11 Nisan 2019 Perşembe 09:59

GÜNDEM

Hip Up Dance Work Out İle Sahne Senin

Ayda yaklaşık 300 saat grup dersinin yapıldığı MAC ve MACFit'lerde sezona damgasını vuracak yeni grup dersi: Hip-Up… Müzik listelerinden düşmeyen Hip-Hop'a uygun koreografilerle yapılan grup dersi, yağ yakımını en üst seviyelere çıkarıyor.

Hip Up Dance Work Out İle Sahne Senin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye'nin en büyük spor kulübü zinciri Mars Sportif, 11 adet MAC ve 79 adet MACFit kulübüyle 13 ilde hizmet veriyor. MAC ve MACFit'lerde ayda yaklaşık 300 saat ücretsiz grup dersi yapılıyor. Türkiye'de en fazla grup derslerinin yapıldığı bu kulüplere yeni sezona özel bir ders daha eklendi. İşte yaza hazırlıkların başladığı bu dönemde sezona damgasını vuracak Hip-Up Dance Workout:

Hip-Up: Hip-Up Dance Workout dünyada müzik listelerinden düşmeyen Hip-Hop'a uygun koreografilerin yapıldığı kendine has bir dans ve fitness programı olarak tanımlanıyor. Eğitmenler, Hip-Up derslerinde kalp ritminin yükselmesi ile yağ yakımını en üst seviyeye çıkarabileceğini vurguluyor.

İlginizi Çekebilir

Artık Yenı· Bı·r Do¨nem Bas¸ladı!

Gu¨venli gıdanın hayatımızda daha o¨nem kazandıgˆı, mesafenin hayati önemde oldugˆu, dogˆal beslenmenin bagˆıs¸ıklık sistemimizi yüksek tuttuğunun daha iyi anlas¸ıldıgˆı, hijyen ve tazeligˆin vazgec¸ilmez oldugˆu yeni dönemle de BAY BREAD olarak yanınızdayız.


Tıp Yükselen Değer Mi

KONU: TIP YÜKSELEN DEĞER Mİ?


Davranışsal Bunama Mı, Psikiyatrik Hastalık Mı

Psikiyatrik hastalık sanılıyor ama değil!


İstka’Dan İbb’Nin Üç Projesine Destek

İSTKA’DAN İBB’NİN ÜÇ PROJESİNE DESTEK


Doğtaş, Babalar Günü’Nde Alen Baba Koltuğunun Yanı Sıra Ödeme Kolaylıklarıyla Da Müşterisinin Yanında!

Evde rahatlık arayanların ilk tercihi Doğtaş imzalı “Alen” Baba Koltuğu, konforu bir üst seviyeye taşıyan hareketli mekanizmasıyla tarz ve uyumun beraberliğini rahatlığa dönüştürüyor. Şimdi Al 2 Ay Sonra Öde kampanyası ise müşterisinin yüzünü güldürüyor.


Etiketler: Hip-Up, Türkiye, adet, MACFit, grup

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.