16 Ekim 2019 Çarşamba 13:08

GÜNDEM

Hindistan Mıce Ve Destinasyon Düğünleri Pazarının Kalbi Bu Buluşmada Atacak!

INVENTUM GLOBAL HİNDİSTAN ROAD SHOW İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hindistan MICE ve destinasyon düğünleri pazarının lider şirketi Inventum Global’in, Hindistan’da, bu alanda faaliyet gösteren en iyi acenteler ile Türkiye’den seçkin otelci paydaşlarını bir araya getireceği, bugüne kadar düzenlenen en kapsamlı buluşma olan Inventum Global Hindistan Roadshow’u için sayılı günler kaldı. 19 Ekim tarihinde başlayacak etkinlikte, 21 Ekim’de Delhi, 23 Ekim’de Mumbai’de olmak üzere iki dev buluşma gerçekleşecek. MICE ve destinasyon düğünleri konusunda Hindistan’ın en üretken acentelerinin karar vericilerinden 600’ün üzerinde davetli, Türk otelcileri ile bir araya gelecek. Inventum Global Hindistan Road Show’u 25 Ekim’de sona erecek.

Roadshow’da, oluşturduğu uçaklı paketlerle, toplantı grupları ve destinasyon düğünlerinde, Hint pazarında önemli bir yeniliğe imza atan pazarın açık ara lideri Inventum Global’in, ürünlerinin tanıtımı ve kendi yazılımı üzerinden uçaklı paketlerinin satışının yapılacağı sistemi ‘’Inventum Smart’’’ın lansmanı da yapılacak.

Dört gün sürecek programın, Hindistan’dan Türkiye’ye olacak talebe çok önemli bir katkı vereceğini söyleyen Inventum Global kurucu ortağı Bünyat Özpak, ‘’Hindistan pazarındaki tecrübe ve güçlü ilişkilerimizi Türk otelci ve Hintli dostlarımızı bir araya getirerek, iki tarafında taleplerini ve hizmetlerini birebir paylaşabilmelerine olanak sunacağına inandığımız böyle bir platformda bir araya getirmekten dolayı mutluyuz. Ülke tanıtımımız için, Hindistan’da düzenli olarak yürüttüğümüz pazarlama ve PR faaliyetlerimizin önemli bir parçası olan, Hindistan Roadshow’umuzun iki ülke arasındaki ilişki ve iş hacmini daha da güçlendireceğine inanıyoruz. Hintli dostlarımız içinde Türkiye’mizi, ürün çeşitliliğimizi, otellerimizi, hizmet kalitemizi yakından tanıma olanağı bulacakları bir buluşma olacak. Böyle bir ortamdan, sayısız iş fırsatı çıkmaması neredeyse imkânsız.Halihazırda çok ciddi bir ivme yakaladığımız Hint pazarında, önümüzdeki on yıl içinde katlanarak artacak sayılara ve seviyelere geleceğimize inanıyoruz. Bu tip iş etkinliklerinin de bu yolda çok önemli bir katkı sağlayacağı muhakkaktır. Hindistan Roadshow’umuzda bir arada olacağımız birçok acente karar vericisi ile bu yılda, Mayıs ayında beşincisini Titanic Mardan Palace’da düzenleyeceğimiz International MICE & Wedding Forum -IMWF’de yeniden bir araya gelip ilişkilerimizi daha da güçlendiriyor olacağız.

Halihazırda yaptığımız tüm bu faaliyetlerin toplamı ve gerçekleşen işlerimiz, Hindistan ‘da artan itibarımız yeni işlerin de habercisi. Hintli dostlarımızla çok daha büyük işler yapacağımıza ve iki ülke arasında var olan bu güzel ilişkiyi çok daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz.’’ Dedi.

İlginizi Çekebilir

Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Descent Of Dragons İçin Geri Sayım Başladı

06.12.2019 – Hearthstone’un yıl boyunca devam eden hikâye örgüsünün epik finalini gözler önüne serecek yeni genişleme paketi Descent of Dragons için geri sayım başladı. Ejderha Yılı’nın sonuna doğru yol alırken bu genişleme paketiyle gelecek güncellemede bizleri nelerin beklediğine gelin birlikte göz atalım.


Kahve Dünyası Dünya Türk Kahvesi Günü’Nü Misafirleriyle Birlikte Kutladı

Türk kahvesi geleneğini yaşatmak ve bu önemli değeri korumak için çalışan Kahve Dünyası, “5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü”nde herkesi mağazalarına davet etti. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Aralık’ta Kahve Dünyası mağazalarını ziyaret edenlere Türk kahvesi geleneksel ikramlarla birlikte sunuldu.


Garanti Bbva Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’Nın 2019 Dönemi Tamamlandı

Garanti BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Programı’nın bu yılki kazananları Es Kariyer, Puduhepa ve Kız Kardeşleri ile Mumo Wrap oldu.


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


Damar Check Up'ı Nedir

DAMAR CHECK-UP’I NEDİR?


Etiketler: Hindistan, Inventum, Global, araya, Roadshow

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.