14 Ekim 2019 Pazartesi 12:30

GÜNDEM

Hilton Ortadoğu, Afrika Ve Türkiye Bölgesi’Ne Yeni Başkan

DUBAI, UAE ve MCLEAN, Va. – 14 Ekim 2019 – Hilton (NYSE: HLT) Jochem-Jan Sleiffer’in Ortadoğu, Afrika & Türkiye’den (MEA&T) sorumlu yeni başkan olarak atandığını duyurdu. Sleiffer, Hilton’da 40 yıldır görev yapan Rudi Jagersbacher’ın selefi. Pozisyon değişikliği 1 Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak. Jagersbacher geçiş döneminin verimli bir şekilde yaşanması için 2 yıl boyunca danışman olarak görev alacak.

Hilton Ortadoğu, Afrika Ve Türkiye Bölgesi’Ne Yeni Başkan
Hilton Ortadoğu, Afrika Ve Türkiye Bölgesi’Ne Yeni Başkan
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Jagersbacher’ın son 8 yıldaki yönetiminde Hilton’un bölgedeki otel sayısı üçe katlandı, 4 yeni marka lanse edildi, 12 yeni ülke ve bölgeye girildi.Hilton Jagersbacher’in liderliğinde Türkiye ve Suudi Arabistan’da “En İyi İşveren”, Birleşik Arap Emirlikleri’nde de “En İyi Üçüncü İş Veren” markası olarak ödüllendirildi.

Hilton Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan yardımcısı Simon Vincent konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Rudi, örnek gösterilecek kariyeri boyunca Hilton’a olağanüstü katkı sağladı, yatırımcılar, mal sahipleri ve ortaklarla uzun vadeli ve sağlam ilişkiler kurdu. Danışman olarak bizle kalmayı kabul etmesinden çok mutluyum” şeklinde konuştu.

Sleiffer bu pozisyonu Hilton’daki yaklaşık 30 yıllık bir kariyerin ardından devralıyor. Sleiffer son olarak 26 ülke ve bölgede, 57 Hilton otelinin yönetiminden sorumlu olduğu Kıta Avrupası Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Önceki pozisyonlarında ise Belçika, İngiltere, Fransa ve Yunanistan başta olmak üzere Avrupa’nın pek çok farklı pazarında liderlik roller üstlenmişti.

Vincent, Jochem-Jan’ın yeni göreviyle ilgili olarak: “Jochem-Jan son derece deneyimli bir lider. Bizim için çok önemli olan bu bölgedeki büyümeyi bir adım öteye taşıyacağına, müşterilerimize sıra dışı konaklama deneyimlerini yaşatırken mal sahiplerine yüksek gelirler sağlayacağına eminim” şeklinde konuştu.

Hilton MEA&T bölgesinde önümüzdeki 5 yılda, aralarında Bahreyn, Gana ve Sierra Leone gibi yeni bölgelerin de olduğu geniş bir coğrafyada 158 otel açmayı planlıyor.

Sleiffer de atmasıyla ilgili olarak; “Büyürken, sürdürülebilir turizm ve seyahate odaklanıyoruz. Şirketin gelecek yolcuğunu Ortadoğu, Afrika ve Türkiye pazarlarında şekillenmesine katkı sağlamaktan, pazar lideri markalarla ve ödüllü bir çalışma kültürünün içinde, kendini işineadamış bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Hollanda’da yaşayan Sleiffer Ocak 2020’de Dubai’ye yerleşecek. Sleiffer evli ve bir kız çocuğu babası.

Hilton Hakkında

Kaan Öztamur

MSLGROUP Türkiye

İlginizi Çekebilir

Auschwitz'in Müslüman Kurbanları

75 yıl önce, güneybatı Polonya'daki büyük Auschwitz toplama kampı Sovyet Kızıl Ordusu tarafından Naziler’den kurtarıldı. Burada ve diğer Nazi kamplarında; açlıktan ölen, gazla öldürülen veya diğer işkence yöntemleriyle katledilenler arasında Kuzey Afrikalı ve Orta Asyalı Müslümanlar da bulunuyordu.


Pirelli Japon Moda Tasarımcısı Junya Watanabe İle İş Birliği Yaptı

JAPON MODA TASARIMCISI, PIRELLI’NİN 1970’LERDEKİ MOTOR SPORLARI CEKETLERİNDEN İLHAM ALAN DÖRT YENİ PARÇAYI PARİS MODA HAFTASI KAPSAMINDAKİ DEFİLESİNDE SUNDU


Garanti Bbva, 4. Kez Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’Nde

Garanti BBVA, 4. kez Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde


Çocuğunuzu Sünnet Ettirirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Erkek çocukların hayatında önemli bir yeri olan sünnetin zamanlaması kadar, kullanılan yöntem ve işlem sonrası bakım kurallarına uyulması da büyük önem taşıyor. Çocukların cinsel kimliklerini tanımaya başladığı 2-6 yaş arası dönem sünnet için tavsiye edilmezken, işlemin mutlaka doktor tarafından uygulanması gerekiyor. Memorial Ataşehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Bölümü’nden Prof. Dr. Feryal Gün Soysal, sünnet konusunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.


İstanbul’A Gelen Meyve Azaldı, Sebze Arttı

İstanbul hallerine geçen yıl giren meyve tonajında 2018’e oranla yüzde 1,3 oranında azalma yaşandı. 2019’da hallere giren sebze miktarı artarken, meyve miktarı ise azaldı. En çok tüketilen ürünler domates, patates, salatalık ve karpuz olurken, tonajı en çok artanlar ise domates, üzüm ve kavun oldu.


Etiketler: Hilton, olarak, Sleiffer, yeni, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.