2 Mayıs 2019 Perşembe 14:20

GÜNDEM

Hilton, Great Place To Work Tarafından Türkiye’Nin 1 Numaralı İşvereni Seçildi

HİLTON TÜRKİYE’NİN EN İYİ İŞVERENİ SEÇİLDİ

Hilton, Great Place To Work Tarafından Türkiye’Nin 1 Numaralı İşvereni Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hilton, Great Place to Work tarafından Türkiye’nin 1 Numaralı İşvereni Seçildi!

İSTANBUL, Türkiye ve MCLEAN, Virginia – 2 Mayıs 2019 – Hilton (NYSE: HLT), İstanbul’da düzenlenen Great Place to Work ödül töreninde Türkiye’nin bu yılki en iyi işvereni seçildi. Küresel otel zinciri, 2000 üstü çalışan kategorisinde 2017 yılında olduğu gibi bu yıl da birincilik ödülü kazandı.

Great Place to Work, yaptığı sıralamada çalışanlar arasındaki güven düzeyini ölçmek için hazırlanan çalışan anketini ve katılan tüm şirketlerin İşyeri Kültürü Denetimi'ni sıralamada dikkate alıyor.

Great Place to Work, başvuru sürecinin bir parçası olarak Türkiye genelinde bulunan 2.000’den fazla Hilton çalışanlarına yönelik bir anket uyguladı.Anket sorularına verilen cevaplar bazında Hilton birçok kategoride etkileyici sonuçlar elde etti. Ankete katılan Ekip Üyeleri’nin yüzde 90’ından fazlası çalışmalarının bir fark yarattığını düşündüklerini ve yüzde 83’ü ise ‘Hilton’un Çalışmak için Harika Bir İşyeri’ olduğunu ifade etti.Ekip Üyeleri’nin yüzde 95'i ise Hilton'un Kurumsal Değerlerini bildiklerini söyledi.

Ortadoğu, Afrika ve Türkiye İK Başkan Yardımcısı Koray Gençkul: “Great Place to Work ödülüne bir kez daha layık görülmekten gurur duyuyoruz. Türkiye’de kendi yönettiğimiz ve franchise otellerde çalışan 5.500’ü aşkın Ekip Üyemiz ile kurduğumuz ilişki, en az müşterilerimizle olan ilişkimiz kadar önemli. Dünyanın en misafirperver şirketi olmak istiyoruz ve bu hedef doğrultusunda işe kendi ekiplerimizden başlıyoruz” dedi.

Hilton'un Türkiye'deki önde gelen İK uygulamaları arasında Ekip Üyelerine yönelik kapsamlı seyahat programı 'GO Hilton', Thrive@Hilton adındaki çalışan refah platformu ve 2.500'den fazla çevrimiçi dersin yer aldığı kurum içi eğitim ve öğrenme tesisi olan Hilton Worldwide Üniversitesi bulunuyor.

Yapım aşamasındaki 25 oteline ek olarak Türkiye’de 63 otellik portföye sahip olan Hilton geçtiğimiz günlerde Great Place to Work’ün yaptığı en iyi işyerleri sıralamasında Suudi Arabistan'da 1’inci ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde 3’üncü sırada yer aldı.

###

İlginizi Çekebilir

Wolfteam, İphone 11 Kazandırıyor

Wolfteam oynayanlar iPhone 11 kazanma şansı yakalıyor


Güzelliğin Devleri Bir Arada Foreo Artık Sephora’Da

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun en popüler ürünleri bugünden itibaren seçili SEPHORA mağazalarında satışa sunuluyor. FOREO ürünleri ile hem cilt hem göz çevresinde aradığınız hızlı, pratik ve profesyonel cilt bakımına ev ortamında kolayca ulaşmanız mümkün.


Sabancı Vakfı Dördüncü Kısa Film Yarışması Başvuruları 22 Kasım’Da Sona Eriyor

-SABANCI VAKFI DÖRDÜNCÜ KISA FİLM YARIŞMASI BAŞVURULARI 22 KASIM’DA SONA ERİYOR


Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü Bildiriyor; “Türkiye’De 3 İla 5 Milyon Koah’Lı Hasta Bulunuyor”

Abdi İbrahim Medikal Direktörlüğü, 20 Kasım Dünya KOAH günü kapsamında hastalıkla ilgili önemli bilgiler paylaştı. Önlenebilir ölümlerin en büyük nedenin tütün ve tütün ürünleri olduğuna dikkat çeken Direktörlük, Türkiye’de 3 ila 5 milyon KOAH’lı hasta bulunduğunu ve bu hastalığın solunum sistemi hastalıkları arasında en sık görülen 3’üncü ölüm nedeni olduğunu belirtiyor.


Uğur Yücel İstanbul'da Yine Kapalı Gişe

Seneler önce sahnelediği tek kişilik gösterisi ‘Azınlıkta Kaldık’ ile yeniden sahnelere dönen ve büyük ilgi gören Uğur Yücel, dün akşam İstanbul Ataşehir'deki Duru Tiyatro'da seyirci karşısına çıktı. Kerki Solfej organizasyonunda önceki gösterilerinde olduğu gibi izleyicisiyle yine kapalı gişe buluşan Yücel, anıları, esprileri ve sahne şovuyla herkesi kendine hayran bıraktı.


Etiketler: Hilton, Türkiye, Great, Place, Work

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.