen’i seyretmek için uykusuz kaldığımız zamanlardı. Dudaklarımızı koyu renk kalemle çerçeveleyip, kaşlarımızı ancak ip kıvamına gelince güzel bulurduk. Becerebilenler saçlarını ‘tost’ yapardı (Evet, tost; inanmıyorsanız Google’da aratın) ya da saçlar geride bağlanıyorsa, muhakkak önden iki tutam bırakılırdı.

Elimizden Tamagotchi’lerin düşmediği, WhatsApp’ın atası sayılabilecek ICQ’dan haberleştiğimiz dönemlerdi. Walkman’den CD çalara henüz terfi ettiğimiz, yerin göğün Türkçe popla inlediği günlerdi.

İşte, 90’lar hasretiyle yanıp tutuşanlar için, 90’lı yılların- ver artık herkesin bildiği üzere, pek çoğu şimdilerde de görülen- dokuz moda trendi:

Türkçe Popsuz Olmaz

O günlerin şarkılarını özleyenlerin imdadına ise “Hey Gidi Günler” partisiyle Babylon yetişiyor. Türkçe pop şarkılarla 90’lı yıllara döneceğimiz 9 Mart gecesi Evcimik’ten Mustafa Sandal’a, Burak Kut’tan Tarkan’a, Emel Müftüoğlu’ndan İzel-Çelik-Ercan’a, dönemin unutulmazları arzıendam edecek. Biletler Mobilet’te. Şimdiden ajandalara not edin. Partiye, konsepte uygun giyinip gitmek isteyenlerse hazırladığımız moda rehberinden ilham alabilir.

İlginizi Çekebilir

Günde Bir Avuç Vişne Ödem Atmaya Yardımcı Oluyor

Ağızlarda ekşi ve hoş bir tat bırakan vişne yazın en sevilen meyvelerinden biri. Ömrü kısa olsa da faydası çok olan vişne, diyabet ve böbrek hastaları tarafından da rahatlıkla tüketilebiliyor. Bu küçük ama faydalı meyve, hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte vücudunda ödem oluşan kişilerin de en büyük kurtarıcılarından biri oluyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Aslıhan Altuntaş, vişnenin faydaları hakkında bilgi verdi.


Kadına Şiddetin Nedeni; “Erkeklik Krizi”

Günümüzde kadınların eğitim seviyesinin ve ekonomik gücünün artmasıyla birlikte, evlilikte klasik kadın ve erkek rollerinin değişmeye başladığına işaret eden Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Barış Erdoğan, evliliklerde rollerin yeniden müzakere edilmeye başladığını söyledi. Kadınların güçlenmesiyle birlikte, kadına yönelik fiziksel şiddetin bir süre daha artma trendinde olacağını kaydeden Erdoğan, bu sorunun çatışma ve müzakere yoluyla fiziksel şiddete varmadan çözüme kavuşturulması gerektiğini vurguladı.


Bülten Gamescom’Da Nvıdıa Rtx İle Işın İzleme Destekli Yeni Bir “Çok Satan” Oyun Dalgası!..

Gamescom’da NVIDIA RTX ile ışın izleme destekli


Samsung'dan Kampanya Seçili Beyaz Eşyalardan Alana Mikrodalga Fırın Ya Da Elektrikli Süpürge Hediye Fırsatı!

SAMSUNG’DAN KAMPANYA: SEÇİLİ BEYAZ EŞYALARDAN ALANA


Vodafone, “Güvenli Araç Çözümleri” İle Kazaları Azaltıyor

VODAFONE TÜRKİYE, YENİ NESNELERİN İNTERNETİ (IOT) ÜRÜNÜNÜ PİYASAYA SUNDU


Etiketler: için, Türkçe, yanıp, tutuşanlar, ettiğimiz

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.