6 Mart 2019 Çarşamba 11:00

MODA

Hey Gidi Günler 90'Lar Her Yerde

HEY GİDİ GÜNLER: 90’LAR HER YERDE

Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
Hey Gidi Günler  90'Lar Her Yerde
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

90’lı yılların özlemiyle yanıp tutuşanlar için ‘90’ların Moda Dokuz Trendi’ rehberiyle hazırladık. Zaman tünelinde yolcuğa çıkıyoruz…

Friend’s seyredip Rachel olmayı ve New York’a taşınmayı hayal ettiğimiz yıllardı.Titanic’i izlerken iç geçirdiğimiz, Pulp Fiction’ı gördükten sonra cool’luğun kitabını yazabileceğimizi sandığımız, Cem Özer ve Okan Bayülgen’i seyretmek için uykusuz kaldığımız zamanlardı. Dudaklarımızı koyu renk kalemle çerçeveleyip, kaşlarımızı ancak ip kıvamına gelince güzel bulurduk. Becerebilenler saçlarını ‘tost’ yapardı (Evet, tost; inanmıyorsanız Google’da aratın) ya da saçlar geride bağlanıyorsa, muhakkak önden iki tutam bırakılırdı.

Elimizden Tamagotchi’lerin düşmediği, WhatsApp’ın atası sayılabilecek ICQ’dan haberleştiğimiz dönemlerdi. Walkman’den CD çalara henüz terfi ettiğimiz, yerin göğün Türkçe popla inlediği günlerdi.

İşte, 90’lar hasretiyle yanıp tutuşanlar için, 90’lı yılların- ver artık herkesin bildiği üzere, pek çoğu şimdilerde de görülen- dokuz moda trendi:

Türkçe Popsuz Olmaz

O günlerin şarkılarını özleyenlerin imdadına ise “Hey Gidi Günler” partisiyle Babylon yetişiyor. Türkçe pop şarkılarla 90’lı yıllara döneceğimiz 9 Mart gecesi Evcimik’ten Mustafa Sandal’a, Burak Kut’tan Tarkan’a, Emel Müftüoğlu’ndan İzel-Çelik-Ercan’a, dönemin unutulmazları arzıendam edecek. Biletler Mobilet’te. Şimdiden ajandalara not edin. Partiye, konsepte uygun giyinip gitmek isteyenlerse hazırladığımız moda rehberinden ilham alabilir.

İlginizi Çekebilir

İzmirli İçmimarlar, “Dünya İç Mekanlar Günü”Nü Coşkuyla Kutladı

İçmimarlık alanında dünyanın en saygın kuruluşu olan International Federation Of Interior Architects/Designers - Uluslararası İçmimarlık Federasyonu (IFI)’nun Türkiye’de belediye alanında ilk ve tek üyesi olan İzmir Büyükşehir Belediyesi ve TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin işbirliğiyle düzenlenen “Dünya İç Mekanlar Günü” İzmir Kültürpark Mogambo Gazinosu’nda coşkulu bir etkinlikle kutlandı.


Arçelik İklim Değişikliği Mücadelesini Everest’İn Zirvesine Taşıdı

“Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonuyla sürdürülebilirlik konusunda önemli çalışmaları hayata geçiren Arçelik, iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmaya dönük çalışmalarında hedef büyüterek dünyanın zirvesi olan 8 bin 848 metrelik Everest Dağı tırmanışını gerçekleştirdi. Yaklaşık dört hafta süren Everest tırmanışını tamamlayan Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu “Arçelik olarak, iklim değişikliğinin etkileriyle mücadele etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Everest Dağı tırmanışımızın bu konuda farkındalık yaratacağını ve insanları, üstlerine düşeni yapmaya teşvik edeceğini umuyoruz” dedi.


Cem Yılmaz İzmir’De

CEM YILMAZ İZMİR’DE


Şampiyon Galatasaray’A Türk Telekom Sponsorluğunda Özel Kutlama

Galatasaray 22. şampiyonluğunu kazanıp büyük ses getirirken Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonluk Kupası’nı Türk Telekom Stadyumu’nda, Türk Telekom sponsorluğundaki özel etkinlikte taraftarlarıyla birlikte kaldırdı. Onbinlerce seyircinin katıldığı kutlamalar birbirinden renkli görüntülere sahne olurken adeta yer sarı gök kırmızı oldu.


Gıda Takviyesi Pazarının Lideri Aksuvital, Türkiye'den 85 Ülkeye 'Sağlık' Dağıtıyor

Gıda takviyesi pazarının lideri Aksuvital hızlı büyüyor


Etiketler: için, Türkçe, yanıp, tutuşanlar, ettiğimiz

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.