10 Eylül 2019 Salı 10:53

GÜNDEM

"Hey Google! Bana Okka’Lı Bir Türk Kahvesi Yapar Mısın"

Arzum, dünyanın en önemli ticaret fuarlarından IFA 2019 Fuarı'nda teknoloji ve tasarımın altını çizdi. Farklı kategorilerden dikkat çeken ürünlerini sergileyen marka, ilk IOT özellikli ürünlerini de tüketicilerle buluşturdu. IOT özellikli elektrik süpürgesi Olimpia Smart Türkiye’de ilk IOT’li siklonik süpürge iken, Türk kahvesi makinesi OKKA IOT özelliği ile dünyada bir ilk!

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın 35 ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak global marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin öncü elektrikli ev aletleri markası Arzum, 6-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen 2019 IFA Berlin Uluslararası Elektronik Ürünler ve Teknolojileri Fuarı'na katılım gösterdi. Marka fuar süresince gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım ve ütü olmak üzere 6 ürün kategorisindeki en yeni teknolojilere ve tasarımlara sahip ürünleriyle büyük ilgi gördü.

OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını misyon edinen Arzum, ziyaretçilerini közde pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesiyle karşıladı. OKKA Ailesi'nin en yeni üyesi OKKA Grandio Duo'yu ilk kez lanse eden Arzum, sergilediği çay makineleriyle de mutfaktaki ustalığının altını çizdi. Tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken Arzum OKKA Swarovski, Arzum X Beymen Club Koleksiyonu ve Arzum Kiraz Çiçeği Serisi de büyük ilgi gördü. Sadece Arzum'da yer alan ürünlerini ‘Sadece Arzum’da’ konseptiyle tüketicilerine sunan marka bu ürünleriyle de IFA 2019 Fuarı'nda farklılığını ortaya koydu. Kişisel bakım ve ütü serisiyle en yeni teknolojileri sunan Arzum, pazarda hızla pay aldığı süpürge kategorisini de sergiledi.

IOT özellikli ilk ürünleri Olimpia Smart ve Arzum OKKA'yı fuarda lanse eden Arzum, teknolojisini konuşturdu. IOT özellikli elektrik süpürgesi Arzum Olimpia Smart, filtre temizliği ve performans ile ilgili güncel durumun akıllı telefonlardan kolaylıkla takip edilmesini sağlıyor. IOT özellikli Arzum OKKA ise, sesli komut ile uzaktan kahve siparişi verebilme, uygulama aracılığıyla kendi kendini temizleme gibi kolaylıklarla tüketicilere OKKA'lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatıyor. Hatta fal da bakabiliyor! IOT özellikli OKKA ile tüketiciler Android telefonlarından "Hey Google! Bana OKKA'lı bir kahve yapar mısın?" diyerek kahve siparişi verebiliyor.

Arzum Olimpia Smart, Türkiye’nin ilk IOT’li siklonik süpürgesi olurken,Arzum OKKA da dünyanın ilk IOT özellikli Türk kahvesi makinesi olma özelliğini taşıyor.

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız konuyla ilgili olarak; “Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığımız ürünlerle 53 yıldır tüketicilerimizin hayatlarına dokunuyoruz ve onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de IFA Fuarı'ndaki yerimizi aldık. Hem teknolojimizi hem tasarım farkımızı ortaya koyduk, oldukçabüyük ilgi gördük. Son 3 yılda, ulusal ve uluslararası birçok prestijli yarışmada bu alanda aldığımız ödüllerin sayısı 30. Tüm sektörlerde olduğu gibi küçük ev aletleri sektöründe teknolojik gelişmelerde eşik atlama dönemindeyiz.

Biz de bu eşik atlama döneminde tüketicilerimizi sevindirecek teknolojik bir yenilik sunuyoruz. Tüketicilerimizin hayatını daha da kolaylaştıracağını ve keyiflendireceğini düşündüğümüz ilk IOT özelliki makinelerimizin lansmanını IFA Fuarı'nda gerçekleştirdik. IOT özellikli Arzum OKKA dünyada bir ilk, IOT özellikli Arzum Olimpia Smart da Türkiye’de ilk IOT’li siklonik süpürgesi. İlklerin öncüsü olmaya devam edeceğiz. IOT özellikli elektrik süpürgemiz Arzum Olimpia Smart, filtre temizliği ve performans ile ilgili güncel durumun akıllı telefonlardan kolaylıkla takip edilmesini sağlıyor. IOT özellikli Türk kahvesi makinemiz Arzum OKKA ise, kahve severlerin oldukça ilgisini çekecek bir özellikle mutfaklardaki, ofislerdeki yerini alıyor. Artık, "Hey Google! Bana OKKA’lı Bir Türk Kahvesi Yapar mısın?" dönemindeyiz. IOT özellikli Arzum OKKA'ya oturduğunuz yerden seslenerek kahve siparişi vermeniz mümkün. Hatta, Arzum OKKA'ya fal da baktırabilirsiniz.

Bu yenilikler tüketiciler kadar bizleri de mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor. Ciromuzun yüzde 3’ünü Ar-Ge faaliyetleri için ayırdık. Şu anda 10’a yakın AR-GE projesi üzerinde çalışıyoruz" dedi.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 53 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250'den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 35 ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak"dünya markası olma" yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016'da 6.kez Türkiye’nin 'Süper Markaları” arasında yer aldı.

İlginizi Çekebilir

Teknosa’Dan 20’Nci Yılına Özel 20 Yıldız Üründe Kaçırılmayacak İndirim

2000 yılında kurulan Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisi Teknosa, 20’nci yaşının ilk özel kampanyasını 24-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştiriyor. Şirket, 20’nci yılına özel 20 yıldız üründe kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.


Greyder Bu Yıl Da Kendi Sektörünün En İtibarlısı

Her yıl, sonuçları kamuoyu araştırması ile belirlenen The One Awards’ta bu yıl da Greyder kendi kategorisinde yılın itibarlısı seçildi.


Küresel Milyarderlerin Serveti, Dünya Nüfusunun %60’Inın Sahip Olduğu Toplam Varlıklardan Daha Fazla

Küresel milyarderlerin serveti,


İskontolu Nakit Akış Yöntemi

Uzmanlar, şirket değerlemenin profesyonel yöntemlerle yapılmadan bilenemeyeceğini belirtiyor.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Etiketler: Arzum, OKKA, Türk, özellikli, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.